Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    139
Ben de biraz erkenciyim sanırım beğendikçe ihtiyaca göre az az kıyafet aldım aylara göre dolaba astım 30. haftalarda da yıkayıp asarım diye düşünüyorum inşallah🥰 sadece iç zıbınlarini alacağım bir de ufak tefek parçalarını. Onun dışında süt sağma makinesini, biberon, emzik vs aldim. Banyo ve bakım ihtiyaçlarını da daha sonra alacağım. Tek tek böyle alıp aradan çıkarmaya çalışıyorum toplu almaktansa. Bir de ben biraz stres bir insanım yetişmeyecek vs diye düşünüp kendi kendimi yerim yoksa 🥲 alınacaklar bittikten sonra da beşik vs gibi büyük parçalara gecicem kısmetse🥹 Ahh ne güzel heyecanlar insan hiç ertelemek istemiyor🤩
Ben de hemen hemen aynı aşamadayım oldu epey bir eşyası minikimin🥹. Güzel indirimler yakaladığımı düşünüyorum böylece ekonomik de oluyor o yüzden ertelemiyorum
Bı iç zıbınlar hastaneye verilmesi zorunlu mu ben zıbın aldım ama içi dışıda mı varmış bilmiyodum🤣
Ben hastane çıkış seti aldım canım içinde vardı ama bence verilmeli hatta bu kuruvaze uzun kollu zıbınlar daha iyi olur bence

Ben de biraz erkenciyim sanırım beğendikçe ihtiyaca göre az az kıyafet aldım aylara göre dolaba astım 30. haftalarda da yıkayıp asarım diye düşünüyorum inşallah🥰 sadece iç zıbınlarini alacağım bir de ufak tefek parçalarını. Onun dışında süt sağma makinesini, biberon, emzik vs aldim. Banyo ve bakım ihtiyaçlarını da daha sonra alacağım. Tek tek böyle alıp aradan çıkarmaya çalışıyorum toplu almaktansa. Bir de ben biraz stres bir insanım yetişmeyecek vs diye düşünüp kendi kendimi yerim yoksa 🥲 alınacaklar bittikten sonra da beşik vs gibi büyük parçalara gecicem kısmetse🥹 Ahh ne güzel heyecanlar insan hiç ertelemek istemiyor🤩
Gerçekten öyle bende senin gibiyim canım bir de zaman ne kadar hızlı geçiyor şimdiden 20 li haftalara geldik 30 da sonrası zaten doğum çok yakın 🥹

Ay kızlar akşam eşimle yürüyüşe çıkalım dedik ama tabi ki yolda benim tuvaletim geldi bi kafeye oturalım bari dedik hem soluklarınız hem ben lavobaya girerim. Bir çay bir çörçıla 100 lira verdik her gün çıkalım demiştik her seferinde böyle olursa battık biz 😂. Ne olacak bu sık sık tuvalete gitmeler🙄😐
Tuvalet sıkıntısı zor ya geçen eşimle çarşıya çıktık biraz alışveriş yapmaya tuvalete kaç para harcadım bilmiyorum 🤣 habire çişim geldi tuvalet aradık 🤣

Gerçekten öyle bende senin gibiyim canım bir de zaman ne kadar hızlı geçiyor şimdiden 20 li haftalara geldik 30 da sonrası zaten doğum çok yakın 🥹
Kesinlikle tutamıyoruz zamanı 🥹 ilk aylar geliyor aklıma nasıl geçecek bu günler diyordum şimdide az kaldı diye korku,telaş,heyecan karmaşık duygulardayim 🥰 alabildiğimi alayım aradan çıksın bir şey eksik olursa da bebis doğunca bir saatcik gider hemen alır gelirim modundayim. Öyle çok çok alıp her yeri doldurmakta istemiyorum😁 az olsun iyisi ve en işlevseli olsun kafasındayım🤓

Kesinlikle tutamıyoruz zamanı 🥹 ilk aylar geliyor aklıma nasıl geçecek bu günler diyordum şimdide az kaldı diye korku,telaş,heyecan karmaşık duygulardayim 🥰 alabildiğimi alayım aradan çıksın bir şey eksik olursa da bebis doğunca bir saatcik gider hemen alır gelirim modundayim. Öyle çok çok alıp her yeri doldurmakta istemiyorum😁 az olsun iyisi ve en işlevseli olsun kafasındayım🤓
Bende öyle çok almadım herşeyi dozunda en kötü eşim yada ablam annem gider eksikleri alır gelir diye düşündüm nasip bakalım. Ben geri sayım bile açtım telefonumda heyecan dorukta 🥹

Tuvalet sıkıntısı zor ya geçen eşimle çarşıya çıktık biraz alışveriş yapmaya tuvalete kaç para harcadım bilmiyorum 🤣 habire çişim geldi tuvalet aradık 🤣
Bizim çok uzun zaman önce ayarladığımız bi konser var bu ay sonu kara kara düşünüyorum napcam diye😅

Ya sorma hep öyleyiz heralde pardon da az çişim gelse sanki bebiş orda daha çok tepiniyo altıma kaçırcak gibi oluyom🤣🤣

Kızlar tuvalet için hamile olduğunuzu söyleyin izin verir işletmeler ya boşa para saçmayın her yere hamilelik varken sefasını sürelim😂😂

Ben 32 de Allah nasip ederse her şeyi hazır etmeyi düşünüyorum valizini hazır eder koyarım inşallah. Çünkü 37'ye kadar çalışma niyetindeyim eğer becerebilirsem ağırlaşmadan çok bitireyim son haftalarımı dinlenmeye ayırayım diyorum
Lily doğumdan sonra devam edicek misin😌

Hayatım aynı iş yerinde asla ve kata devam etmeyi düşünmüyorum ama asla dememek lazım malum. İznimi yıllık iznimi falan her şeyi kullanıp istifa edeceğim.
Bende istemiyorum lily. Doğum izninden sonra istifa edersek bu suç mu ? Bu rapor parası hakkımız değil mi. Benim patronum garip rapor parasını alıp bıraktı gibi tribe girmesini istemiyorum. Konuştum devam etmeyeceğim diye tazminat bile konuşuldu amma ve lakin sen evden yine çalış harçlığın çıksın diye mobing yapıyor. O kadını benden başkasıda çekmez nasıl olucak bilmiyorum. Eşim izin vermiyor diyip başımdan atmaya çalışacağım. Bebeğimiz büyüyüncede bakarız bi yoluna🤲🏻

Hayatım aynı iş yerinde asla ve kata devam etmeyi düşünmüyorum ama asla dememek lazım malum. İznimi yıllık iznimi falan her şeyi kullanıp istifa edeceğim.
Bende aynı şekilde düşünüyorum. Doğum iznine çıkmaya yakın iznim bittiginde komple ayrılmak istedigimi söylicem. Kendi asıl patronum insanlıklı birisi çıkışımı isticem çümkü tek başıma çok iş yaptım çok emeğim geçti. Eger vermezse de doğum paramı alırım doğum iznim bittiginde de beni çıkarmış gibi gösterin en azından işsizlik alayım dicem

X