Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    171
Alışveriş listeniz var mı acabaa nasipse ağustosun sonunda doğum var ama hiç yenidoğan kıyafetimiz yok :KK43: alıcam ama böyle ne tarz şeyler alacağıma karar veremiyorum ya da yenidoğan kaç tane almalıyım mesela
1711708594712.png

Ben böyle birşey yapmıştım canım ilk aylar için

Canım çok çok geçmiş olsun 💐 çok eskiden isim analizi yapan birinin videosunu izlemiştim , n ile başlayan n ile biten isimler hayatlarında zorluklar fazlaca yaşarlar demişti . Bunun gibi harflerle ilgili bir kaç bişey daha söylemişti aklımda kalmıştı. numerolojiden bahsetmiyorum daha farklı bişey bu isimlerin harflerin enerjisinden bahsediyorum. Anneminde ismi n ile başlayıp n ile ile bitiyor oda çokça zorluklar yaşadı . İsim tablosunda Noyan ismini görünce senle de paylaşmak istedim , sende çevrende n ile başlayıp n ile biten kişileri düşün istersen . farklı farklı sıkıntılar yaşadığını görünce senle de paylaşmak istedim 💕
Bu numerolojiye göre isim karakter ilişkisi kesin var. İsminin içinde a harfi olanlar özellikle baş harfi a ile başlayanlar hep başarılı ve özgüvenli oluyor mesela ben de a harfine taktım isim seçerken 🙈🤭

perinatolojiye yonlendirdiler plasentada cok sayida kanama alani gorduler bayilcam ben galiba artik bian once saglikla kavussaydim
Çok çok geçmiş olsun dirayetli olmaya çalış , biliyorum bunu söylemek kolay ama olumlu düşünmeye çalış , umarım bir sorun olmadan eve dönersiniz
Benim de sabah doktor kontrolüm oldu ameliyat iyi geçti ancak 1,5 cmlik bir yer elde edebildiler. Tuvalet hariç kalkmam yasak doktor iyiye gittiğini söylüyor ama bakalım nasıl olacak. İnsanın içinde hep korkusu var yüreğim ağzımda.
Sana da çoook geçmiş olsun canım , bol dinlen pozitif düşün her şey iyi olacak meraklanma

valla sorma ya simdi ciktim perinatologdan busefer devlette perinatolaga gittim kadin cildirdi ne gerizekalilar nerde 11 adet kucuk kist var neyle bakiyo bunlar dedi kendi doktorumun dedigine dondu olay cok sukur ama ben orda beklerken tabi ruhumu teslim ettim
Of gerçekten iyi dr bulmak şart

Benimki iyi hoş da git gel çok meraklı hamileyim şu anda bile her gün çağırsam gelir sirk var sanki evde hep kendi konuşuyor zaten. Çocuk olunca çat kapı git gel yapmaz inşallah
Valla ikinciyi yaparken tek düşündüğüm şey bu oldu. Çalışma bahanesi ile ben kimseyi kabul etmiyordum şimdi izindeyim diye rahat davranabilirler ama beni azcık tanıdılarsa istemeyeceğimi açık net biliyorlardır 😅 valla ayıp belki ama şu videoyu paylaştım görsünler de geri dursunlar diye çünkü ilk lohusalığımda kendi evimde değildim annemde kalıyordum ona rağmen gece 10 arayıp görmeye geliyoruz dediler küçücük ev benim evim değil emziriyorum terler boşalıyor çocuğu yıkayıp uyucam resmen içimde küfürler dışımdan kibar olmaya çalışırken yıprandım o yüzden artık çok açık ve netim.

Ben de ne güzel hasta olmadan geçiriyorum derken bugün bogaz ağrısıyla uyandık burnum da akmaya başladı grip beni de buldu :KK43: her yere de maskeyle giriyorum ama oldu işte tavsiyelerinizi alırım.

Valla ikinciyi yaparken tek düşündüğüm şey bu oldu. Çalışma bahanesi ile ben kimseyi kabul etmiyordum şimdi izindeyim diye rahat davranabilirler ama beni azcık tanıdılarsa istemeyeceğimi açık net biliyorlardır 😅 valla ayıp belki ama şu videoyu paylaştım görsünler de geri dursunlar diye çünkü ilk lohusalığımda kendi evimde değildim annemde kalıyordum ona rağmen gece 10 arayıp görmeye geliyoruz dediler küçücük ev benim evim değil emziriyorum terler boşalıyor çocuğu yıkayıp uyucam resmen içimde küfürler dışımdan kibar olmaya çalışırken yıprandım o yüzden artık çok açık ve netim.

Çok haklısın iyi yapmışsın paylaşarak inşallah üstlerine alınırlar :)

