2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Progestanım bitmişti günde iki tane kullandığım için para verip almak zorunda kaldım maalesef 🙈
En çok onu ve iğneyi bırakmak istiyorum 😄
Biz aynı hastanede transfer olduk zaten climara kullanıyor musun?
Aynimiydik senle kız tuhh tanışamadik bakalm sonuç heyecanı sardı şimdi de ♥️
Rabbim saglikla almayı nasip etsin 🥰
Yok cnm vermedi bana obanti ☺️

Aynimiydik senle kız tuhh tanışamadik bakalm sonuç heyecanı sardı şimdi de ♥️
Rabbim saglikla almayı nasip etsin 🥰
Yok cnm vermedi bana obanti ☺️
Bant bulunmuyo çünkü artık son bi paketi geçen hafta İstanbul’da bulup getirttim, inşallah onunda bırakırım duş alamıyorum çıkacak diye😂
Estrofem kullanmıyorum ben de ne işe yarıyo acaba o? Evet emek hocanın hastasıyım nen de 16 mayıstı transferim. Testi ne zaman yapacaksın?

Bant bulunmuyo çünkü artık son bi paketi geçen hafta İstanbul’da bulup getirttim, inşallah onunda bırakırım duş alamıyorum çıkacak diye😂
Estrofem kullanmıyorum ben de ne işe yarıyo acaba o? Evet emek hocanın hastasıyım nen de 16 mayıstı transferim. Testi ne zaman yapacaksın?
20 Haziran 14. Gün yapcam canım 🥰
Bende hala dus almadım siliyorum ıslak mendille her yrleri çok dsukur kabizlk olmadı. ☺️6 Haziran'da transfer oldum bende
Belki de ondan bilmiyorum ama estrofem ve prednol bende ilk defa kullanıyorum 😅

Estrofem doğurganlık ile ilgili tedavilerde kullanılan ve östrojen hormonu içeren bir ilaç türüdür. Bu ilaç embriyonun rahim içi duvarına yerleşmesini ve gelişmeye başlamasını kolaylaştırır. Bu özelliği, söz konusu ilacın son derece yaygın bir şekilde kullanılmasını beraberinde getirir.30 Tem 2021

20 Haziran 14. Gün yapcam canım 🥰
Bende hala dus almadım siliyorum ıslak mendille her yrleri çok dsukur kabizlk olmadı. ☺️6 Haziran'da transfer oldum bende
Belki de ondan bilmiyorum ama estrofem ve prednol bende ilk defa kullanıyorum 😅
Ayy hadi hayırlı sonuçlar inşallah🤲
Benim 5. Gün embriyosuydu ben dayanamayıp bi hafta sonra test yaptım. Çok şükür pozitif çıktı. 15inde son kontrole gideceğim. Kalp atışından sonra kadın doğuma yönlendircez artık dediler. İçim buruk biraz alışmıştım doktorlara ve hemşirelere🙈

kızlar şöyle bir baktığım kadarı ile mayıs ayı hiç iyi bir ay değilmiş, maşallah haziranda pozitifler coşuyor ayyy maşallah, maşallah, 2. yaptıracaklarda pozitife doğru adım attı :) (2. ler arasında bende olacağım inşallah :))

Hahahha aynısını düşünüyordum tam😂 Hadi inşallah🤩

Ayy hadi hayırlı sonuçlar inşallah🤲
Benim 5. Gün embriyosuydu ben dayanamayıp bi hafta sonra test yaptım. Çok şükür pozitif çıktı. 15inde son kontrole gideceğim. Kalp atışından sonra kadın doğuma yönlendircez artık dediler. İçim buruk biraz alışmıştım doktorlara ve hemşirelere🙈
Pozitif olursa kontrole de cagiriyolar demek bunu bilmiyordum ☺️kalp atışına kadar ayy inşallah bende oraya alışmıştım :) güzel sebeplere giderim inşallah ♥️

X