2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Seninde 3. gün embriyosuydu değil mi ay okadar çok forum okudum ki karıştırıyorum artık sjsjsjsj
Yok kuzum 5. Gün çift embriyo benim ben senin kadar bile dikkat etmiyorum 🫣 pazara falan gittim bugün uzun yol yürümedim ama çok ağır taşımıyorum doktor 10 kilo mesala taşıma gerisi olur dedi birde onun dışında standart güne devam😅 inşallah yanlış bir şey yapmıyorumdur çok rahat davranıyorum çünkü bugün bayağı bir ayakta kaldım falan ama bana öyle ayakta kalma denmedi

Yok kuzum 5. Gün çift embriyo benim ben senin kadar bile dikkat etmiyorum 🫣 pazara falan gittim bugün uzun yol yürümedim ama çok ağır taşımıyorum doktor 10 kilo mesala taşıma gerisi olur dedi birde onun dışında standart güne devam😅 inşallah yanlış bir şey yapmıyorumdur çok rahat davranıyorum çünkü bugün bayağı bir ayakta kaldım falan ama bana öyle ayakta kalma denmedi
Rahat olmak rutine devam etmek daha mantıklı olacağı varsa oluyor zaten ama ben 3. gün olduğu için daha dikkatli davranmaya çalışıyorum tutunma süresi uzun diye.
Sende çok ayakta kalma ve ağır kaldırma bence

Rahat olmak rutine devam etmek daha mantıklı olacağı varsa oluyor zaten ama ben 3. gün olduğu için daha dikkatli davranmaya çalışıyorum tutunma süresi uzun diye.
Sende çok ayakta kalma ve ağır kaldırma bence
Yok sen zaten iyi yapıyorsun kuzum ben de daha çok dikkat etmeliyim inşallah geç kalmamışımdır🥲

Cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Bana serum demediler ama istesem mi bilemedim
Yani gerekli olsaydı derlerdi sizede gerek görülmemiş demekki. Çok alerjen bir serum doktorum bana da baya tedbirli hep gözü üzerimde oldu takıldığında. O yüzden gereksiz yere bence vücudunuza yüklemeyin

Kızlar bana da yardımcı olabilirmisiniz

iyi günler baba yardımcı olabilirmisiniz.
16martta 5.gün emriyo transferi oldum.
23.mart transferden 7gün sonra beya sonucu 32
25mart transferden 9gün sonra beta 127
27mart transferden 11.güm sonra beta 347
28mart 12.gün 598
29.mart 13.gün transferden sonra 1028 değerm

En son adet tarihimde 28şubat

Acaba kaç haftalık ya da beni usg ye nezaman çağırırlar kese nezaman görülür

Kızlar transferimin 7.günündeyim bugün biraz hareketli geçti akşam eve geldiğimde böyle pembemsi sümüğümsü bir akıntı geldi peçeteye birazcık. sol ve sağ kasık ağrımda var. Dün idrar testinde silik bir ikinci çizgi çıkmıştı burdada paylaşmıştım. Hemşireme söyledim akıntım geldi biraz pembemsi diye, gebelik belirtiside olabilir adet belirtisi de olabilir ilaçları bırakmayın 1 nisanda gelin teste dedi. Sizde oldu mu böyle akıntı, normal mi acaba. Sadece progestan fitil kullanıyorum. Ondan taktım hemen bir tane.
Ben ayın 16 sinda oldum transfer. 7. Gün akşam itibariyle az az kanamam oldu bugün 13. Gün hala devam ediyor. Dr. Kalçadan progesteron iğne verdi. 10. Gün testim 41, 12. Gün 113 çıktı. Evde istirahat ediyorum sürekli yatmami söyledi doktor wc hariç hic kalkmıyorum. Yarın yine test vericem

Kızlar bana da yardımcı olabilirmisiniz

iyi günler baba yardımcı olabilirmisiniz.
16martta 5.gün emriyo transferi oldum.
23.mart transferden 7gün sonra beya sonucu 32
25mart transferden 9gün sonra beta 127
27mart transferden 11.güm sonra beta 347
28mart 12.gün 598
29.mart 13.gün transferden sonra 1028 değerm

En son adet tarihimde 28şubat

Acaba kaç haftalık ya da beni usg ye nezaman çağırırlar kese nezaman görülür
Benim ilkinde 3 test yaptırmıştı doktor 2000 i geçince bir hafta sonrasına randevu verdi. Hem keseyi görmüştük hem de kalp atışı duymuştuk

Ben ayın 16 sinda oldum transfer. 7. Gün akşam itibariyle az az kanamam oldu bugün 13. Gün hala devam ediyor. Dr. Kalçadan progesteron iğne verdi. 10. Gün testim 41, 12. Gün 113 çıktı. Evde istirahat ediyorum sürekli yatmami söyledi doktor wc hariç hic kalkmıyorum. Yarın yine test vericem
Allah şifa versin canım inşallah kesilir kanaman

X