Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    7
Aaa demek doğru.. Benimde sağ duruyor sol döküldü baya😂
Valla canm o zamanları hiç düşünmemiştim haklsn ne yaparız kii🥲😁
Hamile yastığımla giderim yan yatarım kirpikçim zorlanır ama yine de yaptırırım gibi 😅😅 hamile kalan arkadaşım hafif yan yat yaptır bşr şey olmaz ben öyle yaptırdım hep demişti

Kuzum saç boyatma konusunda biraz kararsızım ben aşılama öncesi brezilya fönü yaptırmıştım belki tutar da hamile kalırım diye yapan kişi hamilelikte sana yapmayalım önermiyorum demişti. Biraz araştırmak lazım keratini falan. kalıcı oje de bağımlılık kirpikte valla kopamıyorummmm 🥹🥹🥹🤧
Doktora soracağım ben de o boya derse tabi ilerleyen dönemlerde boyatırım doğal boya falan varya ama boyama derse ombreler enseye kadar uzamış giderim doğuma 🥹😀

bak burada listelemişler en iyi olanları, bunlardan birini seçip alabilirsin bence
Peki çatlak kremi ne kullanmak lazım 3 aydan sonra mı başlamak lazım? Benim yüz bölgem karma vücudum dehşet kuru ama bulamadım ne kullansam diye

Hamile yastığımla giderim yan yatarım kirpikçim zorlanır ama yine de yaptırırım gibi 😅😅 hamile kalan arkadaşım hafif yan yat yaptır bşr şey olmaz ben öyle yaptırdım hep demişti
Hmm mantıklı canm
Hamile yastığı gerçekten gerekli mi acaba yaa

Doktora soracağım ben de o boya derse tabi ilerleyen dönemlerde boyatırım doğal boya falan varya ama boyama derse ombreler enseye kadar uzamış giderim doğuma 🥹😀
Sor sor kuzum doğal boyalar var dediğin gibi o olabilir belki bak 😍 hahah valla son hamilelik zamanımızda bakalım hepimiz nasıl olcaz. Ben de lazeri sorucam pcos var bende şu an kıllanma hiç yok sorun olmadı 2 defa gidemedim ama bakalım artacak mı pcostan dolayı o tedirgin ediyor beni

He yaa şansıma geldi bu bebiş zatn kızz
2 negatif snrası kendimi tam bakıma alaym dedim
Süprizzzz yaptı 😊
Evet evet mor şampuan da iş görür
Bak ben la Roche- posay diye bir marka kullanıyorum bende süt gibi beyazım ciltte hassas. Hamilelere de uygun galiba ben aşırı memnunum az pahalı bitmesin diye dua ediyorum ama hamilelik tam yaza denk geliyor sende beyaz tenlisin galiba leke oluşma olasılığı bizde yüksek . Tavsiye ederim ama hamile için uygun mu araştırmak lazım

Eklentiler

• 1000010497.jpg
    1000010497.jpg
    48,2 KB · Görüntüleme: 36
Bak ben la Roche- posay diye bir marka kullanıyorum bende süt gibi beyazım ciltte hassas. Hamilelere de uygun galiba ben aşırı memnunum az pahalı bitmesin diye dua ediyorum ama hamilelik tam yaza denk geliyor sende beyaz tenlisin galiba leke oluşma olasılığı bizde yüksek . Tavsiye ederim ama hamile için uygun mu araştırmak lazım
Hmm tamam ırmağm ona da bakalım bi teşekkürler

Sor sor kuzum doğal boyalar var dediğin gibi o olabilir belki bak 😍 hahah valla son hamilelik zamanımızda bakalım hepimiz nasıl olcaz. Ben de lazeri sorucam pcos var bende şu an kıllanma hiç yok sorun olmadı 2 defa gidemedim ama bakalım artacak mı pcostan dolayı o tedirgin ediyor beni
Ya bak şaka maka resmen yaklaşık bir sene herşeyimizden ödün vericez ara vereceğiz katlanacağız . Sonra bu bebeler doğacak ilk baba diyecek babayı daha çok sevecek gelde delirme 😂

Hmm mantıklı canm
Hamile yastığı gerçekten gerekli mi acaba yaa
Canım benim doğum yapan arkadaşlarım hamile yastığı aldılar ama parçalanabilen hamilelikte onu kullandıklar doğumdan sonra emzirme yastığı ve sırtlarına koydular rahat ettik diyorlardı. Sanırım ilerleyen zamanlarda yatış durumuna göre alırım

X