Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 100 49,0%
  • erkek

OY: 97 47,5%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,5%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,0%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    204
Gecmis olsun canım, olumsuz düşüncelerle başkalarının dedikleriyle kendini üzme, geçecek tabiki, ne geçmedi ki 💪
Çok kötü allah yardımcın olsun😒😒
Yaaa canım benim. Aynılarını bizde yaşamıştık. Ama şurda 1 ay sonra diceksinki oh be. O sana alışcak sende bebeğinin rutinine sonra diceksinki hadi bebişi alıp gezelim 🥰 o anlar gelicek emin ol üzme kendini güzel şeyler düşün bizler değerliyiz bunu unutma ❤️
Kızlar teşekkür ederim 🥰💖. Bu mesajlarınızı görmek bile çok iyi hissettirdi

37+5 im bakalım bekliyoruz iyice karnım büyüdü taşımakta zorlanıyorumm belim ağrıyo yatarken bile yatakta dönmekte güçlük çekiyorumm 🙄🙄🫣 sen kaç haftalıksın
Ben 35+5 im ama senın bana göre bişeyin kalmamış. Normal mı sezeryammı benım bellı sezeryam tarihim 17 gün kaldı nasipse

Günaydın kızlar, doğumdan sonraki 6. günüm bugün. 180 derece herşey değişti olumlu olumsuz. Ne değişik bi süreçmiş böyle 🥹🥹.
Kayınvalide ve eş ile küsüldü. Ağrılarımdan dolayı uyanmadan sadece bir gece uyanamadığım için bakamayacaksan doğurmayacaktın denildi. Evde eş ve 2 anne varken bir gece idare edilememek ❤️❤️. Mastit olundu. Bebiş sarılık oldu 😞. Doğumdan sonraki 3. gün çocuk uyanmıyor diye hastaneye kendim araba kullanıp sezaryen ağrısı ve davul bacaklarla ben götürdüm. Kayınvalideme ve eşime kalsa bebek bu uyur diyordu. Gittik ki değer 15. Sınırda. Böylelikle lohusalık yaşanamadı 🥰 Ağlama krizleri neticesinde sütüm çekildi sanırım, şimdi ona uğraşıyorum ama bebiş çok tatlı onun yüzüne bakınca kalbim eriyor 🫠🫠. Geçer di mi bu günler??
Allah kokaylık versin canım baya badireli geçmiş senın ilk gğnlerin. Rabbim karşımıza anlayışlı insanlar çıkartsın ne diyeyim . Bazen büyükler insana destek deil köstek olıyor. Eşllerde saolsun onlar tecrubelı diye bzşe deil onlara kulak asıyor. Ama bu gğnler de geçecek . Bebişin şuan nasıl sarılık durumu flan düşmeye başladı inşallah

Günaydın kızlar, doğumdan sonraki 6. günüm bugün. 180 derece herşey değişti olumlu olumsuz. Ne değişik bi süreçmiş böyle 🥹🥹.
Kayınvalide ve eş ile küsüldü. Ağrılarımdan dolayı uyanmadan sadece bir gece uyanamadığım için bakamayacaksan doğurmayacaktın denildi. Evde eş ve 2 anne varken bir gece idare edilememek ❤️❤️. Mastit olundu. Bebiş sarılık oldu 😞. Doğumdan sonraki 3. gün çocuk uyanmıyor diye hastaneye kendim araba kullanıp sezaryen ağrısı ve davul bacaklarla ben götürdüm. Kayınvalideme ve eşime kalsa bebek bu uyur diyordu. Gittik ki değer 15. Sınırda. Böylelikle lohusalık yaşanamadı 🥰 Ağlama krizleri neticesinde sütüm çekildi sanırım, şimdi ona uğraşıyorum ama bebiş çok tatlı onun yüzüne bakınca kalbim eriyor 🫠🫠. Geçer di mi bu günler??
Aahh wasntcim üzüldüm kız ben niye böyle oldu ki 🥹 canım hepsi geçecek sen kendine ve bebeğine bak kimseye takılma seni mutlu edecekse kimseyle de konuşma boşver ikinizin şuan birbirine ihtiyacınız var bu bir süreç hepimiz de geccez aynı yollardan geçiyoruz da artık yavaştan 🙈

