Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 98 48,8%
  • erkek

OY: 96 47,8%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,5%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,0%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    201
Bu aralar günler baya geçiyor gbş hissetmeye başladım ben ya sizde de varmı. Bi aa hiç anlamıyordum ginler geçmiyordu sankı. Gelçi rizenin havasındandır. Üç gğndür hava açık bir hafta daha yapmır yağacakmış😩 siz pişerken biz hala montları kaldıramadık o derecee.

Hahahahahaha deme kıııaaazzzzzz oda bitecek elbettt 🤣🤣 2haftadır tabi benle uyuyo memeyi kestik ama geçici bunlar ya heleki ataklar oluyor bitiyor cidden büyütmek çok zor amaaa şu özden.özdogan varya aşırı özeniyorum ona ve helal olsun diyorumm ben bitaneyle zor cebelleşiyorum resmen kadına helal yaa
Bitecek de bizde bitecez desene 😅 ya onlarin yardımcıları falan var bence tek başına nerde hallletcek o kadar işi çocuğu 🤷🏻‍♀️

Teyzeleri merhaba Çağla kuşum 1850 gram oldu. Bu hafta hiç oksijen desteğine gerek duymadı. Anneler günü hediyesi olarak ilk defa sesini duyurdu bana 🥹 çok duyguluyum çok ağladım duyunca 🙏🏻 hiç duyamamıştım ağzında hortumu olduğu için ya da uyuduğu için. Hepinize selamı var 🎈
Sizden bebek arabası tavsiyesi istiyorum.
Çift yönlü
Pusetle kullanıma uygun
Kabin boy
Hafif max 7-8 kg
Aradıklarım bunlar. Neden bulamadın derseniz ana kısım çıkıp puset takılan ve kabin boy olan bebek arabası zor bulunuyor 🫠

Teyzeleri merhaba Çağla kuşum 1850 gram oldu. Bu hafta hiç oksijen desteğine gerek duymadı. Anneler günü hediyesi olarak ilk defa sesini duyurdu bana 🥹 çok duyguluyum çok ağladım duyunca 🙏🏻 hiç duyamamıştım ağzında hortumu olduğu için ya da uyuduğu için. Hepinize selamı var 🎈
Çift yönlü
Pusetle kullanıma uygun
Kabin boy
Hafif max 7-8 kg
Aradıklarım bunlar. Neden bulamadın derseniz ana kısım çıkıp puset takılan ve kabin boy olan bebek arabası zor bulunuyor 🫠
Oy maaşaallahhh beste bunlar ne güzel haberler böyle😍 Çağla çok güçlü artık kavuşma da çok yakın Allah'ın izniyle 🤲 bebek arabası benim çift yönlü pusetli vs ama kabin değil maalesef :KK43: o yüzden çok bilgim yok bu konuda

Oy maaşaallahhh beste bunlar ne güzel haberler böyle😍 Çağla çok güçlü artık kavuşma da çok yakın Allah'ın izniyle 🤲 bebek arabası benim çift yönlü pusetli vs ama kabin değil maalesef :KK43: o yüzden çok bilgim yok bu konuda
Yine de tavsiye alabilirim kabin gibi travel olanlar da varmış. İlk çocuk olunca kafa karışıyor seçemedim ben

Gerçekkk
Bugün o bendede var ya sol tarafım ağrıyor. belim ayağımın üstüne bastığım an acıyor karnımın alt tarafıda aynı dünden bugün ne oldu anlamadım ya.
Akşam arkadaşım geldi sadece çay yaptık bir onu doldurduk felan birde gece yatakta oturarak uyudun midem ağzımdaydı ondan mı oldu anlamadım ya.
Biz dogurana kadar sakat kalacaz 😁

kızlar merhaba 34 +1 haftalık hamileyim ultrosonda 35+2 görünüyoruz 2650 bebegim doktorum bugun plesantada hafif kanama alanı var dedi nokta nokta bi bölümünde gösterdi ultrasonda sezeryan olman gerekebilir dedi böyle birşey yaşayan varmı morelim cok bozuk bebeğe zarar vermez dedi ama genede içim hiç rahat degıl normal sezeryan diye degıl endişem en saglıklı nasılsa öyle demişimdir hep

Çift yönlü
Pusetle kullanıma uygun
Kabin boy
Hafif max 7-8 kg
Gözün aydın olsun canim evinize götürüp sabahlara kadar uyutmasuin sizi sesiyle 🤲

X