2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    322
Gısslaarrr napıyonus? Ben Perşembe günü bir fenalaştım, bir kustum, bir baygınlık geçirdim artık kasığıma sancı giriyordu öğürmekten. Dedim bu bebekle alakalı değil, bir gittim acile idrarımda bir sürü enfeksiyon. Bebeğe baktılar bebek şükür ki sağlıklı. Salı detaylı ultrason Cuma doktorumuza randevumuz var. Cumaya kadar bu enfeksiyon işi bebeğe bir sıkıntı çıkarmaz değil mi, içim içimi yiyor ama 1 haftada da enfeksiyonun çok yol kat edeceğini düşünmüyorum. Bu akşamki ferahlatılma seansım için size geldm yine anlayacağınız.

Maşallah size ne güzelmiş bu kizz bahti da güzel olsun çok tatlı görünüyor

Geçmiş olsun canım inşallah geçmiş gitmiştir olabildiğince sıkıntısız atlatırsın

Ay al benden de o kadar, ne temizlik ne bişey utanmasam hiiic kalkmayacagim yerimden

Kızlar bu uyku işlerini naptınız? Ben çalışmadığım için uyku düzeni tutturmakta zorlaniyorum. Normalde de gece kuşuydum evlenmeden önce. Son dönemde hiç geceleri uyuyamıyorum yani resmen uyumak istemiyorum gibi oluyor. Gündüz ama uyku bastırıyor. Ortalık aydınlıkken sanki daha rahat uyuyorum. Eşimle uyurken dönemiyorum rahat edemiyorum karnım kocaman olduğu için. Aşırı ağırlaştım. Sizde durumlar nasıl?

Geçmiş olsun canım cumaya kadar su tüketimini artır, taze sıkılmış portakal ve limonu her gün iç en azından doğal olarak yapabileceğin bunlar var

Geçen de konuştUk burda bir derdim vara yazsan hemen boşan diye doluşurlar sonra biri çıkar derki püü böyle adamı baba mı yaptın erkekler bir tuhaf ya benimki de sabah kalkmış durup dururken yuvarlacık oldun diyor sonra da sevimli anlamında diyorum her şeye alınıyorsun diyo sence dedim bir kadın olarak duymak istediğim bu mu?

Sabah erken kalkmama rağmen geceleri ben de çok zorlanıyorum uyumakta.Çok uykum oluyor ama bi türlü doğru yatış şeklini bulup da yatamıyorum dön dön dön.bi de burnum tıkalı olduğu için sürekli uyanıyorum benim bonusum

ağzım kapalı 2 dk kalsam ölürüm sanırım o derece bir tıkanıklık bende geceleri çok uyanıyorum ama bu aralar sabahları uyanamıyorummm ve öğlenleri illaki en az 1 saat uyumak istiyorum göbişten masaya da kafamı koyup uyuyamıyorum

Geçmiş olsun canım aynısı cuma günü benim başıma geldi çok kötü oldum sürekli kustum sancıda sabah girmişti kasığıma acile gittim idrarda enfeksiyon çıktı . 3 tane fitil ve tek içimlik toz verdi tozu kullanmadım ama fitili kullanıyorum iyi geldi hamilelikte bu enfeksiyon çok oluyor sanırım yoksa ben her gün limonlu su içiyorum ilk kez başıma geldi

gece sağdan sola dönerken eşimin yastığından güç alıyorum çocuk ne olduğunu şaşırıyo

Bende aynı burun beni en çok zorlayan şey oldu hamilelikte geceleri çok uyanınca çok verimsiz bi uyku oluyor işte.Sabah tam en güzel yerinde alarm çalınca çok sövüyorum önceden bende iş yerinde deli uyurdum artık dediğin gibi o da imkansız ne yapıciiiz bilemiyorum.şöyle düşünüyorum bebeğe alıştırma bunlar. Doğunca da çok sık kalkıcaz zaten bi süre

Ah yarın akşam görüş günü detaylıdan sonra zaman hiç geçmedi ya.dün gece rüyamda karnımda elinin ve ayaklarının izlerini görüyordum diretiyordu dışarı doğru.rüyada bile olsa o kadar heyecanlandım ki.resmen gözlerim dolarak uyandım.Yarın akşam bi görseydim güzelce yavru kuşumu Sanki hareketlerini daha net hissettikçe daha çok anneliği benimsiyor gibiyim