Günaydın güzel anneler 🌸 dün akşam sancı olayı nedir küçük bir şekilde yaşadım 🙈 karnım ve belimden tam tur dairesel iki kere böyle bir ağrı ile geçti ama güzel ağrıdi yani sanırım sancı böyle birşey 🐣🙃

Aynıyız😊 bişey kalmadı azdaha dişimizi sıkacağız benım 17 günm kaşdı senın galıba normal doğum
Evet canım normal doğum olucak inşallah 🥰
Ben 35+5 im ama senın bana göre bişeyin kalmamış. Normal mı sezeryammı benım bellı sezeryam tarihim 17 gün kaldı nasipse
Uygulamada son 16 gün gösteriyo benim normal oldugu icin ne zaman gelir bilemem 😀🥰🥰

Selamlarrr. 37+3 teyim ve dün duşa girmeden önce adet ağrısı gibi bişey saplandı alt karnıma duştan sonra da nişanım geldi ama balgam gibi değil bir yerimi kesmişimde öyle kan gelmiş gibi. Neyse sancım yok diye bekledim bişey yapmadımda gece doktoru aradım gel bakalım dedi. Gittim alttan plastikle ördek ağzı gibi bişey sokup açtı içeride kan var dedi temizledi. Sonra Nst ye bağladı ordada sancım çıktı. Yalancı sancılarla gerçek sancılar arasındasın yarın ya da öbür gün doğurursun dedi eve gönderdi. Saçmasapan kasılmalarım ve ağrılarım var anlayamıyorum. İlk doğumumda sadece sancıyla gitmiştim böyle bişey yaşamamıştım. Sizin nişan geldikten kaç gün sonra doğumunuz gerçekleşti hatırlıyor musunuz?

Kurban olduğummm canımmm 2 anne evde oldumu hep bi durum karişıyorr bende yaşadım bu durumu seni çok iyi anlıyorumm ben kocamda bebek bu uyur bilmiyoki sarılık nedirr annem desen acıkınca uyanırr ister biyandan demesi beni aşırı yordular sonuç noldu 12 değerde sarılık oldu annem gelmis olur o bebek demesiyle bitti zaten kaynanam karışmaz susar o yemek yapma işindeydi mutfak falan kahvaltı falan
Ikisi birarada oldumu olmuyo biz onu anladık eşimle annem tek gelcek 1 hafta kalıp döncek kayınvalidem gelcek böyle atlatıcaz
İlık duş aldır rahatlar bebek kuzum sende yemene içmene dikkat edersin gazlı olan seyleri yemezsin atlatıcaksın bunu biticek merak etme kuzum ben nasıl atlattıysam sen hayli hayli atlatıcaksın aksine ben annemden yana endişeliyim gene konuşcak gene birsey dicek bazen çok kırılıyorum.anneme napıcaz nasıl edicez diyo sanki kendi hiç cocuk bakmamış gibi değişik konuşmaları var hiç hevesi kalmamış gibi kayınvalidemden yana pek rahat olamıyorum benimde kafam 1milyon😔😔

Annemle kocam bile araları limoni oldu çok zor dönem atlattım bende böyle ama sonra düzeliyo merak etme ama keşke yaşanmasa diyorum

Günaydın güzel anneler 🌸 dün akşam sancı olayı nedir küçük bir şekilde yaşadım 🙈 karnım ve belimden tam tur dairesel iki kere böyle bir ağrı ile geçti ama güzel ağrıdi yani sanırım sancı böyle birşey 🐣🙃
İşte onun 10 katını dusun 😁sanci o kadar da güzel bişey degil ama sonu güzel olacagi için guzel dusunuyoruz 😁

