2023 Nisan Ayında Transfer olacakların paylaşım alanı

Tarlusal kullanmayı düşünüyor musun bende geçireceğimi bildiğim için adetimden 1 hafta önce başlamayı düşünüyorum
Benim doktorum duphaston verdi olmadı 2 tarlusal verdi onda da olmadı enson yine duphaston verdi doktorum öyle oldum bitti benim adettin opunun 2. Adetti hep sıkıntılı oluyor genelde benim doktorum verdi kendim kullanmadım

Kızlar birazda olsa sizlere umut olmaya geldim. 24 yaşındayım pcos hastasıyım evliliğimin ilk ayı bir gebelik yaşadım fakat 12 haftada gelişimi durdu kürtaj oldum. 2,5 senelik evliyim sonra kalamayimca doktora gittim pcos olduğumu öğrendim klomen femara ovritelle bunları 3 ay denedim olmadı ve tüp bebeğe karar verdik esimde bir sıkıntı yok bende pcos var sadece sonra doktorum çok inandı benide inandırdı ama ben hep umutsuz bakıyordum. 19 yumurtam toplandı 9 tanesi 5.gun donduruldu 2 ay aradan sonra tek embiriyo transferi oldum. İçimde hep bir umutsuzluk vardı hiçbir zaman çift cizgiyi göremem sanıyordum ama oldu hamileyim 14 ünde kan testi günüm sizlere inşallah umut olurum pcos olan arkadaşlarım sakin kendinizi üzmeyin pcos zor bir yolculuk ama değiyor sonunda rabbim isteyen herkese nasip etsin. Olanlarında sağlıkla ilerlesin süreci ❤️🙏
Hayırlı olsun rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 💕 benim de içimde hep bir umutsuzluk var hep aksi bir durum çıkacak endişesi taşıyorum inşallah bizde o günleri yaşayabiliriz 🙏

Bende adetlerim geciktiği için zamanında olmak istedim doktorum bana adetin 14. Günü progestan hap verdi 14 gün kullanıp adet görmeyi bekliyorum sonrası transfer inşallah

Hayırlı olsun rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 💕 benim de içimde hep bir umutsuzluk var hep aksi bir durum çıkacak endişesi taşıyorum inşallah bizde o günleri yaşayabiliriz 🙏
Allah razı olsun inşallah sonuda hayırlı olur sağ salim almak. Yani ister istemez oyle his oluyor bı hamileyim diyosun bir yandan ihtimal vermiyorsun sıkıntılı bir süreç rabbim isteyen herkese nasip etsin ama iyi düşünmekten başka çare yok ☺️🙏

Merhaba benimde 16 şubatta opu oldum 23 şubatta adet oldum ama adetim baya uzun sürdü bugün doktora gittim ve transfer hazırlığına başladık estrofem içmeye başladım 24 martta kontrole gidicem ve bu 15 gün içerisinde transfer olucam
Rabbim hepimizin yardımcısı olsun inşallah 🙏

Merhaba benimde 16 şubatta opu oldum 23 şubatta adet oldum ama adetim baya uzun sürdü bugün doktora gittim ve transfer hazırlığına başladık estrofem içmeye başladım 24 martta kontrole gidicem ve bu 15 gün içerisinde transfer olucam
2. Adetinuzi beklememissin ne güzel 2 adeti bekliyorum ben 4 gözleeee. Bayram şekeriniz olsun insallah

Bende 7gunluk adetim bitti perseme muanem var ona göre gün verilecek hemen hemen aynıyız belirtilerinin yazarız güzel sonuçlarda alariz

Selam kızlar. İnşallah bende nisan ayında transfer olacağım. 2. Adetimi bekliyorum. Gerçi benim çok umudum yok. 11 tane yumurtadan elimde sağlıklı 1 embriyo kaldı. Olacağına pek inancım yok. Bu 2. Tedavim öncekinde hiç embriyo kalmamıştı. Bakalım göreceğiz

Selam kızlar. İnşallah bende nisan ayında transfer olacağım. 2. Adetimi bekliyorum. Gerçi benim çok umudum yok. 11 tane yumurtadan elimde sağlıklı 1 embriyo kaldı. Olacağına pek inancım yok. Bu 2. Tedavim öncekinde hiç embriyo kalmamıştı. Bakalım göreceğiz
Hosgeldin canimmm. Böyle düşünme bize bir sağlıklı yumurta sperm lazimm çok örnekler var bir embriyo olup tutup hamile kalanlarr. Sen iyi dusunku hersey çok çok güzel olsunnn🤲Nisan ayı hepimize mutluluk getirsin insallahh sağlıkla alalim bebislerimixi kucagimiza

Hosgeldin canimmm. Böyle düşünme bize bir sağlıklı yumurta sperm lazimm çok örnekler var bir embriyo olup tutup hamile kalanlarr. Sen iyi dusunku hersey çok çok güzel olsunnn🤲Nisan ayı hepimize mutluluk getirsin insallahh sağlıkla alalim bebislerimixi kucagimiza
Amin Allah inşallah hepimizin kucağını doldurur ☺️

Canim benim Rabbim ol derse olur. Bol bol Meryem süresini dinle. Arapça okuyabiliyorsan oku.Hatta Türkçe mealini de oku. Ümidini kaybetme. Allah nasip ettikten sonra nokta kadar damlayla da olur. Allah hayırlı zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin hepimize.

Merhaba kızlar, bugün adet oldum perşembe günü 10 da doktora gideceğim. Transfer zamanını öğrenmek için. Estrofem vermişti doktor adetten sonra kullan diye. Doktora gidince ona başlayacağım hangi gün başla derse ortalama 18 gün falan kullanılıyor galiba bu ilaç. Sonra transfer olurum diye düşünüyorum. Yani inşallah olurum 🤲🏻 yani nisanda transfer olacağım inşallah. Çok çok heyecanlıyım.

Perşembe günü doktordan çıkınca yazarım buraya da. İnsallah çok iyi geçer her şey.

Merhaba kızlar, bugün adet oldum perşembe günü 10 da doktora gideceğim. Transfer zamanını öğrenmek için. Estrofem vermişti doktor adetten sonra kullan diye. Doktora gidince ona başlayacağım hangi gün başla derse ortalama 18 gün falan kullanılıyor galiba bu ilaç. Sonra transfer olurum diye düşünüyorum. Yani inşallah olurum 🤲🏻 yani nisanda transfer olacağım inşallah. Çok çok heyecanlıyım.

Perşembe günü doktordan çıkınca yazarım buraya da. İnsallah çok iyi geçer her şey.
Yaaa çok çok az kalmış Rabbım mutlu sonla bitirsin sürecini insallah

X