Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    9
Kızz bende daha önce acile gitmedim ama düşünoyurum 😁☺ yanlz ne yalan söylicez 😁😁

Haha😁😁

Ahaha valla adam da şaşkın ne yapsn:))
Ya ben doktoruma ihanet etmiş gibi hissederim gidersem acile 😀😀. Acaba görür mü gittiğimi 😂😂. Ama içimden bir seste amaaaannn gittt demiyor desem yalan olur 😛😛

Ben bu ocean markasının birkaç şeyini kullanıyorum. Hamilelikte kullanıyorum doktora sor yinede ama bence sıkıntısı olmaz.omega olarak haftada 3 gün imom omega kullanıyorum. Ama hamilelik öncesi de sonrası da eşimde bende ocean marka kullandık. Hatta annemede bu markanın onun yaş grubu vitaminlerini aldım. Bu marka biraz pahalı ama ben aşırı memnunum
Anladım canım. Bilgi verdiğin için teşekkürler. Sence ben her gün kullansam fazla mı olur? Haftada 3 gün mü kullanılmalı

Anladım canım. Bilgi verdiğin için teşekkürler. Sence ben her gün kullansam fazla mı olur? Haftada 3 gün mü kullanılmalı
Bana şu haftalarda haftada 3 gün yeterli hatta ‘P’ harfi olan günlerde (pazartesi/ perşembe / pazar ) kullan kafan karışmasın dedi. Ama sen bunu doktora sor bence

Hadi ben baska hastanenin özeline gitsem acile mesela ama ne dicem kii
Ay ne sabrsz anneyiz:))
Vala alışkındır onlar merak ettik geldik dicez de eşim benim götürmez ya gizli gizli gitmem lazım. Kafanı karıştırma diyor. Şimdi doktorun makinasında takip ediliyor ya ne bilim başka doktor başka makina sana başka şey der kafana takar durursun diyor az mantıklı gelmiyor da değil söyledikleri . Analık analık 😀😀

Doktorlar aynı hastane içinde görüyorlar biliyorum kızlar. Tahlil vs yapılırsa e nabızdan görüyorlar sadece

Vala alışkındır onlar merak ettik geldik dicez de eşim benim götürmez ya gizli gizli gitmem lazım. Kafanı karıştırma diyor. Şimdi doktorun makinasında takip ediliyor ya ne bilim başka doktor başka makina sana başka şey der kafana takar durursun diyor az mantıklı gelmiyor da değil söyledikleri . Analık analık 😀😀
Beni eşim götürür de ben ne söylerim de bakılabilirim bilemedim dur bunu bi düşüncem😁
Aynen eşin de haklı aslnda:)

Kızlarrr çok şükür bebeğimi gördüm bu beni baya götürür inşallah bir kaç güne tekrar doktora gidicem diye tutturmam 😂😂
Ayyy benim eşim ben aslında çok rahat bir insandım doktora şikayet etti beni çok kaygılı stresli diye doktor da surat ifademi gördü direk bişey mi oldu diye sordu eşim anlatınca saçmalama dedi bana 😀o yüzden eşim asla başka doktor istemiyor en başından beri bu doktorumla beraberim devlete falan gitmek yok diyor 😀

X