Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 100 49,0%
  • erkek

OY: 97 47,5%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,5%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,0%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    204
Doktordan çıktık bizde nstmiz gayet güzel çıktı 49 cm geçen hafta 2.400 gramlarda birşeydi bir haftada 2.600 gram olmuş benim kız. Doktorum doğumun 25 haziranı bulur bu kız gününü bekler dedi🫠🤭
Oohhhh daha ne olsunn aynı gidiyoruzz zatennn benimde 26 haziran gösteriyordu sez olduğum için 1hafta geriye aldık artık sağlıkla gelsinler minnoş 🤗🤗

Oohhhh daha ne olsunn aynı gidiyoruzz zatennn benimde 26 haziran gösteriyordu sez olduğum için 1hafta geriye aldık artık sağlıkla gelsinler minnoş 🤗🤗
Amin Amin sağlıklı olsunlarda nasıl gelirse gelsinler🙏
10 haziranda kontrolüm var tabi doktorum kanama olur suyun gelir bebeğin hareketlerinde azalma olur o zaman hemen gel dedi.

• Beğen
Reactions: Jou
Kızlar benim belim kasıklarım ağrıyor akıntım böyle değişik artmaya başladı bide söylemesi ayıp kabız değilim ama tuvalet ihtiyacım var gibi ama yok normal mi sizlerde oluyor mu?

Kızlar benim belim kasıklarım ağrıyor akıntım böyle değişik artmaya başladı bide söylemesi ayıp kabız değilim ama tuvalet ihtiyacım var gibi ama yok normal mi sizlerde oluyor mu?
Kaçıncı haftadasın? Bu anlattıkların doğum belirtileri gibi. Benim de doğum sancım belden gelmişti ve bütün gece bel ağrısı sanmıştım dolandım durdum evde ağrıdan. Ve sürekli makata baskı vardı. Ona istinaden öyle söyledim ama takip et. Dinlenince geçecek mi artacak mı falan diye.

X