Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 13 38,2%
  • erkek

OY: 20 58,8%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 2,9%

• Ankete Katılan
    34
Merhaba yasim 28 konya son adet tarihim 29 subat tahmini dogum 5 aralik

Zaten doktorum günde 3 litre su iç dedi normalde bir bardakla yetinen ben su kuyusuna düşmüş gibi oldum. Lavabodan çıkamıyorum ama dert değil.. derdin adı kabızlık soda işe yarıyor mu sahiden
Midemi rahatlatıyo böyle ağrıyor gibi yanıyor gib birşeyler oluyor bu hafta yediklerim sanki mideme fazla geliyor gibi tuhaf halbuki her zamankinden daha az bile yediğim oluyor

Midemi rahatlatıyo böyle ağrıyor gibi yanıyor gib birşeyler oluyor bu hafta yediklerim sanki mideme fazla geliyor gibi tuhaf halbuki her zamankinden daha az bile yediğim oluyor
Benimde öyle bazı gün çok fazla öğütüyorum midem bulanıyor. Bugün mesela midem yine garip ama çok fazla bulanmıyor. Ve akıntım oldu bugün normalden fazla. Herşeyi takip edip mide bulantısı olsa zor olmasa tedirgin oluyorum

Kızlar çalışıyorum ayakta biraz fazla kaldım sanırım yoruldum kasığım ağrımaya başladı. Lekelenme kanama falan yok ama ağrım tamamen geçmedi. Kötü bişey olmuş mudur dinleniyorum şuan geçer mi ki

dinlenin geçecektir. kanama olmadığı sürece sorun yok . kendinizi yormamaya çalışın . ilk aylar önemli

Akıntı normal değil mi zaten kuzum çok olması ? Benim progestan kaynaklı çok oluyor zaten alıştım ona bi de adet krambı gibi kramp girdi bu hafta normalde adet günüme az kaldı çünkü öyle zamanlarda oluyomuş arkadaşlarım söyledi birde çokk aşırı üşüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…