Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    174
Arada kaynadı ama göbek deliği ve çevresi ağrıyan var mı ? Benim kız yukarı tırmanmaya başladı sanırım korkarım ki göbek deliğim dışarı pıtlayacak..
Ben 🙋🏻‍♀️ başta göbek deliğim açıldı arası resmen şimdi delik küçülmeye ve ara ara ağrımaya gerilmeye başladı. Galiba benimde dışarıya çıkacak

Arada kaynadı ama göbek deliği ve çevresi ağrıyan var mı ? Benim kız yukarı tırmanmaya başladı sanırım korkarım ki göbek deliğim dışarı pıtlayacak..
Benim ağrılarım çok olurdu şimdi geçti ama 2 gündür hareketlerini de hissetmemeye başladım buraya ne kadar belli etmesem de çok tedirginim iki gündür ☹️

Ben 🙋🏻‍♀️ başta göbek deliğim açıldı arası resmen şimdi delik küçülmeye ve ara ara ağrımaya gerilmeye başladı. Galiba benimde dışarıya çıkacak
Yarın kontrolüm var o zaman soracağım , buraya da yazarım , kemer biraz rahatlatmaya başladı beni. Ben de görüyorum göbek deliğimin etrafı gerginlikten beyaz görünüyor.

Benim ağrılarım çok olurdu şimdi geçti ama 2 gündür hareketlerini de hissetmemeye başladım buraya ne kadar belli etmesem de çok tedirginim iki gündür ☹️
Kaç haftadasın ? 25. Haftaya kadar ara ara hissetmenin normal olduğunu söylüyorlar . Ben mesela bugün 21 oldum sanırım ki hissediyorum ama emin de değilim hala. Arada baloncuk patlaması gibi oluyor o mu anlamadım ben daha bariz bir hareket bekliyordum.. kısaca düzensiz hissetmek normal diyorlar ama için rahatlayacaksa kontrole git en önemlisi stressiz olmak.

Kaç haftadasın ? 25. Haftaya kadar ara ara hissetmenin normal olduğunu söylüyorlar . Ben mesela bugün 21 oldum sanırım ki hissediyorum ama emin de değilim hala. Arada baloncuk patlaması gibi oluyor o mu anlamadım ben daha bariz bir hareket bekliyordum.. kısaca düzensiz hissetmek normal diyorlar ama için rahatlayacaksa kontrole git en önemlisi stressiz olmak.
24.haftadayım hareketlerini karından görecek kadar hiç hissetmedim ama vururdu gün içinde iki gündür özellikle dikkat ediyorum yok çikolata yiyip yatıyorum yine hareket yok ☹️ eğer bugünde hareket etmezse gidicem acile

Baloncuklar gazda olabilir harekette tabi bende 21.haftalarda çok hafif hissederdim☺️

Benim baloncuk patlaması gibi başlamıştı baya tuhaf gelmişti😁sonra içerden hafif hafif biri dokunuyor gibi oldu ama gün içinde birkaç defa çok yoğun değil meğer elleriymiş ultrasonda doktorda fark ettim şu anda 24. Haftadayım baya tekme atıyor kuvvetli bir şekilde bariz hissediliyor. Bir ay boyunca böyle bir hareketlenme süreci yaşadım içimde😍

Kızlar bu arada 23+4 teyim inanılmaz bir diş ağrım var. Ağrıdan ağlıyorum artık. Dişçiye gidersem yaparlar mı? Gebelikte yapılmıyor diye biliyorum ya da doğal ne yapabilirim?
gebeler için farklı bi ilaç varmış onunla her işlemi yapabiliyorlarmış benimde öyleydi gittim doktor bende size özel olan ilaçtan yok ama az dayanırsan yaparım demişti dolgu yaptı ilaçsız tabi o zaman gebeliğin 10.haftasındaydım şu an gitsem dayanamam bi sor doktoruna belki onlarda vardır o bahsettiği ilaçtan tekrar geçmiş olsun gebeliğin başında çektim bende çok kötü bişi

IMG_2360.jpeg
IMG_2128.jpeg

Eklentiler

• IMG_2360.jpeg
    IMG_2360.jpeg
    166,8 KB · Görüntüleme: 49
  • IMG_2128.jpeg
    IMG_2128.jpeg
    161,1 KB · Görüntüleme: 43
  • IMG_1795.jpeg
    IMG_1795.jpeg
    128,9 KB · Görüntüleme: 45
  • IMG_2360.jpeg
    IMG_2360.jpeg
    166,8 KB · Görüntüleme: 41
  • IMG_2128.jpeg
    IMG_2128.jpeg
    161,1 KB · Görüntüleme: 37
  • IMG_1795.jpeg
    IMG_1795.jpeg
    128,9 KB · Görüntüleme: 48
Merhaba hanımlar dun kan tahlili vermiştim az once e nabizdan baktim sonuçlarıma kanım 8 ferittin 3.5 b12 86 cikmis sonuçlar pek ic acici.degil gibi bu sekilde düşük olanlar neler yapiyorsunuz ne kullanıyorsunuz

Merhaba hanımlar dun kan tahlili vermiştim az once e nabizdan baktim sonuçlarıma kanım 8 ferittin 3.5 b12 86 cikmis sonuçlar pek ic acici.degil gibi bu sekilde düşük olanlar neler yapiyorsunuz ne kullanıyorsunuz
Bence sonuçları doktoruna gönder canım, gebelikte sonuçlarınız normalden çok daha farklı oluyor zaten

X