2023 Mart ayı ilk tüp bebek denemesi🤍

Eşi TESA yöntemi olan var mı? TESE den farkı bunda testisler kesilmiyor. TESA da iğnelerle testislerden meni elde edilip sperm var mı diye bakılıyor.
5 kez tüp bebek tedavisi olduk ama hep olumsuz oldu. Bir kez bile tutmadı.sorun esimdeki Sperm eksikliği ve hareketsizligi. Başta biraz vardı şu an sıfırlanmış yani azosperm. İlk 4 tedavi normal oldu ama son tüp.ist. bahcecide oldu Bülent Erol şırınga ile sperm aldı ama sonuç hüsran keşke testisleri açsa idi.

5 kez tüp bebek tedavisi olduk ama hep olumsuz oldu. Bir kez bile tutmadı.sorun esimdeki Sperm eksikliği ve hareketsizligi. Başta biraz vardı şu an sıfırlanmış yani azosperm. İlk 4 tedavi normal oldu ama son tüp.ist. bahcecide oldu Bülent Erol şırınga ile sperm aldı ama sonuç hüsran keşke testisleri açsa idi.
Yani spermler kalitesiz miydi? Neden o zaman onları kullanıyorlar hiç anlamıyorum. Sizin spermler dondurulup mu işlem yapıldı?

Yani spermler kalitesiz miydi? Neden o zaman onları kullanıyorlar hiç anlamıyorum. Sizin spermler dondurulup mu işlem yapıldı?
Hayır spermler hiç dondurulmadi ama şekil hareket bozukluğu. Ve sperm eksikliği vardı içinden işe yarar olanları seçtiler ama yeterli gelmedi en son denemede şırınga ile alındı ama hüsran

Benim eşimde azospermi doğal yollar 24 tane sprem çıkışı oldu 4 tanesi 5AA döllendi 19 martta transfer oldu 5 gün test yaptım dün yani hafif silik gözüktü çift çizgi 👍🥳😊
Tedaviyi nerede yaptırdınız aceba aynı durum benim esimde de var sperm sorunu 5 tüp başarısız

X