2024 kürtaj olanlar😑/Daha önce kürtaj olanlar ne zaman tekrar hamile kaldınız?

Yaa tebrikler umarım her şey güzel gider ya aslında o ara verme olayı eski bilgiymiş son araştırmalara göre kürtaj sonrası ilk zamanlarda olan hamileliklerde sağlıklı ilerleme oranı daha fazlaymış hatta. Bide şöyle bişey var gebelik sağlıksız olacaksa 1 yıl sonrasında da aynı şey yaşanıyor. Psikolojik olarak hazır hissetmek önemli olan.

Evet bir sorun yoksa ilk regl sonrası ekstra risk artışı yok varsa da Allah korusun 2.kayıp sonrası araştırma yapılıyor genelde dr böyle bebekler sakat vücut atıyor tekrar etme ihtimali yüzde 15 20 dedi bana bakalım inşallah tekrar etmez. Ama korkma hemen hamile kalınıyor ben şoke oldum hiç beklemiyordum ilkinde ovulasyon şu bu 5 ayda oldu bunda ilk deneme nasip kısmet ama gerçekten annemde de düşük olmuş düşüğün ayağı içeride oluyor derler yani kolay kalırsın ben o kadar ağladım kalamam diye boşuna :)))yaş 29 bu arada 2 yıl korundum evlenince maalesef bunlar hesapta yoktu :)

Ya umarımm Kontrole gittikçe güzel haberleri bekliyoruz

Mervecim rabbim sağlıklı bir gebelik nasip etsin bebeğini sana bağışlasın içimizi ferahlattın Allah razı olsun

Evet bir sorun yoksa ilk regl sonrası ekstra risk artışı yok varsa da Allah
Mervecim rabbim sağlıklı bir gebelik nasip etsin bebeğini sana bağışlasın içimizi ferahlattın Allah razı olsun
Kızlar 5+6 karın şikayeti ile gittim üstten görmedi alttan vajinal ultrason ile yolk saç oluşmuş ve de bebek kalp atışı başlamış dedi elhamdülillah gerçekten miyom var o da önemli değil dedi çok mutluyum dr inşallah bu sağlıklı ilerler dedi Rabbim büyük çok ağladım hepimizin yüzüne baksın kızlar

Ya ne güzel sağlıkla büyüsün bebiş bu sayfadaki herkesten böyle güzel haberler alırız umarım tek tek

Yaa ne güzel inşallah sağlıklı devam eder kucağınıza alırsınız bende hemen istiyorum yaşım 28, gebeliğim yeni sonlandı 5 gün oldu Allah banada nasip etsin tekrar inşallah hayırlısıyla

Yaa ne güzel inşallah sağlıklı devam eder kucağınıza alırsınız bende hemen istiyorum yaşım 28, gebeliğim yeni sonlandı 5 gün oldu Allah banada nasip etsin tekrar inşallah hayırlısıyla
Hiç üzülme bende ağlayıp yataklara attım kendimi ama hemen hamile kaldım inşallah sağlıklı ilerler dr kromozom anormali vardır bebekte dedi böyle durumlar daha hayırlı oluyor dedi bir kere kaldıysan gene hamile kalırsın korkma Allah mübarek ramazan ayı kucağımzı boş bırakmasın bende 29 um :)

İnşallah kalpten diliyorum sağlıklı olmasını bebeğinizin, sizin de mi anomali vardı bebeğiniz de

Onu bilmiyorum dr büyük ihtimalle öyle dedi kalp atışı duyulmadı sonra geç attı durdu kısaca sağlıksız gebelik ti kürtaj oldum
Anladım, bende yaşamla bağdaşmayan anomalisi vardı bebeğimin tekrar aynı şeyi yaşama korkusu ve düşüncesi beni mahvediyor ama genetik test yaptırmıştık temizde allak bullağım yataktan çıkasım gelmiyor

Hep aynı olmaz ki bende aynıydım her gün ağladım yemek yemeyi bıraktım insan içine çıkmadım ama sabret Rabbim e güzelini verecek inşallah sana bana herkese mübarek ramazan ayı hürmetine

Hep aynı olmaz ki bende aynıydım her gün ağladım yemek yemeyi bıraktım insan içine çıkmadım ama sabret Rabbim e güzelini verecek inşallah sana bana herkese mübarek ramazan ayı hürmetine
Şuan beni tarif ediyorsunuz inanın, canı gönülden amin diyorum inşallah bu günleri unutturacak sevinçler yaşarız

Merhaba Hanımlar benimde 2 bebek kaybım oldu, birini 12.hafta da, diğerini 16.haftada kalp durması sebebiyle kaybettim kızlarımı, sonra yeniden gebelik oluştu bu sefer sağlıkla 23 gün önce oğlumu kucağıma aldım
Rabbim isteyen herkese kolaylıkla sağlıkla hayırla nasip etsin, hepinizin kucaklarım dolsun

Problem neymiş acaba pıhtılaşma falan mı vardı ilaç kullandınız mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…