Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    202
ayh benim kurutmam suana kadar esimin sadece 1 yakali tshirtunu azcik cekti onun disinda sifir cekme ama bebisin esyalarini cekerse cok uzulurum yaa cok heveslenerek aldim her parcasini hele dun resim ekliyorum onu aldim el kadar sigcak mi acaba aglaya aglaya aldim ilk defa 0-1 0-3 aylik aldim asiri kucuk geldi gozume hele tayti cirpi gibi sjsjssj bide fikir verirse deneyimli anneler genel olarak sevinirim boyle sort tulumlar ilk aylar icin hava sicak olcak ya kullanisli oluyomu devamini aliyim mi bu tarz lcw asiri guzel yeni sezonlar gelmis zor tuttum kendimi
Ay tulumun tatlılığııı 😍😍

Kızlar hangi hamile iç çamaşırını kullanıyorsunuz? Ben bir türlü içime sinen bulamadım alıyorum kalıyor öyle. Korseli istemiyorum pamuk ve rahat olsun istiyorum. Kullanıp memnun kaldığınız varsa atabilir misiniz??
Ben bu markayı kullanıyorum şubattan beri. İnanılmaz rahat ettim sonrasında bir paket daha aldım hamile olandan çok rahat çok güzel iyiki almışım öneririm. Hatta başta gözüme kocaman gelmişti değiştirecektim annem değiştirme karnın çıksın çok rahat olacak dedi iyiki dinlemişim 😂

Eklentiler

• Screenshot_20240521_213444_trendyol.com.jpg
    Screenshot_20240521_213444_trendyol.com.jpg
    57,8 KB · Görüntüleme: 93
Ben bu markayı kullanıyorum şubattan beri. İnanılmaz rahat ettim sonrasında bir paket daha aldım hamile olandan çok rahat çok güzel iyiki almışım öneririm. Hatta başta gözüme kocaman gelmişti değiştirecektim annem değiştirme karnın çıksın çok rahat olacak dedi iyiki dinlemişim 😂
Bende bundan kullanıyorum aşırı rahat. Hatta yine sipariş verdim 🙃

Eklentiler

• IMG_20240521_214046.jpg
    IMG_20240521_214046.jpg
    77,4 KB · Görüntüleme: 91
Ooff sanki hersey eksik yaaa
Ya doğumdan sonra eksiklik illaki çıkıyor ben göğüs pedini bile sonradan aldım bir memeyi emince diğer meme akıyor birde dışarı çıkınca bebeği bir müddet emziremediğim zamanlar oluyordu, ve bebek ağlayınca bile tişört sırılsıklam oluyordu o yüzden almıştım iki ay kadar kullandım sonrasında göğüsler terbiye oluyor artık süt akmıyor rahatlıyorsun bir nebze. Ben daha bir çöp bile almadım şimdiye kadar 🥲

Kızlar bir sorum olacak sizlere bebeğin kıyafetlerini kurutmaya atsam sorun olur mu ? İkiye bölünmüş herkes çünkü kimi at kimi atma diyor siz ne düşünüyorsunuz 💖
ben hep atıyorum sorun olmuyor ama annemde oğlumun kuyafetleri biraz küçülüyor. yani kurutma makinene bağlı küçülmesi açısından soruyorsan

Çekimi güzel hatta halıda iz bırakıyor hem silme hem süpürme işlemini aynı anda yapıyor halıyı süpürdüğü zaman mopunu kaldırıyor halıyı ıslatmıyor özel suyu var satılıyor ama suda kullanabilirsin deterjan kullanmıyorsun ne kadar iyi olursa olsun kendin süpürdüğün gibi olmuyor halı atlarını kaldırıp süpürmüyor hiç biride bunu yapmaz zaten😀😀😀 hamileliğim riskli olunca elim ayağım oldu
teşekkürler bakayım o zaman 🌸☺️

X