Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    8
Oy ne güzel hayırlı haberlerle geldin. Belirtilerin ne durumda bu Arada kaç haftalıksın
7+4 aslında benim programa göre ama doktor haftası ile uyumlu 7+2 dedi sıkıntı olur mu dedim olmaz dedi şişkinlik var aşırı derecede bugün sabah mide bulantısı başladı diş macunundan midem bulandı şaka gibi 😀1. Kilo almışım doktorum alma dedi 😀göğüslerim doldu baya büyüdü hatta normal dedi ara ara kasık ağrısı oluyor dedim üşütmeden kaynaklı dedi ona da 3 hafta sonra görüşelim dedi ama dayanamazsam devlet hastanesine gitmeyi düşünüyorum 😀

7+4 aslında benim programa göre ama doktor haftası ile uyumlu 7+2 dedi sıkıntı olur mu dedim olmaz dedi şişkinlik var aşırı derecede bugün sabah mide bulantısı başladı diş macunundan midem bulandı şaka gibi 😀1. Kilo almışım doktorum alma dedi 😀göğüslerim doldu baya büyüdü hatta normal dedi ara ara kasık ağrısı oluyor dedim üşütmeden kaynaklı dedi ona da 3 hafta sonra görüşelim dedi ama dayanamazsam devlet hastanesine gitmeyi düşünüyorum 😀
Bende öyle yapıyorum canım kendi doktorum özel hastanede 2-3 haftada bir çağırıyor ama ben haftada bir bebeğimi görmesem kuruntulara başladığım için devlete kalbini dinlemeye gidiyorum terapi gibi geliyor iyi oluyor sende öyle yap 😂

Cok sevindim alahim cok sukur🧿 Bende yarin gidecegim insallah bende bebegi
Bende öyle yapıyorum canım kendi doktorum özel hastanede 2-3 haftada bir çağırıyor ama ben haftada bir bebeğimi görmesem kuruntulara başladığım için devlete kalbini dinlemeye gidiyorum terapi gibi geliyor iyi oluyor sende öyle yap 😂
Bişey demiyor demi devlette ki doktorlar da 😀yada özele gidince doktorun başka doktora niye gittin diye sormuyor

Bulantı beni de bitirmiş durumda. Folik asit içerken bile öğürüyorum. Kusmuyorum ama sürekli bulantı hali var.
2 kilo verdim bile. 3 haftadır perişan vaziyetteyim. az az yiyorum 3-4 lokma hemen midem bulanıyor. bırakıyorum.
patates haşlaması domates cubuk kraker leblebi meyvelerle idare ediyorum. kefir içiyordum bi ara şimdi onu da midem almıyor.
çok açım yemek yemek istiyorum ama mümkün değil. canım istemiyor.
prilam 2 adet gece içiyorum , gündüz de 1 tane alıyorum ama bulantıya faydası yok bence. bulantı da azalma olmuyor. belki içmesem kusarım kusmamı engelliyordur.

gecer diyorlar inşallah en kısa sürede gecer. serum mu alsam diyorum. çalısıyorum bi de iyice yorup gücsüz bırakıyor beni açlık.
Benm o kadar değil şükür inşallah siznde geçer hayırlısıyla normale dönersiniz kac haftalıksn

Kız benim de kontrole cok var
Çalıştgm için devlet hastanesine de gidemiyorum, bazenn acile mi gitsem diye düşünmüyor değilim

Meehaba kızlar benimde bugün kontrolum vardı. 7+5 im. Kalp atışı gayet sağlıklı bebekte bir sıkıntı yok dedi doktor ama bende bu aralar çok fazla taşikardi (kalp ritminin 100 ün üzerine çıkması) oluyor. İki kat merdiven çıkıyorum kalbim 130-135. Tansiyon hastalığım yok şekerim yok. Kansızlığım var doktora söyledim kan ilacı başladı ama kardiologda görsün dedi. Gebelik öncesinde de vardı ama böyle kuş gibi değildi. Çok korkuyorum hemen yoruluyorum,ben ilk ayda böyleysem 9.ayda ne olacağım diye bütün gün düşünüyorum. Var mı benimle aynı olan :KK43:

ne diyosunnnnnnnn😁😁😁🥰🥰🥰🧿🧿 kaçıncı haftada öğrendin bunu kızz
Bugün aslında 8+3 işte ama biri önden gidiyor 8+6 diğerleri 8+5 ve 8+4. Biz iki kese ve iki bebek görmüştük önceki kontrolde ama bir kesenin içinde iki tane varmış onu da bugün gördük. Şok üstüne şok yaşadım hala inanamıyorum...

Kızlar doktor vermedi ama bugün enfeksiyonum için ilaç alırken eczaneden omega 3 almak istedim dediğim gibi doktora sormadım henüz. Eczacı tavsiye etti, aranızda bunu kullanan var mı? Memnun olan? Ya da sizce sıkıntı yaratır mı kullanmam

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    107,4 KB · Görüntüleme: 9
Bugün aslında 8+3 işte ama biri önden gidiyor 8+6 diğerleri 8+5 ve 8+4. Biz iki kese ve iki bebek görmüştük önceki kontrolde ama bir kesenin içinde iki tane varmış onu da bugün gördük. Şok üstüne şok yaşadım hala inanamıyorum...
Ayyyy inanmıyorum ne güzel, maşallah üçünü de sağlıkla kucağınıza almak nasip olsun inşallah. Allah sana da kolaylık versin canım 😂🐣

Oyyy maşallah be arkadaşm valla🧿🧿
Hayırlıısyla kucağına al inşallah
Bende şaşırdm valla ne dicem bilemedim:) )

Meehaba kızlar benimde bugün kontrolum vardı. 7+5 im. Kalp atışı gayet sağlıklı bebekte bir sıkıntı yok dedi doktor ama bende bu aralar çok fazla taşikardi (kalp ritminin 100 ün üzerine çıkması) oluyor. İki kat merdiven çıkıyorum kalbim 130-135. Tansiyon hastalığım yok şekerim yok. Kansızlığım var doktora söyledim kan ilacı başladı ama kardiologda görsün dedi. Gebelik öncesinde de vardı ama böyle kuş gibi değildi. Çok korkuyorum hemen yoruluyorum,ben ilk ayda böyleysem 9.ayda ne olacağım diye bütün gün düşünüyorum. Var mı benimle aynı olan :KK43:
Maşallah canm çok sevindim herşeyin yolu'nda olmasına
Ama bende cok yoruluyorum merdiven çıkarkem fln nefes nefese kalıyorum

X