2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Cok sevindim :emir_bebek: Allah saglikla kucagina almayi nasip etsin

hayırlı olsun inşallah sağlıkla ilerleyip kucağına alırsın bebişini :)

Çok güzel bu sonuç hayırlı olsun canım inşallah bizlerde güzel haber alırız 🤲🤲🌺🌺

Kızlar maşallah neler neler konuşmuşsunuz. Hepsini usenmeden tek tek okudum.
Hamile olan arkadaşları tebrik ediyorum ❤️
Bu ay olumsuz sonuç alan arkadaşlarım inşaallah en kısa en hayırlı zamanda sizlerde güzel haberler alırsınız.

Papatyamaviss Papatyamaviss Maşallah değerin çok güzel sağlıkla ilerler inşaallah 🤲🌸

@melisaa93 ama ben kaçırdım yaa ismini🤭

wuhuuuuuuuu çalsın davullar :KK9::rolleyes::KK75: çok güzel canım maşallah 🧿🧿🧿🧿🧿

Allahım sonu sağlıkla devam etsin amiiinnnnn:KK68:

Ay maşallah çok iyii 😍😍

Bence gayet iyi kuzumm
cok teşekkür ederim arkadaşlarım sağlıkla ilerlesin inşallah amın :KK200: benım dualarım sızlerle sızde benden dualarınızı eksik etmeyin :)

Kızlar benim 29 ocakta testim koyulasmaya başladı 30-31 pikti. 31'i akşamı degerlendirdik. 1i sabahki testimde yine t bı tık daha koyuydu. Akşam 5 civarı yaptığımda siliklesmis. Bu sabah yaptığımda da silik yumurta catlamis yani. Bugün akşam degerlendirmekte geç kaldık dimi. 31i yeterli olmuş mudur:KK43:

Gunaydin kizlar
Bat bugun
Tekrar test yaptim
Her an adet olacak gibi karis agrisi var bende ya

Eklentiler

• 20230202_084939.jpg
    20230202_084939.jpg
    41,6 KB · Görüntüleme: 57
aynı yaştayız sanırım yaştan dolayı zorlaşıyor :KK43:
32 yaşındayım🙈 peki sen? Valla ben 26 yaşında iken ilk bebeğimi istemiştim onda bile 1.5 sene olmadı sebepsiz. 28 yasında anne olmuş oldum. Biraz da yapısal galiba🤷🏻‍♀️ yaş da büyük etken Şuan tabi☹️

Battan 1 gün öncesi 57 çıkmıştı :KK66: Bence seninki maşallah gayet güzel. 🧿💖BEnim diğerlerinde de bat 3 gün geçtiğinde 150 lerdeydi
ama sonra patara kutere nerdeyse gunde 2 kat falan artmıştıı dımı hatırlıyorumm canım benım :KK200: kuzum bebegım sence ıkı gun sonra mı kan vereyım yoksa garantı olsun pazartesı mı vereyım

Sizigidiler sizi benim yoldan dönüp sızmamı mı beklediniz... Herşeyi didik didik okuyup takip eden ben herşeyleri kaçırmışım🥺🥺 benim adım babaanne anneanne adı değil ama çokta o kara yakın :KK70: düşünülmüş değil takvim yaprağından ismim 🙈abime de uyuyormuş. Hoca ev sahibimiz ezanı okumuş, amin 🙈🙈
Kilo vermek isteyen arkadaşlara aralıklı orucu tavsiye ederim, kk ya yıllar önce üye olmamda sirf kilo vermek içindi. Bir çok yolu deneyip, 1 kere dışında çokta başarı elde etmemiş biri olarak söylüyorum, Aralıklı oruç deneyimlediğim en güzel sistem.
@Safransari @savascii sevayd sevayd fnd_50 fnd_50 Papatyamaviss Papatyamaviss @Mervenur277 @melegim can @mutluanne2779 @imagination forever @melisaa93 @bebekheyecani @Birhayaleyolculuk @XbirKadin @canancan11
Ya seni yerim ben😍 ya ben de çok dahil olamadım bu ay😅 tatile girince saldım😅

ıkı gun yada dort gun cok karar veremedım kuzucum ama suan yanımda bırı olsa sarılırım aglarım o kadar duygusallastım kı
Gel sarılarım bebeğim kalbimin kollarını açtım sana gel😢😢😢 senin duygusallığını severim ben oy. Bence 2 güne ver bu sefer muallakta kalma ama sen bilirsin yine de kuzum❤️❤️

Kızlar benim 29 ocakta testim koyulasmaya başladı 30-31 pikti. 31'i akşamı degerlendirdik. 1i sabahki testimde yine t bı tık daha koyuydu. Akşam 5 civarı yaptığımda siliklesmis. Bu sabah yaptığımda da silik yumurta catlamis yani. Bugün akşam degerlendirmekte geç kaldık dimi. 31i yeterli olmuş mudur:KK43:
Keşke dün de değerlendirseydin dimi bence yine en kısa zamanda hatta bür haftaya kadar da değelendir canım hiç belli olmaz valla

5 gün mü 6 gün mü sonra vermiştim binin üstü çıkmıştı. Sana kalmış kuzum kaç günde bir verirsen... Ama benden sana tavsiye, sağlık ocagına gidersen eğer, ayrıntılı gebeler için kan testi ve idrar testi iste. Hepsine bakılsın hastanede tekrar kana para verme...
ama sonra patara kutere nerdeyse gunde 2 kat falan artmıştıı dımı hatırlıyorumm canım benım :KK200: kuzum bebegım sence ıkı gun sonra mı kan vereyım yoksa garantı olsun pazartesı mı vereyım

X