Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    172
valla sorma ya simdi ciktim perinatologdan busefer devlette perinatolaga gittim kadin cildirdi ne gerizekalilar nerde 11 adet kucuk kist var neyle bakiyo bunlar dedi kendi doktorumun dedigine dondu olay cok sukur ama ben orda beklerken tabi ruhumu teslim ettim
Nasıl insanlar var ya tam emin olmadan pat diye söylüyorlar sinir oluyorum bazı doktorlardan neyse ki sorun yokmuş çok şükür

kızlarcım simdi ben 2 3 gundur oglanin odasina basladim molozlar falan atildi ama duvar falan kirildi oruldu derken ev les oldu duramadim temizlik yaptim sonra kasiklarima ogne saplandi bugun 3. gun hala gecmeyince kendi doktorumda bosluk bulamadim sabahtan bilkent sehir hastanesine gittim normal kadin doguma bakmaz olsaydi bianda acil kodla beni perinatolaga yonlendirdiler 2 tane uclarda buyuk boy plesanta icindede kucuk kucuk 10 11 tane kistik kan dolu yapi var dedi bi suru bisey imzalatti etti inanilmaz gozumu korkuttu plesanta rahim girisinde dedi orayi kapatabilir falan da dedi ben tabi acille gittim ama bayaa bekledim perinatologu kapida bi ruhumu teslim ettim artik elim ayagim titreyince dedim nezaman alirsiniz ben hic iyi degilim bu sefer tansiyon olctuler dusuk cikti ona bekledim derken girdim okadar duzgun birine denk geldim ki sukur kadin cok kizdi yonlendiren doktora neyle bakiyosunuz bu nasil bi muayne yazisi bu bulgular yok falan diye ayh dedim allah razi olsun sizden
O kadar tanıdık ki Bende kendi doktorumdan başka bi doktora gittim bana hemen tıp fakültesi yada şehir hastanesine git senin doğumu çok donanımlı bi hastanede yapman lazım yeni doğan yoğun bakımı olması lazım aynı şekilde plesenta kalın vs dedi Allahım ağla ağla helak oldum kendi doktoruma tekrar yazdım perinatalogum kızdı kendi kendine kafayı yedirteceksin doktor doktor gezme dedi

Sürekli takip ettir kontrole gittiğinde benim miyom denejere olmuş onun için böyle ağrı yapmış kaç tane doktora gittiysem bana miyomun var demediler bayada büyümüş 7 ila5.5cm olmuş onun için doktorumu değiştireceğim
Yapıyor her gittiğimde de ölçüyor ama dejenere olması ne demekmiş ki benimkinde arada ağrı yapıyor ama normal dedi

kızlarcım simdi ben 2 3 gundur oglanin odasina basladim molozlar falan atildi ama duvar falan kirildi oruldu derken ev les oldu duramadim temizlik yaptim sonra kasiklarima ogne saplandi bugun 3. gun hala gecmeyince kendi doktorumda bosluk bulamadim sabahtan bilkent sehir hastanesine gittim normal kadin doguma bakmaz olsaydi bianda acil kodla beni perinatolaga yonlendirdiler 2 tane uclarda buyuk boy plesanta icindede kucuk kucuk 10 11 tane kistik kan dolu yapi var dedi bi suru bisey imzalatti etti inanilmaz gozumu korkuttu plesanta rahim girisinde dedi orayi kapatabilir falan da dedi ben tabi acille gittim ama bayaa bekledim perinatologu kapida bi ruhumu teslim ettim artik elim ayagim titreyince dedim nezaman alirsiniz ben hic iyi degilim bu sefer tansiyon olctuler dusuk cikti ona bekledim derken girdim okadar duzgun birine denk geldim ki sukur kadin cok kizdi yonlendiren doktora neyle bakiyosunuz bu nasil bi muayne yazisi bu bulgular yok falan diye ayh dedim allah razi olsun sizden
Çok fazla farklı doktora gitme lütfen kendi doktorun ne zaman çağırırsa onu bekle cidden herkesin başka bir fikri var ve seni takip eden doktor olmadığı için baştan laf anlatman gerekli

Benim de sağ kaburga altımda göğüs boşluğunda oluyor bazen ama bu aralar midem çok yanıyor ben ona bağlıyorum. Çünkü sabahları yok öğleden sonra oluyor yemek yedikçe akşam daha çok. Doktora daha sormadım ama mideden diye tahmin ediyorum.
Benimde mideden şüphelendi o yüzden rennie falan verdi ama hala o rahatlama olmadı sanırım mide de değil anlamadım ki🥺
ben bu agriyi tam olarak kabizlikta yasiyorum canim ama soyle gun icinde bazen cikiyo oluyorum tam kabizlik dusunme ama yeteri kadar cikamamissam hala agriyo yeterliyse agri duruyo bianda seninkide kabizlik agrisidir insallah.
Ay canım çok kabızlık çektim daha önce hiç o ağrıya benzemiyor keşke kabızlık falan ağrısı olsa. Şuan kabızlık durumum falanda yok rahat çıkıyorum lavobaya. Belkide o böbrek kısmımı falan çok üşüttüm onun etkileri heralde doktor da bir şey görmeyince başka bir şey gelmiyor aklıma inşallah bir an önce geçer şu ağrı

