2023 Nisan Ayında Transfer olacakların paylaşım alanı

Merhaba kızlar, bugün adet oldum perşembe günü 10 da doktora gideceğim. Transfer zamanını öğrenmek için. Estrofem vermişti doktor adetten sonra kullan diye. Doktora gidince ona başlayacağım hangi gün başla derse ortalama 18 gün falan kullanılıyor galiba bu ilaç. Sonra transfer olurum diye düşünüyorum. Yani inşallah olurum 🤲🏻 yani nisanda transfer olacağım inşallah. Çok çok heyecanlıyım.

Perşembe günü doktordan çıkınca yazarım buraya da. İnsallah çok iyi geçer her şey.
İnşallah canım hayırlısı kolaylıkla nasip olsun . Mutlu sona çok az kaldı 🙏

Merhaba, bende varım :) 3,5 yıllık evliyiz eşimde sperm azlığı var tüp bebek sürecine girdik nisan ayında iğneleri vurulmaya başlayacağım inşallah. Şuanlık eşimde bende vitamin takviyesi alıyoruz ve eşim ovitrelle vuruluyor . Tahminimce Nisan ayında transfer olacağım bakalım :)

Merhaba, bende varım :) 3,5 yıllık evliyiz eşimde sperm azlığı var tüp bebek sürecine girdik nisan ayında iğneleri vurulmaya başlayacağım inşallah. Şuanlık eşimde bende vitamin takviyesi alıyoruz ve eşim ovitrelle vuruluyor . Tahminimce Nisan ayında transfer olacağım bakalım :)
Hosgeldin canimmm. Sürecin çok çok güzel geçsin insallahh haberlerini bekliyoruz🤲

Selamlar kızlar mart gibi düşünüyorduk ama doktor ve hastane Araştırma sürecinden bizim takvim de uzadı. Nisan mayıs gibi transfer olacak inşallah ama nasıl olur bilemiyorum açıkçası şimdiden çok gerginim.

Bu hafta pazartesi rahim filmi çektirdim üniversite hastanesinde. Anestezisiz ve tüpler kapalı olduğu için üç kere ilaç verildi. Canım çok yandı. Beklemiyordum bu kadarını.

Her neyse bana histeroskopi önerildi. En kısa zamanda yaptırmam gerekiyormuş rahmin darmış ve düşük riski varmış, süreç hakkında bilgisi olan var mı? Yaptıran oldu mu? O kadar stresliyim ki her şey tersime geliyor sanki. Üstüne stresten mi bilmem rahim filminin üstüne adetim geldi.

Selamlar kızlar mart gibi düşünüyorduk ama doktor ve hastane Araştırma sürecinden bizim takvim de uzadı. Nisan mayıs gibi transfer olacak inşallah ama nasıl olur bilemiyorum açıkçası şimdiden çok gerginim.

Bu hafta pazartesi rahim filmi çektirdim üniversite hastanesinde. Anestezisiz ve tüpler kapalı olduğu için üç kere ilaç verildi. Canım çok yandı. Beklemiyordum bu kadarını.

Her neyse bana histeroskopi önerildi. En kısa zamanda yaptırmam gerekiyormuş rahmin darmış ve düşük riski varmış, süreç hakkında bilgisi olan var mı? Yaptıran oldu mu? O kadar stresliyim ki her şey tersime geliyor sanki. Üstüne stresten mi bilmem rahim filminin üstüne adetim geldi.

merhaba,
ben yaptırıdm şubatta histeroskopi. genel anestezi ile oldu bişey hissetmedim tabi.
Hsg yi de genel anestezi ile yaptırmıştım onda da bişey hissetmedim.

Hersey çok olucak dusuncesine gir. Rahim filmi bu süreçte en zor olanı bence. Bende 2 kere çektirdim oluyorum sanmıştım ama artık transfer için gün sayıyorum unuttum bile acısını.

Bugün 2. Adetimin 3. Günü doktora gittim estrofem kullan dedi haftaya cumartesiye randevu verdi. Ben şeyi sormak istiyorum. Benim embriyom 5. Gün ama 4ab. Kalitesi nasıl sizce?

Bugün 2. Adetimin 3. Günü doktora gittim estrofem kullan dedi haftaya cumartesiye randevu verdi. Ben şeyi sormak istiyorum. Benim embriyom 5. Gün ama 4ab. Kalitesi nasıl sizce?
İnan kalitesine takilmaaa ne mucizelere tanıklık ettim bu platformda çok iyi kalite olup tutmayan tutmaz diyen embriyolarin tuttuğunu. Ayrıca kaliteniz de kötü değil içinizi ferah tutun olucak diye inandirin kendinizi🤲🥰

İnan kalitesine takilmaaa ne mucizelere tanıklık ettim bu platformda çok iyi kalite olup tutmayan tutmaz diyen embriyolarin tuttuğunu. Ayrıca kaliteniz de kötü değil içinizi ferah tutun olucak diye inandirin kendinizi🤲🥰
Çok sağol canım inşallah olur 🤲🏻

Selamlar burada bir sürü kişinin hikayelerini dinlemek çok umut ve bilgi verici oluyor. Paylaşım yapan herkese teşekkürler. Bizde İzmirde tedaviye başladık . İlkkez tüp benek deneyeceğiz. Aşılama veya düşük gibi şeylerde hiç deneyimimiz yok. Tüp bebek öncesi vitamin ve hormon hapı verdi doktor. Reglimin ikinci günü yani bu ayın 20sinden sonra kan alıp sonuca göre ilaçlara başlatacak. Donmuş embriyo mu taze mi ilerleyecek bilmiyoruz. İnşallah Nisan mayıs gibi ilk transferimiz olur diye ümit ediyoruz. Sağlıkla mutlulukla sonuçlansın inşallah . Biz embriyolardan gen testi talep ettiğimizi söyledik. Doktor gerek yok dedi genetik rahatsızlığımız yok diye ama yinede biz göndermek istiyoruz sanırım 1 haftada onun sonucunu bekleyeveğiz süreç başladığında🤍🌸

X