Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    144
Kızlar devlet hastanelerinde ücretsiz gebe okulu eğitimleri oluyormuş ilk kez duydum. Daha önce duyan bilen var mı acaba? Faydalı olur mutlaka yakınlarda varsa gitmek isterim ben. İstanbul Avrupa yakasında hangi hastanede var diye baktım ama pek bilgi bulamadım bununla alakalı. Detaylı bir araştıracağım. Aramızda giden var mı acaba merak ettim 🤓

Benim hastanem kendi hastalarına özel gebe okulu eğitimi veriyor 18 mayısta başlayacak eğer iyi hissedersem kendimi gideceğim ☺️

kızlar sürekli kahverengi akıntı gören var mı aranızda? doktora gidiyor musunuz böyle olduğu zaman yoksa normal mi kabul ediliyor? ben gittim, progestan zaten kullanıyordum bir de proluton iğne verdi ama kanama 9 aya kadar devam edebilir, nedenini bilemiyoruz bunun birçok nedeni olabilir dedi. yine de bir türlü içim rahat etmiyor ya :KK43: o lekelenmeyi görünce bir şeyler yolunda değil gibi geliyor hep

Kızlar erkek bebek isimleri önerir misiniz? Klasik isimler olmasın eski isimleri ve eymen barlas vs gibi herkeste olan isimlerden koymak istemiyorum

Kızlar erkek bebek isimleri önerir misiniz? Klasik isimler olmasın eski isimleri ve eymen barlas vs gibi herkeste olan isimlerden koymak istemiyorum
Ayaz
Kuzey
Arden
yiğit
Yağız
Poyraz
Arda
Aras
Aslan
Benim listem bu şekildeydi canım🥰Arda ve Arden arasında kalmıştık. Arden olacak muhtemelen henüz net karar veremedik hala 🥲

Benim eşimin adı eren ben de kızıma beren koyacağım. Yanına bir isim daha arıyorum 🩷 önerilerinizi bekleriz teyzeler

Merhaba değerli anneler ve anne adayları hepiniz bebişlerinizi sağlıkla kucaklarsınız inşallah. 🥰 Ben de şubat annelerindenim. Eğer henüz almamış olan varsa elimde sıfır kutusunda hiç kullanamadığım baby mom elektrikli pompa var. İlgilenen olursa özelden yazsın piyasadakinden uygun fiyata verebilirim.❤️

Kızlar devlet hastanelerinde ücretsiz gebe okulu eğitimleri oluyormuş ilk kez duydum. Daha önce duyan bilen var mı acaba? Faydalı olur mutlaka yakınlarda varsa gitmek isterim ben. İstanbul Avrupa yakasında hangi hastanede var diye baktım ama pek bilgi bulamadım bununla alakalı. Detaylı bir araştıracağım. Aramızda giden var mı acaba merak ettim 🤓

Canım devlet hastanelerinde ve aile toplum sağlığı merkezlerinde ücretsiz eğitimler var evet. Ben gidiyorum eğitimlere. İmkanı olan mutlaka katılsın. Ebeler doğum hakkında detaylı bilgi veriyorlar, sorularınızı sorabilirsiniz çok güzel bilgilendiriyorlar, doğuma hazırlık ve doğumda kullanmak üzere nefes ve pelvik taban egzersizleri veriyorlar, kadın doğum doktorundan yazılı izin kağıdı alan gebelere gebe pilatesi eğitimi veriyorlar (benim doktorum plasentayı riske atmamak adına izin vermedi 🥲) ilerleyen zamanlarda bebek bakımı, emzirme eğitimi falan da verilecek. Velhasıl bulunduğunuz şehrin aile toplum sağlığı merkezine bi telefon edin bilgi alın mutlaka hanımlar 🤗

Bugün midem çok yanıyor ekşiyor 2 defa istifra ettim. Kusmak bebege zarar verir mi öğürürken karın kasılıyor ya. 19+5 olduk bugün🧿

X