Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 97 49,2%
  • erkek

OY: 93 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,5%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,0%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    197
Farklı birşey falan mı yedin ya da hareket azlığı olmuş olabilir gün içinde fazla yemeyi kaçırmış olabilirsin inan en ufak birşey bile etkiliyor ya da hormanal bir durum olduğu için her zmaan ki günün geçmesine rağmen yine de yüksek çıkabiliyor bunun sürekli olması sıkıntı arada yükselip iniyorsa korkma. Ama bu hemen farklı parmaktan ölçme olayı bende de oluyor bazen neyden kaynaklı anlamadım ama hangisi doğru bilmiyorum 🤷🏻‍♀️
Bende bilmiyorum ayni parmakta devam edecek ben perşembe kontrolüm var söylerim doktoruma

Çeyiz serme mi bu, senin odanda ne işleri var gerçekten.. ki gelmesinler aynen öyle, ya neler görüyoruz bu bebeklerin bağışıklığı yok, düşük değil, yok. Bin tane mikrobu virüsü eve sokacaklar. Hahah ona da bayılıyorum, bebek sevmek çok güzel evet de doğana kadar nerdeydiniz. Çok iyi demişsin valla o konuda ben de söylerdim. İsteyen istediğini düşünsün bozulsun, öptürmeyeceğim sevdirmeyeceğim. Kucaktan kucağa gezdirmeyeceğim. Arkamdan istediklerini konuşabilirler 😬
Geçen bi videoda yeni doğanı öpmüşler diye menenjit geçmiş allahtan eşim de aynı fikirde öpme falan yok diyor, benim annem yazık uzaktan severim derken kv istediği gibi at koşturamaz, doğru dürüst hiçbir şey yapmadılar ztn, her şeyi kendim hazırladım, doğumdan sonrasını da büyük konuşmak istemem muhtaç olmayayım ama hallederim

Annişler şimdi ben zamanında korona geçirdim,bağışıklık antikorları bebeğe geçiyormuş.bizim bebişler direk koronaya bağışık olarak doğacak gibi bir çıkarım yaptım ben sanki ama haklı mıyım ki 😁
Ben 3 defa ağır geçirdim o zaman benim bebek tam bağışıklık kazanacak desene 😁

Geçen bi videoda yeni doğanı öpmüşler diye menenjit geçmiş allahtan eşim de aynı fikirde öpme falan yok diyor, benim annem yazık uzaktan severim derken kv istediği gibi at koşturamaz, doğru dürüst hiçbir şey yapmadılar ztn, her şeyi kendim hazırladım, doğumdan sonrasını da büyük konuşmak istemem muhtaç olmayayım ama hallederim
Amin amin Allah muhtaç etmesin, bence hazırlık kısmı da doğduktan sonrası kadar zor ve yorucu. Alıştıktan sonra zaten hiç kimseye ihtiyacımız olmayacak inşallah

Benim eşim de uçuk bulaşır diye çok korkuyor hatta daha doğmadan birkaç kişinin kalbini bile kırdı çocuğa yaklaşma konusunda 🤦🏻‍♀️ ben de korkuyorum açıkçası ama asla bişi diyemem sanırım ne yapacağım bilmiyorum

Aaayy acemiim doğumu yakın olanlar yapamıyor diyorlar doğru mu cidden bilmiyorum ama kaç haftaliksin şuan 🤗
36+5 🙈 geçen hafta kontrolde kanala girmemişti ama ev işi yaparken çok eğilip kalkıyorum, ev 4. Katta asansör yok 😂 pilates topuna da başladım bakalım cuma günü ne diyecek ay heyecanlandım 😬😬 sen yapabildin miii 😍

Kizlar size de ikizler burcu olacagini duyunca yandin hapi yuttun gibi tepkiler geliyor mu yoksa benim cevremdeki arkadas gorunumlu fesatlar mi böyle. Hamile bi bayana uyu artik uyuyamazsin gezemezsin gibi yorumlar insani sinir ediyor :KK43:
Bunu her burç için söylüyorlar. Eşim de ikizler kendisinden razıyım. Ben buna hiç katılmıyorum burca göre olsaydı dünyada yaşatan bütün ikizler aynı karakterde huyda olurdu ama değil. Boşver canım dinleme hiç sinir bozuyorlar

Ben yerde oturduğum zamanlarda deniyorum yani oluyor daha 😁
Ben yapamıyorum hadi bakalım doğru çıkacak mı 😃🩷
Kuzum bunu doğru diye biliyorum bir çok influencerda gördüm videolarını, arkasından doğurdu. Anneannemle annem de hep yaparlarmış olmuş bana yap arada bak diyorlar, ben de deniyorum arada son zamanlarda daha atıyorum :emir_bebek:
Sen hazır ol, Senoş'um yollarda olabilir :nazar::anneadayı:
Ayyy marymmm çok hazırımmmm kokulu kokulu öpmek için sabırsızlanıyorum 🤗
Günaydınnn 🌺🌺🌺Bende atıyorım ayağımı halaaaaa 🙈bu sabah ağrım var benım ya. Kum sancım heçmiyor bir türlü sabahları daha çok olıyor
Çok geçmiş olsun canım
Hahaha yasemincim söylediğim buydu işte atamiyorsan az kalmıştır 🥰🙈😍
Mevsiim evettt 🥲 ayyy heyecanlandım
Ay şimdi denedim yok yapamıyorum bacağım tutulacaktı az daha 😂😂😂 normalde yapabiliyor muydun acaba aaa çok şaşırdım şuann
Acemiiiimmm sanırım finale yaklaştık 😃😃

X