Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    7
Merhaba canım, bende aşılama biliyorsun. 19 şubat ama sat tarihini baz alıyoruz.
Canım merhaba, aşılamayı yapan doktorun satı baz alıyor dimi? bugün 2 doktorda aşılamayı alcaz dedi başka doktora gittim 3 şubata göre kaç haftalık hamile dedi sekreterine 7 hocam dedi onu baz aldı 7 haftalık hamilesin ama bebek küçük geç olduğu için aşılama dedi. Kesinlikle sat acilde de satı baz aldılar bu zamana kadar her gittiğimde sat soruyorlardk.

Merhaba canım, bende aşılama biliyorsun. 19 şubat ama sat tarihini baz alıyoruz.
Ama bir de kafama şey takılıyor 33 mm kese var yolksac falan çok iyi bebek 3.15 mm 7+4 e göre ne bileyim küçük gibi kalp atışı da duymamak enteresan kafam karıştı allak bullak oldu

Kızlar ben doktordan geldiğimden beri kötüyüm. Haftam 6+6 ama kalp atışı duyamadik. Bı hafta sonra gitmemi söyledi tekrar. Hiç beta vermemiştim beta verdim 9000 çıktı. Size sorum bu beta yeterli mi haftam için.bu haftalarda sizin kaçtı olcturen varsa.Ben hiç anlamiyorum beta takibinden
Cnm beta baktırmadın anlamı yok birçok cihaz 5000 den sonra ölçüm bile yapmıyor şimdi kesen gözükmüştür kese gözüktünden sonra bebek kalp tası vs baz alınır bakılır beta anlamsız niye kötü oluyorsun

Cnm beta baktırmadın anlamı yok birçok cihaz 5000 den sonra ölçüm bile yapmıyor şimdi kesen gözükmüştür kese gözüktünden sonra bebek kalp tası vs baz alınır bakılır beta anlamsız niye kötü oluyorsun
Ne bileyim doktor sağlıksız olabilir kalp atışı duymamız lazımdı falan dedi iyiden iyiye moralim bozuldu

Ne bileyim doktor sağlıksız olabilir kalp atışı duymamız lazımdı falan dedi iyiden iyiye moralim bozuldu
İyi düşün iyi olsun canm tam okuyamadım ama bir arkadaşa da kalp atışı yok sanki demişler doktoru mu değişmiş bebek gözükmüş falan bir okumistersen tam takip edemedim ben ama güzel haber almıştı sanki yani olabilr şu haftada duymamak ayrıca 9 haftaya kadar kalp atışı duyan var Allah’ın izniyle duyarsın inş evet zor bir süreç baştan sona doğum vs ama güzel düşünelim güzel olsun

İyi düşün iyi olsun canm tam okuyamadım ama bir arkadaşa da kalp atışı yok sanki demişler doktoru mu değişmiş bebek gözükmüş falan bir okumistersen tam takip edemedim ben ama güzel haber almıştı sanki yani olabilr şu haftada duymamak ayrıca 9 haftaya kadar kalp atışı duyan var Allah’ın izniyle duyarsın inş evet zor bir süreç baştan sona doğum vs ama güzel düşünelim güzel olsun
İnşallah canım bnm 🙏 görmemiştim ben bı bakiyim mesajlara

Gittim gittim canım duramadım artık bu doktorla devam edicem zıpladığını gördük kalbin en azından rahatladık gayette netti. Bir tık içim rahatladı ayyy çok şükür valla 🥹😍Cihazları bile iyi 😅
ayh cokk cokk sevindim canım gözün aydın😍😍🧿🌸 Hep böyle güzel devam eder inşAlllah

Merhaba hanımlar size bir şey danisacaktim. Ben 5+5 haftalık hamileyim tüp bebek ile dün keseyi gördük. Bende iki gündür kabızlık başlamıştı afedersiniz ikinmamaya çalıştım ama bugün elimde olmadan ıkındım. Dikkatli olmaya çalıştım çok fazla değildi. Ama ardından kahverengi çok az leke geldi. Sabahtan beri fazlaca kayısı yediğim icin de 1 saat sonra ishal başladı. Leke yok şuan tekrar gelmedi. Şimdi biraz endişeliyim bir şey olmuş mudur zorlanmayla? Daha önce kabızlık yaşayıp sorunsuz ilerleyen var mı? İki kaybım var kalp atışı durmasiyla kaybettim korkular bırakmıyor yakami
Canım tüp bebek farklı bir olay onu muhakkak doktora sor. Herhalde grupta tüp bebek olan yok. Ama ikanmayla aklına kötü şeyler getirme ne düşünürsen o başına gelir. İyi düşün ama normal hamile gibi düşünsek bile Allah’ın izniyle bebiş büyüyordur. O kadar lekelenmeye normal diyorlar. Ayıp olacak ama belki o kan lekesi ıkınırken zorladıysan ondan bile olmuş olabilir içini ferah tut

Canım tüp bebek farklı bir olay onu muhakkak doktora sor. Herhalde grupta tüp bebek olan yok. Ama ikanmayla aklına kötü şeyler getirme ne düşünürsen o başına gelir. İyi düşün ama normal hamile gibi düşünsek bile Allah’ın izniyle bebiş büyüyordur. O kadar lekelenmeye normal diyorlar. Ayıp olacak ama belki o kan lekesi ıkınırken zorladıysan ondan bile olmuş olabilir içini ferah tut
Çok teşekkür ederim cevap verdiğin için. Doktorum hastanede değil diye yazamadım zaten leke sonra gelmedi. Biraz arastirdim ikinmanin son aylar dışında bir zararı yokmuş evham yaptım ama daha sakinim şimdi. İçerde kalan kahve akıntılar geldi sanırım

Çok teşekkür ederim cevap verdiğin için. Doktorum hastanede değil diye yazamadım zaten leke sonra gelmedi. Biraz arastirdim ikinmanin son aylar dışında bir zararı yokmuş evham yaptım ama daha sakinim şimdi. İçerde kalan kahve akıntılar geldi sanırım
Aynen canm şu zamanlarda sıkıntı yok ıkınmada
Bende kabzlk yaşıyorım malesef 😏
Bu arada gözün aydın inşallah sağlıkla kucağına alırsn canm

Aynen canm şu zamanlarda sıkıntı yok ıkınmada
Bende kabzlk yaşıyorım malesef 😏
Bu arada gözün aydın inşallah sağlıkla kucağına alırsn canm
Çok teşekkür ederim canım amin inşallah bu tedirginlikler geçmez bende kalp atışını duysam da. Paranoyak bir haldeyim. Ben hem sarı hem siyah kayısı yedim üstüne hemen su içtim bir saat sonra ishaldim. İnşallah sağlıkla kucağımıza alırız 🤲🏻❤️

Çok teşekkür ederim canım amin inşallah bu tedirginlikler geçmez bende kalp atışını duysam da. Paranoyak bir haldeyim. Ben hem sarı hem siyah kayısı yedim üstüne hemen su içtim bir saat sonra ishaldim. İnşallah sağlıkla kucağımıza alırız 🤲🏻❤️
Bende hep kayısıya devam ediyorum canm
Aminn amin inşallah
İyi düşün iyi olsun güzelim☺🤲

Evet benim doktorum açık kırmızı pembe canlı renk olmadığı sürece endişe etme demişti kalan eski kandır demişti. Sende endişe etme. Ki etmen çok normal. Senin süreç daha zorlu . İnşalalh burada güzel haberleri alırız sabırsızlıkla bekliyor olacağım 😁🤣

X