Selamlarrr. 37+3 teyim ve dün duşa girmeden önce adet ağrısı gibi bişey saplandı alt karnıma duştan sonra da nişanım geldi ama balgam gibi değil bir yerimi kesmişimde öyle kan gelmiş gibi. Neyse sancım yok diye bekledim bişey yapmadımda gece doktoru aradım gel bakalım dedi. Gittim alttan plastikle ördek ağzı gibi bişey sokup açtı içeride kan var dedi temizledi. Sonra Nst ye bağladı ordada sancım çıktı. Yalancı sancılarla gerçek sancılar arasındasın yarın ya da öbür gün doğurursun dedi eve gönderdi. Saçmasapan kasılmalarım ve ağrılarım var anlayamıyorum. İlk doğumumda sadece sancıyla gitmiştim böyle bişey yaşamamıştım. Sizin nişan geldikten kaç gün sonra doğumunuz gerçekleşti hatırlıyor musunuz?
Benim gece boyunca sancım oldu hastaneye gitim 2 cm açıklık var denildi eve gonderdiler sabah 9 gibiydi eve zgeldik yürüyüş falan derken öğle 12 de nişan geldi tekrar gittik hastaneye suni sanci verildi akşam 7 de dogum yaptım

Benim gece boyunca sancım oldu hastaneye gitim 2 cm açıklık var denildi eve gonderdiler sabah 9 gibiydi eve zgeldik yürüyüş falan derken öğle 12 de nişan geldi tekrar gittik hastaneye suni sanci verildi akşam 7 de dogum yaptım
Ayy bende sancıların şiddetlenmesini bekliyorum ama aynı seviyede takılıyor vallahi. Yarın randevum var zaten bakalım ne diyecek hayırlısı 🤷🏼‍♀️

Ahh kızlarrrr sol ayağım şistii ve ağrısı var üstüne basamıyorum benim gibi yaşayan varmı😒
Benimde olmuştu bacağım kitlenmişti. Doktor çocuk sol tarafa sırtını dayamış ağırlık orda olduğu için sol bacağında daha fazla ağırlık hissetmen normal demişti tüm yük oraya bindiği için.

• Beğen
Reactions: Jou
Teşekkür ederim Havva, gerçekten herşey 180 derece değişti toparlamaya çalışıyorum 💖💖🥹🥹

Evet hastanede bu şekilde yaptık ama sanırım ben tutturamıyorum bebeği 😞

Acemimm aynen öylee, çooook zor bi süreç oldu benim için , gerek sinir krizleri gerek ağlama krizleri ama bebişin yüzüne bakınca resmen eriyorumm 🫠🫠🫠 sen nasılsın Alara minnoşu nasıl??

Hastanede hemşireler gösterdi ama kabiliyet meselesi sanırım ya asla beceremedim. 6 saat eve doula geldi gösterdi bişiler şu an daha iyi ama sütüm çekildi. Eskisi gibi değil. 😐😐😐

Sezaryen sonrası ödem ben daha hayatımda böyle bişi görmedim. 39 numaradan 44 numaraya terfiyim şu an 🫣🫣. Doktora gittim normal dedi.

Offf mastit gerçekten çok zor bişimiş. Neyse ki masajla sağdırdım antibiyotik kullanmadım morgan😵‍💫😵‍💫😍😍

Bendeki bu sanırım, kamerası fişe takılı çalışıyor, ben pek verim alamadım ama iş görür

Joouuumm mastit beni mahvetti ateşler içinde yandım, eve doula çağırdım 2 gün. 3 saat boyunca gögüslerime masaj yapıp sütümü sağdı. Aşırı acı vericiydi

Ayy seda hayırlı uğurlu olsun analı babalı sağlıkla büyüt ❤️❤️❤️
Biz iyiyiz kuzum hala bekliyoruz, ama sana yaşatılanlara çok üzüldüm. Tabi ki geçecek hepsi, sabret. Bebişine odaklan, kimseyi duyma ☹️ her zaman yaz bize yalnız hissetme 🩷🩷🩷 her şey ennnnn kısa sürede çok güzel olacak içini ferah tut canımmmm ❤️😍❤️😍❤️😘

Benimde olmuştu bacağım kitlenmişti. Doktor çocuk sol tarafa sırtını dayamış ağırlık orda olduğu için sol bacağında daha fazla ağırlık hissetmen normal demişti tüm yük oraya bindiği için.
Aaaa ondanmıymış hiç duymamıştım evett kafası sol tarafta benim tospak oğlan ondan demekki

X