Kızlar ben 18+5 im ve 18in başından beri günde 5-6 defa bazen daha fazla ,sol kasığımın üstünde pıt pıt dokunuşlar hissediyorum, hiç sağda olmadı hep solda oldu , mesela biraz önce oldu 1-2 defa yaptı durdu sonra akşam bi daha yapıyor birkaç defa , ilk gebeliğim yani gaz mı bu diye düşünüyorum ama değil bence yaa , böyle çok derinden gelen bi Pıt pıt çok garip 🥲

A
Ben daha hiç birşey almadım 20 haftalık olduk bizde 🥲☺️
bizim de en önemli eşyalarımız yok beşik araba falan bunları daha almadık ben heveslenip kıyafet alıyorum habire ama bi görün hepsi ayrı tel 🤣 kimi 3 aylık kimi 9 kimi 1 yaş , ebebekte hep indirim oluyor şuan mesela %28indirim var mağazadakinden daha uyguna geliyor , mağazada 200 olan tulumu 140 tlye aldım , bi göz atın , sürekli oluyor indirim ama kısa süreli

Yapıyor her gittiğimde de ölçüyor ama dejenere olması ne demekmiş ki benimkinde arada ağrı yapıyor ama normal dedi
Miyom aniden büyüyünce değişikliğe uğruyor Muş bozulmaya başlıyormuş buda dayanılmaz ağrı yapıyor herkeste olabilecek bişey değil buda benim şansım işte tedbirli olmak gerek

A

bizim de en önemli eşyalarımız yok beşik araba falan bunları daha almadık ben heveslenip kıyafet alıyorum habire ama bi görün hepsi ayrı tel 🤣 kimi 3 aylık kimi 9 kimi 1 yaş , ebebekte hep indirim oluyor şuan mesela %28indirim var mağazadakinden daha uyguna geliyor , mağazada 200 olan tulumu 140 tlye aldım , bi göz atın , sürekli oluyor indirim ama kısa süreli
E bebekte arkadaşım çalışıyor o kadar çok çeşit var ki almam için beni yoldan çıkarmaya çalışıyor resmen 🤣🤣🤣🤣 şuan birikim yapıyoruz toplu alışveriş olsun diye en iyi 7 aylık olana kadar beklemek sanırım çünkü bütçe olarakda zorlayacak alınacak eşyalar. Detaylıyı atlatayım hayırlısı ile belki mutluluk için bir iki parça alırım birşeyler

Merhabalar arkadaşlar
1 aydır öksürüyorum Alerjik rinit ve alerjik astımım var kutu kutu ilaç bitti bitkisel yöntemler denedim iyot kafesi denedim olmadı geçmiyor iyice şiddetlendi uyuyamıyorum artık Dr kortizon başlayacağız mecbur diyor Bildiğiniz bir yöntem var mı öksürük için 😒

Merhabalar arkadaşlar
1 aydır öksürüyorum Alerjik rinit ve alerjik astımım var kutu kutu ilaç bitti bitkisel yöntemler denedim iyot kafesi denedim olmadı geçmiyor iyice şiddetlendi uyuyamıyorum artık Dr kortizon başlayacağız mecbur diyor Bildiğiniz bir yöntem var mı öksürük için 😒
Bisolnatur şuruplar var ya bana hamilelikte öksürük için onu kullanabilirsin dedi doktorum Bir dene istersen

Canım çok çok geçmiş olsun 💐 çok eskiden isim analizi yapan birinin videosunu izlemiştim , n ile başlayan n ile biten isimler hayatlarında zorluklar fazlaca yaşarlar demişti . Bunun gibi harflerle ilgili bir kaç bişey daha söylemişti aklımda kalmıştı. numerolojiden bahsetmiyorum daha farklı bişey bu isimlerin harflerin enerjisinden bahsediyorum. Anneminde ismi n ile başlayıp n ile ile bitiyor oda çokça zorluklar yaşadı . İsim tablosunda Noyan ismini görünce senle de paylaşmak istedim , sende çevrende n ile başlayıp n ile biten kişileri düşün istersen . farklı farklı sıkıntılar yaşadığını görünce senle de paylaşmak istedim 💕

Merhabalar arkadaşlar
Canım tereyağı erit üstüne pekmez ve limon sıcak sıcak iç üç kaşık kadar çok fayda ediyor

valla sorma ya simdi ciktim perinatologdan busefer devlette perinatolaga gittim kadin cildirdi ne gerizekalilar nerde 11 adet kucuk kist var neyle bakiyo bunlar dedi kendi doktorumun dedigine dondu olay cok sukur ama ben orda beklerken tabi ruhumu teslim ettim
Cok gecmis olsn cnm iyi ki baska doktora gittin. Bu doktorlar bizi oldurecrk kalpten

X