2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Ben ayın 16 sinda oldum transfer. 7. Gün akşam itibariyle az az kanamam oldu bugün 13. Gün hala devam ediyor. Dr. Kalçadan progesteron iğne verdi. 10. Gün testim 41, 12. Gün 113 çıktı. Evde istirahat ediyorum sürekli yatmami söyledi doktor wc hariç hic kalkmıyorum. Yarın yine test vericem
Bende bugün çok hareket ettim haftasonu dinlenincem. Pazartesi test günüm.

Kızlar transferimin 7.günündeyim bugün biraz hareketli geçti akşam eve geldiğimde böyle pembemsi sümüğümsü bir akıntı geldi peçeteye birazcık. sol ve sağ kasık ağrımda var. Dün idrar testinde silik bir ikinci çizgi çıkmıştı burdada paylaşmıştım. Hemşireme söyledim akıntım geldi biraz pembemsi diye, gebelik belirtiside olabilir adet belirtisi de olabilir ilaçları bırakmayın 1 nisanda gelin teste dedi. Sizde oldu mu böyle akıntı, normal mi acaba. Sadece progestan fitil kullanıyorum. Ondan taktım hemen bir tane.
Bende 8.gün pembe akinti oldu, sonra kahveye döndü. Ins yerlesme kanamasidir sizinki de.

Ben ayın 16 sinda oldum transfer. 7. Gün akşam itibariyle az az kanamam oldu bugün 13. Gün hala devam ediyor. Dr. Kalçadan progesteron iğne verdi. 10. Gün testim 41, 12. Gün 113 çıktı. Evde istirahat ediyorum sürekli yatmami söyledi doktor wc hariç hic kalkmıyorum. Yarın yine test vericem
Biz sizinle aynı zamanda transfer olmuşuz

Transfer sonra 13.günğm benimde değerim 1068

X