2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Hayırlı olsun inşallah acaba erken gebelik testi mi bu ? Bende çok benzer şekilde gördüm saat geçtikçe belirginleşti ama benim normal gebelik testiydi beşinci günümde yaptım
Evet erken gebelik testi. Normal kaset kestim yok şu an. Evde olsa hepsini yaparım o kadar kendimi kaybettim😂

Çizgi çıkmış hamilesin değerlerin artsın sağlıkla kucağına al inş benim regl sancılarım var umudum azaldı
Amin inş canım. Aynı gün transferimiz sanırım. Dua ediyorum çok. Benim dün gece şiddetli gaz sancısına benzer ağrılarım vardı. Sabah kalktım hiçbir şeyim yok. Bugün hiçbi şey olmadı. Sadece göğüslerim biraz şiş ve kol altıma doğru bölümleri çok acıyor o kadar. Allahım hepimizin yüzünü güldürsün 🙏

Amin inş canım. Aynı gün transferimiz sanırım. Dua ediyorum çok. Benim dün gece şiddetli gaz sancısına benzer ağrılarım vardı. Sabah kalktım hiçbir şeyim yok. Bugün hiçbi şey olmadı. Sadece göğüslerim biraz şiş ve kol altıma doğru bölümleri çok acıyor o kadar. Allahım hepimizin yüzünü güldürsün 🙏
Amin canım inş çok sevindim pozitif haberleri almanıza

Evet erken gebelik testi. Normal kaset kestim yok şu an. Evde olsa hepsini yaparım o kadar kendimi kaybettim😂
Tahmin edebiliyorum dün gece bende öyleydim 😀 benimde malesef erken yoktu normal vardı yaptım böyle çook zor gözükse de orda bi gölge vardı evin tüm odalarını gezip baktım 😀 sabah kalktığımda iyice koyulaşmıştı bende bu akşam erken test alıp deneyeceğim

Günaydın kızlar bütün gece regl ağrısı çektim kasıklarım belim acayip ağrıyor
Bu arada da içim içimi yiyor test yapmamak için sanırım yarın yapacağım
Benimde öyle bugün 6 gün inş hamileyizdir inş
ben karar verdim ya yarın sabah kalkıp test almaya gideceğim ilk idrarla yapıcam bakalım bu kan ve leke kafamı karıştırdı. Sende var mı hafif adet sancıları

Bu arada da içim içimi yiyor test yapmamak için sanırım yarın yapacağım

ben karar verdim ya yarın sabah kalkıp test almaya gideceğim ilk idrarla yapıcam bakalım bu kan ve leke kafamı karıştırdı. Sende var mı hafif adet sancıları
Canım sende demek ki yerleşme kanaması mı oluyor acaba ben regl ağrılarım var dün gece başladı sanırım bende elendim diyorum morelimi bozmak istemiyorum ama hiçbir belirtim olmadı

Tahmin edebiliyorum dün gece bende öyleydim 😀 benimde malesef erken yoktu normal vardı yaptım böyle çook zor gözükse de orda bi gölge vardı evin tüm odalarını gezip baktım 😀 sabah kalktığımda iyice koyulaşmıştı bende bu akşam erken test alıp deneyeceğim
Güzel haberlerini bekliyoruz o zaman 🙏 ben hala inanamıyorum ilk kez çift çizgi gördüm hayatımda 😂

8 yıldır dünya test yaptım her ay erken kaset vs çift çizgiyi göremedim dolabı açıp tekrar test yapmaya korkuyorum rabbim nasip eyle hepimize nasip eyle

5. Günüm canım. Yarın sabah ben de yapıcam tekrar. İnş güzel sonuçlar alırsın. 🙏
Aramızda 1 gün var sanırım.. 13 mayısta transfer oldum bugün test yapmamak için savaştım resmen kendimle… hala da savaşıyorum 🙈 ama yarın sabahı bekleyeceğim inşallah… Allahım emeklerimizi boşa çıkartmasın 🤲

Aynı gün transfer olmamıza dayanarak test yaptım ben de ama anında belirmedi, 3-4 dk sonra baktığımda gördüm. 5 dkyı geçmemiştir. Acaba doğru mu kalbim çıkacak şimdi
Canım sende mi 14ünde transfer oldun var maşallah hayırlı olsun 🌸🌸 bende 14ünde oldum da bugün lekelenmem oldu korkuyorum adet mi tutunma mı yapasım var benim de ama testte yok elimde

X