2023 Haziran Aşılama olacaklar

Koyulaşmış canımm 🥰🥰🥰🥰 inşallah sağlıklı bir şekilde hamilesindir.. benim HCG 30 saat gibi sürede 44.5 den 46 ya çıkmış. Artış hızım çok düştü ama 2 yumurtam vardı gebelik beklenen. Sence bir yumurta başarısız oldu ve bu yüzden mi HCG böyle sallantı ya girdi? 5 gündür her şeyimiz yolundaydı çünkü bugüne kadar 🥺😭😭
Canım mesajını yeni okudum, ne yaptın? İnşallah güzel artış göstermiştir değerin 🙏🏻🙏🏻

Yükseldi biraz sonra düşmeye baişladı ve Biyokimyasal oldu canım geçen hafta cumartesi günü bebeğim koptu gitti benden tutunamadı..
Çok üzüldüm😞😞 Geçmiş olsun canım Rabbimin bi bildiği vardır sabırla beklemeye devam ediyoruz benim de negatif oldu malesef. Kimyasal gebelikten hemen sonra doğal gebelik oluşması kolay oluyor diyorlar, bu ay değerlendirirsiniz

Çok üzüldüm😞😞 Geçmiş olsun canım Rabbimin bi bildiği vardır sabırla beklemeye devam ediyoruz benim de negatif oldu malesef. Kimyasal gebelikten hemen sonra doğal gebelik oluşması kolay oluyor diyorlar, bu ay değerlendirirsiniz
Ayy canım yazdığın destek yorumun için çok teşekkür ederim canımsın çok çok sağol.. değerlendireceğiz ve umarım bir daha hastane sürecini yaşamam çünkü gerçekten haftanın en az 3 günü sabah 8 akşam 5 sürekli hastanede oluyorum, maddi boyutu ayrı süreç boyutu ayrı yorucu..😓
Senin içinde çok üzüldüm canım ya.. nasıldı tam sürecin peki ? Nasıl işlemler yapıldı, yumurtaların kaç mm idi..

X