2024 kürtaj olanlar😑/Daha önce kürtaj olanlar ne zaman tekrar hamile kaldınız?

Problem neymiş acaba pıhtılaşma falan mı vardı ilaç kullandınız mı
Benim iki de sağlıklı evladım var, onlarda hiç bir problem yaşamamıştım, bu kayıplardan dolayı doktor oksapar iğne ve coraspirin başlattı gebeliği öğrenir öğrenmez, pıhtılaşma testi istemedi benden, ama yaptırmakta fayda var

Merhabalar 🌸
Ben de 1 martta kürtaj oldum . 12 haftalık bebeğimi kaybettim . 33 gün geçti ancak adet olmadım normal mi yoksa doktora gitmeli miyim sizce ?

25 martta tamamen temizlendim kahverengi akıntı dahi kalmadı .

Aslında 20 marta kadar sadece kahverengi akıntıydı sonra tekrar adet gibi 3 günlük kanama oldu geçti ve temizlendim .

Acaba 20 martta yani kürtajdan 20 gün sonra adet olmuş olabilir miyim ?

Merhabalar 🌸
Ben de 1 martta kürtaj oldum . 12 haftalık bebeğimi kaybettim . 33 gün geçti ancak adet olmadım normal mi yoksa doktora gitmeli miyim sizce ?

25 martta tamamen temizlendim kahverengi akıntı dahi kalmadı .

Aslında 20 marta kadar sadece kahverengi akıntıydı sonra tekrar adet gibi 3 günlük kanama oldu geçti ve temizlendim .

Acaba 20 martta yani kürtajdan 20 gün sonra adet olmuş olabilir miyim ?
Geçmiş olsun😞 regle kadar ara kanamalar da olabiliyormuş, 40 günü geçerse doktora git bence kafan daha rahat olur

2.aşılamamda gebe kalmıştım 1 bucuk yılda tam malesef 8+6 bebeğimin kalbi durdu 24 ocak kürtaj oldum bu ay korunmuyorum adetim 33.gününde oldu bakalım aşılamayla oldugu için doğal yolla nasip edermi rabbim bilmiyorum
merhaba, bende aşılama sonucu gebe kalmıştım. 8. haftada kalbi durduğu için bugün kürtaj oldum.

doktorunuz ilk olarak doğal gebelik deneyin diyorlar değil mi? nasıl oluyor?

bende kasım annesi olacaktım. bugün kürtaj oldum. acı ve hüzünlü. nasibimizde bu varmış.
Çok geçmiş olsun bende bugün 1 hafta oldu operasyon olalı, sizi çok iyi anlıyorum hala etkisindeyim, ne uyumak ne uyanmak arasındayım değişik bir psikoloji..
Sizin sebep neydi?

Çok geçmiş olsun bende bugün 1 hafta oldu operasyon olalı, sizi çok iyi anlıyorum hala etkisindeyim, ne uyumak ne uyanmak arasındayım değişik bir psikoloji..
Sizin sebep neydi?
Sebep derken. Bebeğin 7. Haftada kalp atışı vardı. 8. Haftada durmuş. Lekelenme kanama vs yoktu. Rutin kontrol sırasında, ekrandan keseye bakıp gülüyordum mutluydum ki, böyle bir şey dedi.

Sonuç beklenecek. Ama duygusu zormuş.

merhaba, bende aşılama sonucu gebe kalmıştım. 8. haftada kalbi durduğu için bugün kürtaj oldum.

doktorunuz ilk olarak doğal gebelik deneyin diyorlar değil mi? nasıl oluyor?
geçmiş olsun canım evet 3 ay korunma 6 ay gibi bir sürede doğal gebelik deneyin diyorda ben doğal yoldan olucagını düşünmüyorum

Beni
20. Gün adet olmak mümkün müdür sizce ?
Benim kanaman 10. Günde bitmiş lekelenmeye dönmüştü 20. Gün 3 günlük kanama oldu ben onu kürtajdan dolayı diye düşündüm .
Şimdi 35 gün oldu kürtajdan bu yana hala adet olamadım diye endişeleniyorum:KK43:

Beni

Benim kanaman 10. Günde bitmiş lekelenmeye dönmüştü 20. Gün 3 günlük kanama oldu ben onu kürtajdan dolayı diye düşündüm .
Şimdi 35 gün oldu kürtajdan bu yana hala adet olamadım diye endişeleniyorum:KK43:
Benim 21. Gün oldu

Beni

bence siz doktorunuza danışın mutlaka , her bünyede farklı olacaktır

X