2023 Haziran Aşılama olacaklar

Canım büyük geçmiş olsun umut ve şans diliyorum sanada bu gece dualarımda olacaksın 🥰❤️🧿
Rahminde ne gibi bir sıkıntın vardı canım?
Yarım rahimliyim Sol tüpüm yok. Doktor rahim sağa yapışık olabilir dedi. 15-20 dk uğraştı. Baya canım yandı🤕
Teşekkür ederim 🥰 Rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın 🤲🏽

Merhaba arkadaşlar. Benim de bugün aşılamam yapıldı. 1 temmuz test günü. Hayırlısı olsun hepimiz için inşallah

YAAAAA dimiiii 3 olursa dediğin gibi aşılamayı iptal ediyorlar 🥺 şimdi geldim eve korktuğum gibi zor değildiii.. 30u test günüm şimdi gün sayacağıızzz 🥰🥰🥰 pozitif görelim noluuur😍
Bu arada ben günde 3kere progestan kullanacağım fitil olarak senin ilacın var mı
Ben günde bir kez kullanıyorum sana yüksek doz vermiş canım. Önceki aşılamamda iki kez kullanmıştım doktor sabahki pek faydalı olmuyor ayağa kalkınca akıp gidiyor gece yap yeter dedi. İnşallah bu ay güzel haberler alırız hem de çifte bayram olur test zamanımız bayrama geliyor😍

Sağlıkla tutunsun inşallah bu ay hepimiz pozitif görelim❤️😍
İnşallah. Bana da progeston verdi. Ama salı günü başlıcam. Yutarsan yan etkisi çok dedi. Sersemlik yaparmış. Çalışıorum zor olur. Vajinal kullancam ama belki denerim yutmayı. Vajinal kullanmak ürkütüo.

İnşallah. Bana da progeston verdi. Ama salı günü başlıcam. Yutarsan yan etkisi çok dedi. Sersemlik yaparmış. Çalışıorum zor olur. Vajinal kullancam ama belki denerim yutmayı. Vajinal kullanmak ürkütüo.
Ay sakın sakı yutma ben ilk aşılamada doktor baş dönmesi yapabilir dediği halde en fazla ne olabilir ki dedim iş yerindeyken içtim beş dakika olmadan inanılmaz başım dönmeye başladı oturduğum yere yığıldım herkes başıma toplandı açıklayamıyosun da ilaçtan olduğunu 🙈🤣🤣 sonra hep vajinal aldım

Ay sakın sakı yutma ben ilk aşılamada doktor baş dönmesi yapabilir dediği halde en fazla ne olabilir ki dedim iş yerindeyken içtim beş dakika olmadan inanılmaz başım dönmeye başladı oturduğum yere yığıldım herkes başıma toplandı açıklayamıyosun da ilaçtan olduğunu 🙈🤣🤣 sonra hep vajinal aldım
O zman iyiki yazmışım🙂 direk vajinal kullanayım. Sürrkli kendimi dinlediğim için hafif ağrı var gibi gelio. Zaman hızlıca geçsin ama sonunda güzel haberler alalım inşallah. Aramızda 1 gün var. Test zamanımız bayrama denk geliyo:)

Ben günde bir kez kullanıyorum sana yüksek doz vermiş canım. Önceki aşılamamda iki kez kullanmıştım doktor sabahki pek faydalı olmuyor ayağa kalkınca akıp gidiyor gece yap yeter dedi. İnşallah bu ay güzel haberler alırız hem de çifte bayram olur test zamanımız bayrama geliyor😍
Ay kuzuum ne güzel umut dolu yazmışsın okuduğumda bile heyecan doldum 🥰❤️ çifte bayram olur bize.. gönlümüzdeki hayırlısıyla pozitif olarak duyalım sağlıkla ve hayırlarıyla gelsin yavrularımız 🥰🥰🥰

O zman iyiki yazmışım🙂 direk vajinal kullanayım. Sürrkli kendimi dinlediğim için hafif ağrı var gibi gelio. Zaman hızlıca geçsin ama sonunda güzel haberler alalım inşallah. Aramızda 1 gün var. Test zamanımız bayrama denk geliyo:)
Ben şuan gün gün test yapıyorum iğne etkisi henüz geçmedi bugün iyice silikleşmişti yarın silinebilir cuma cumartesi de varsa eğer pozitife döner diye düşünüyorum 😍😍 birbirimizi haberdar edelim gelişmelerden 🥰❤️

Canım bugün benim göğüs ucu hassasiyetim başladı, sert ve sızlıyor uçları sürekli, sende belirti var mı? Yada umutlanmalımıyım🥰🥰🥰🥰? 16sında yapıldı aşılama o gün yumurtam çatladı. 14ünde de çatlatma iğnesi vurmuştum ovitrelle
Yaa göğüs ucu hassasiyeti adet belirtisinden farklı bi belirti😍 Ben şimdi pzartesiden beri test yapıyodum. 14ünde aşılama 12sinde iğne vurulmuştu benim. Teste bi bakar mısın düne göre koyulaşmış di mi

Eklentiler

• 9DD5A6AD-09E4-44A4-B2EB-A1F933F62454.jpeg
    9DD5A6AD-09E4-44A4-B2EB-A1F933F62454.jpeg
    52,5 KB · Görüntüleme: 85
Yaa göğüs ucu hassasiyeti adet belirtisinden farklı bi belirti😍 Ben şimdi pzartesiden beri test yapıyodum. 14ünde aşılama 12sinde iğne vurulmuştu benim. Teste bi bakar mısın düne göre koyulaşmış di mi
Evet düne göre bariz koyulaşmış. Ben test günüme kadar hiç bakmıcam :)

Kuzuuuummmm barizzz koyulaşmışşşşş aaayyy HCG mi yaptırsannn😍😍😍 ben meraktan uyuyamazdımmm .. ay umarım gerçekten doğru belirtidir bu ay pozitif görürüz umarım 😍🌸💕

Koyulaşmış canımm 🥰🥰🥰🥰 inşallah sağlıklı bir şekilde hamilesindir.. benim HCG 30 saat gibi sürede 44.5 den 46 ya çıkmış. Artış hızım çok düştü ama 2 yumurtam vardı gebelik beklenen. Sence bir yumurta başarısız oldu ve bu yüzden mi HCG böyle sallantı ya girdi? 5 gündür her şeyimiz yolundaydı çünkü bugüne kadar 🥺😭😭

X