Günaydın dünyanın eeen güzel eeen mutlu ennnnn çekici anneleriiiii yine bugün ışık saçıyorsunuz veeee her zamankinden daha sexysiniz her birimiz inanın bana öncesinden çook daha güzel ve daha kıymetliyiz. Bunu kimsenin bilmesi söylemesi gerekmez. Kendinize önce sizzz değer vereceksiniz. Yarın öbür gün bebeğiniz doğacak Allahın izniyle. Sizin yine kendinize ondan da önce değer vermeniz gerekecek! Bakın doktorlar bile anne ve bebekte sorun oldugunda anneyi tercih ediyor. Bunu unutmayın. 3. çocuğunu bekleyen, önceleri çok beklenti içine girip üzülmüş ama ne kadar gereksiz oldugnu çok sonraları anlamış bir anne olarak yazıyorum size. Canınızın kıymetini bilin, üzmeyin kendinizi. Amaaaannn deyin geçin ÖZellikle bu kocaları inanın takmaya bile değmez Kendinize edersiniz, içten içe çürür gidersiniz :)

Kızlar Göktuğ mu Güney mi hangisi kulağa daha hoş geliyor
Güney daha yumuşak geliyor isim enerjisi. Diğeri daha höthöt
Ben oyumu Güney den yana kullanıyorum.

Günaydın kızlar. Detaylı ultrasona eşlerin girmesine izinnveriyorlar mı ? Ona göre izin alacak??
Valla ben sormadım ama sanmıyorum vereceklerini. Daha önce hepsine de tek başıma girmiştim.

Öncelik zaten hep kendin olmalısın. Ama tabi bunu anımsaman gereken günler çok olacak. Kendine her zaman için daha da çok değer ver ki, enerjin etrafa yansısın bebişim Aklına şunu nasıl yapacam sorusu gelirse, O zaman gelsin onu o zaman düşünürüm telkinini yap kendine sık sık

Canım en baştakileri en çok da senin için yazdım. Erkek milleti öküz. Demek istediğini çok yanlış anlatmış. KEndi bile farkında değildir inan dediğinin nereye gideceğinin... Benim eşim de ilk bebekte çok hassastı. Hala da korkar kısmen. Ama ben eşimi çok istiyorum ve bu süreçlerde ana baba akraba beraber yaşadıgımızdan (deprem sebebiyle). Bir türlü bir araya gelemiyoruz:) Benim eşim 3. çocukta artık korkmaz oldu. Erkekler çocuk gibiler. Yaşamadan görmeden ikna olmuyorlar. Ağızlarından çıkanı da çok ölçüp tartmıyorlar. Canının kıymetini bil, üzülme kuzum

Göğüs ucu kuruluğu yaşayan var mı lansinoh kullanıyorum ama yok geçmedi.4 litreye yakın su içiyorum daha ne yapayım ay
Ben. Çok acıyor. LAnsinoh u da unutuyorum düzenli kullanamıyorum.Kantaron yağı deneyebilirsin bence.

yaa o zaman hiiiç geçmezzz ama şaka maka yolu yarıladık bugün artık işyerinden izne ayrılmama 9 hafta kaldığını farkettim ve bir pırpır ettim
Ay kızlar haftasonu bikini bölgesi temizlemeye çalıştım da anam ne kdr zorlandım göremedim ya la şimdiden böyleyse ben napıyodum acaba önceki gebeliklerimde
hahaha bende deneyimli annelerden akıl isticektim bu konuda karnımın altını göremiyorum eğilmeyi bırakk ay pozitif ileride kimden destek alıyorsunuz bu konuda ağdaya cesaret edemiyorum

Pozitifimiz yine içimizi ısıtarak geldin ne iyi geldi okumak yazdıklarını

Kantaron yağından edinmek lazım ya. orjinalini bulsak aslında elde yapılan bu her yaraya iyi gelen versiyonunu.Ama ankarada zor bulurum gibi

Bana da dün gece eşim, poponla göbeğin arasındaki mesefe bizim iki çocuğun toplamı kadar dedi düşün yani. Ben dedim ki bunlar senin iyi günlerin bir daha asla beni böyle görüp benden ince gorunemeyeceksin herhalde 3. çocuktan sonra ulaştığım seviye

Not: yemek sisirmisti beni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…