2023 Haziran Aşılama olacaklar

mirasanne

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2022
1.196
708
31
Canım anne adayları 3 yıllık çabamda asla doğal yollarla pozitifi görememiş bir anne adayıyım. 32 yaşındayım. Geçen ay tüp bebek merkezinde tedavim başladı bu ay aşılamaya başlayacağım.
Hyfosy, histeroskopi, hsg gibi işlemlerim yapıldı kistlerimden kurtuldum hormonal sorunum olmadığını fakat yumurta rezervimin fazla aktifliğinden dolayı yumurtalarımın gelişmediğini öğrendim.
Kullanacağım ilaçlarım;
Gonal F 300 iu ve ovitrelle 250 mcg progestan 200 mg
Gelin bu süreci beraber bekleyelim bu ay hepimizin pozitifi görmesi umuduyla 🌸❤️
Deneyimlerinizi dinlemek için sabırsızlıkla bekliyorum

Benim 2022 şubattan beri tedavim var pazartesi çatlatma iğnesi yapacak sanırım 🙈 fostimon kullanıyorum iğne de çok zor bulunuyor
Canım beniim umarım küçük mucizene artık kavuşursun ❤️
Kaç aşılama, kaç tüp bebek denemen oldu ? Sonuçların hep negatifmiydi? Kimyasal gibi durumların oluştumu ?

Merhaba,
benm bu ay aşılama olacak inşallah.
adetin 5. günü günde 3 kez klomen ve sabah aksam progestan kullandım. bugün klomen bitti. cuma günü doktora gidicem aşılama için bakılacak heyacanla bekliyorum.

Merhaba,
benm bu ay aşılama olacak inşallah.
adetin 5. günü günde 3 kez klomen ve sabah aksam progestan kullandım. bugün klomen bitti. cuma günü doktora gidicem aşılama için bakılacak heyacanla bekliyorum.
Canım merhaba 🥰 umarım herşey gönlünce olur. Özele mi gidiyorsun devlete mi? İlaçların için ne kadar ücret ödedin acaba?
Progestan benimde var fakat henüz başlatmadı beni, ki zaten umudumda yok ben kandırıldığımı, kistlerime dokunulmadığını öğrendim. Şu anlık günlük Gonal F vuruyorum 10 gün sürecek şekilde. Aşılamaya kistlerimle başlıyor, ki en başta bu kistler varken gebelik oluşmayacağı söylenmişti.
İlk aşılaman mı olacak peki? Nasıl hissediyorsun kendini bende senin adına şuan o kadar mutlu oldum ki, senin için dua edeceğim 🌸❤️

Canım merhaba 🥰 umarım herşey gönlünce olur. Özele mi gidiyorsun devlete mi? İlaçların için ne kadar ücret ödedin acaba?
Progestan benimde var fakat henüz başlatmadı beni, ki zaten umudumda yok ben kandırıldığımı, kistlerime dokunulmadığını öğrendim. Şu anlık günlük Gonal F vuruyorum 10 gün sürecek şekilde. Aşılamaya kistlerimle başlıyor, ki en başta bu kistler varken gebelik oluşmayacağı söylenmişti.
İlk aşılaman mı olacak peki? Nasıl hissediyorsun kendini bende senin adına şuan o kadar mutlu oldum ki, senin için dua edeceğim 🌸❤️
MErhaba,
evet ilk aşılamam olacak sadece doktor giriş ücreti ödüyorum her defa 650 tl birde klomen ve progestan hap aldım 50 tuttu daha aşılama ücreti ödemedik.

özele gidiyorum ama süreç hakkında doktor hiç bilgi vermiyor sadece şu gün gel bunu iç anlatmıyor beni de o tedirgin ediyor. bizde açıklanamayan inferlite varmış ne eşimde ne bende hiç bir dsorun yok olmaması imkansızmış ama 2 yıldır olmuyor. bana folik asite bile önermedi doktor kendim aldım

MErhaba,
evet ilk aşılamam olacak sadece doktor giriş ücreti ödüyorum her defa 650 tl birde klomen ve progestan hap aldım 50 tuttu daha aşılama ücreti ödemedik.
Umarım ilk denemenizde yüzünüz güler ve yavrunu kucağına alırsın 🌸🌸🌸 ben öyle umutluydum ki o yüzden açmıştım postu ama işte hayat değişik süprizler yapmayı seviyor :KK43:
Bilgisiz bırakılmak, eksik bilgi verilmesi, ne oluyor ne bitiyor bilmemek çok kötü ya 😭

Umarım ilk denemenizde yüzünüz güler ve yavrunu kucağına alırsın 🌸🌸🌸 ben öyle umutluydum ki o yüzden açmıştım postu ama işte hayat değişik süprizler yapmayı seviyor :KK43:
Bilgisiz bırakılmak, eksik bilgi verilmesi, ne oluyor ne bitiyor bilmemek çok kötü ya 😭
Bugün kontrole gittim yumurtam 12 mm gelişmiş pazartesi tekrar gidicem perşembeye aşılama yaparız muhtemelen dedi

Merhaba,
Bende 2 yıllık evliyim. Hiç gebelik oluşmadı.
3 kez çatlatma iğnesi denedik tutmadı.

Aşılama tedavisine başladık. Doktor büyük ihtimalle çarşamba günü aşılamayı yaparız dedi.
Hayırlısı hepimiz için 🤲🏽

Selam kızlar, benim de 3. Aşılamam olacak. Dün yumurtam 18 mm olmuş bu gece çatlatma iğnesini vuruyorum salı günü aşılama olacak inşallah bu ay hepimiz güzel haberleri alırız🙏🏻

X