O kadar tanıdık ki Bende kendi doktorumdan başka bi doktora gittim bana hemen tıp fakültesi yada şehir hastanesine git senin doğumu çok donanımlı bi hastanede yapman lazım yeni doğan yoğun bakımı olması lazım aynı şekilde plesenta kalın vs dedi Allahım ağla ağla helak oldum kendi doktoruma tekrar yazdım perinatalogum kızdı kendi kendine kafayı yedirteceksin doktor doktor gezme dedi
Ay aynısını yaşadım😅 bir gün devlet hastanesine gittim bebek 16 haftalık normalde.Üçlü tarama yapalım dedi sonra ultrasona geçtik doktor baktı üçlü iptal bebek daha küçük zamanı gelmemiş dedi.Sen çok yüksek riskli gebesin şehir hastanesine git dedi.Bebek iyi mi bir sorun mu var diyorum cevap yok.Serklaj yapıldı rahim boyu iyi mi diyorum biz göremeyiz onu buradan dedi.Tsh yüksek bebekte zeka geriliği yapar geç kalmışsın niye tedavi olmadın dedi ki zaten devlet hastanesine tsh takibi için gitmiştim o gün ve kullandığım ilacım vardı. Dahiliye doktoru ayda bir çağırmasına rağmen ben 15 günde bir tsh baktirip kontrole geliyorum zaten.Tsh biraz yüksekti gerçekten ama sorduğum hiçbir doktor böyle büyük bir risk olmadığını söyledi.Tabi Allah bilir ama aşırı bir yükseklik yok hem de takip ediliyordum zaten.O gün ben de çok kötü oldum aynı gün hemen kendi doktoruma gittim bana sizinkiyle aynı şeyi söyledi doktor doktor gezme her şey yolunda rahim boyu iyi bebek haftasıyla uyumlu küçük falan değil dedi.Böyle korkutmaktan ne anlıyorlar bilmiyorum diye kızdı hatta gittiğim doktora.O yüzden çok gitmek de iyi değil gerçekten

Ay aynısını yaşadım😅 bir gün devlet hastanesine gittim bebek 16 haftalık normalde.Üçlü tarama yapalım dedi sonra ultrasona geçtik doktor baktı üçlü iptal bebek daha küçük zamanı gelmemiş dedi.Sen çok yüksek riskli gebesin şehir hastanesine git dedi.Bebek iyi mi bir sorun mu var diyorum cevap yok.Serklaj yapıldı rahim boyu iyi mi diyorum biz göremeyiz onu buradan dedi.Tsh yüksek bebekte zeka geriliği yapar geç kalmışsın niye tedavi olmadın dedi ki zaten devlet hastanesine tsh takibi için gitmiştim o gün ve kullandığım ilacım vardı. Dahiliye doktoru ayda bir çağırmasına rağmen ben 15 günde bir tsh baktirip kontrole geliyorum zaten.Tsh biraz yüksekti gerçekten ama sorduğum hiçbir doktor böyle büyük bir risk olmadığını söyledi.Tabi Allah bilir ama aşırı bir yükseklik yok hem de takip ediliyordum zaten.O gün ben de çok kötü oldum aynı gün hemen kendi doktoruma gittim bana sizinkiyle aynı şeyi söyledi doktor doktor gezme her şey yolunda rahim boyu iyi bebek haftasıyla uyumlu küçük falan değil dedi.Böyle korkutmaktan ne anlıyorlar bilmiyorum diye kızdı hatta gittiğim doktora.O yüzden çok gitmek de iyi değil gerçekten
Kesinlikle öyle canım içine sinen bi dr bide perinatalog bulacaksın onlarla devam edeceksin çünkü korku korku hamilelik geçmiyor resmen sağlıkla kucağımıza alalım inşallah ama ilk trimester daha rahattı Şuan her gittiğimizde kafamız karışıyor bişey duyuyoruz korkuyoruz zaman geçmek bilmiyor

Bu numerolojiye göre isim karakter ilişkisi kesin var. İsminin içinde a harfi olanlar özellikle baş harfi a ile başlayanlar hep başarılı ve özgüvenli oluyor mesela ben de a harfine taktım isim seçerken 🙈🤭
Yaa canım bunu duymamıştım bulabildin mi A harfli içine sinen isim 😊

Hafif hafif hisler vardır belki. Kelebek çırpınışı derler. 20 lerde belirgin olacak zamanla bir de karın dokusu etkiliymiş bu konuda
hıssetmek yani şimdi bende olanı anlatayım sag tarafımda ozellıkle hıssedıyorum bazen oyle doluluk gıbı karnım gerılıyo sonra karın altına gecıo o doluluk artık buyudu yanı boyle tekme desen yok ama arada kalp atar gıbı oluyo beklıyorum 2. cocuk 1.cıde hatırlamıyorum hangı vakıtlerde hıssettıgımı ama tek hıssettıgım doluluk ve gerılmesı bazen ayaktayken o doluluk tam karnımın ortasında bnde boyle hıssedıyorum :)

yok plesantadaki bana kanama yapmiyo o daha kotu aslina bakarsan bebegin gelisimini engelliyo plesantanin geneline yakin yer kaplarsa sirada bekliyorum valla esimide almadilar kalbim agzimda aglayip duruyorum
allah yardımcın olsun L lenos çok çektin inşallah dualarım senınle hayırlı sonuclarla cıkman dileğiyle çok güçlü şimdiden ataş böceğin üzmeki karnındaki böcude üzülmesin

Kızlar ben 18+5 im ve 18in başından beri günde 5-6 defa bazen daha fazla ,sol kasığımın üstünde pıt pıt dokunuşlar hissediyorum, hiç sağda olmadı hep solda oldu , mesela biraz önce oldu 1-2 defa yaptı durdu sonra akşam bi daha yapıyor birkaç defa , ilk gebeliğim yani gaz mı bu diye düşünüyorum ama değil bence yaa , böyle çok derinden gelen bi Pıt pıt çok garip 🥲
O bebek bence canım. Bende ilk 18. Haftada minik pıt pıt hissettim hatta sadece aksamları oluyordu düzenli her akşam da değil. Şimdi 22 haftayı geçtim o zamanki minik pıt pıtlar daha güçlü oldu. Hatta eğilip çorap falan giyerken ittiriyor beni🤣

X