2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Gittimm miniğimi gördüm doktordan azarımı işittim evime geldim😬 Semih hocaya nazar ettim valla bana kızdı sürekli kötüyü mü düşünüyorsun bu gerginlik bebeğe iyi gelmez dedi🙄 ama napayım ağrım olunca korktum sanki boy boy bebe doğurmadım ya ben de 🙄 ama burdan herkes duysun ağrısız hamilelik olmazmış su gibi akıntılar hormonlar yüzündenmiş karın ve bel ağrısı çok normalmiş 12 hafta dinlenerek geçirecekmişiz😬 neyse keseye baktı yerleştiği yer güzel yolk Saci oluşmuş dedi kalp atışı için çok küçük cuma günü gel dedi inşallah 🤍
Ayy hadııı cok sevındım kız bende cuma gıdecegım Ozguc hocaya. 😍
Yolk sac ne Benımkıde olusmustur o zaman bse demedı Ben sorsam belkı derdı😅 Kese ıyı dedı sadece yerlesmıs guzel demstı
Benım yıne akıntım oldu Msj attım Progesteron fıtıl al dedı kullanıyom zaten dedım O da normal bunlar olması felan dedı🥰

Bu ara biraz fazla ceviz badem fındık yedim canım ben aslında ona yordum ama doktoe direk ilaçlar dedi. Ben intralipid serumda kullanıyorum o çok alerjenmiş o yapabilir dedi ama onu takmadan önce farketmişyim ben kızarıkları ama geldim bakalım dermotologa o ne dicek.
anladım canım olabılır ıns bse demeostır doktorda.

ben varım sizde kullanıyorsunuz sanırım ya da bıraktınız mı transferden sonra
Benim eltim neredeyse günde 2 paket içiyordu ama tabi onun doğal gebelik biz gibi hormonlarıyla oynanmadığı için bizim ilaç etkileriyle sigara etkisi 2 katına çıkıyor haliyle ☺️
Ben dün 1 tane içtim 9. Günde

Maalesef ben de varım ama bıraktım transfer sonrası
Bende bıraktım aslında ama transferden dolayı sadece😂tam bırakmadım biliyorum çünkü arada psikolojim oraya kayıyor Ibiraz zaman geçince kaçamaklar olur illaki
Sigara konusunda bahseden arkadaşlar ben de varım ama bu konuda bende zorlanıyorum geçen ki transferimde kullanmıştım eşimden gizli 1 tane felan gün içerisinde bu sefer birbirimize söz verdik benim için zor ama kendimce sigara bulunur ama evlat kolay bulunmuyor diye bir söz verdim gerçekten bu süreçte çektiklerim sigara yokluğundan daha stresli ve uzundu bunu da atlatırım inşallah diye düşünüyorum Allah’ın izniyle bir tutunsun 🙏
Evet yaptik transferi tuvalet konusu beni çok zorladı dondurulmuş benimki. 😀sizin nasil gecti hangi il ?
Kusura bakma hayırlı olsun bu arada senide alıntılardan ayıramadım neyse herkese toplu mesaj olmuş oldu 🙂
Kızlar ya benim vücudumda kırmızı kırmızı lekeler oluştu doktorumla görüştüm dermotolog bir görsün ilaçlr yapıyor olabilir ilaçları azaltabiliriz dedi. Ama ilaçlarıda azaltınca bebek için olumsuz bir durum olmasından korkuyorum 😔😔
Merhaba okurken alıntıları ekledim ama sizi bu sigara konusuyla aynı sohbete attı alıntılar ayıramadım benimde göbek kısmımda göğsümün üzerinde bir kaç tane kırmızı lekeler var ama çoğalmadı da azalmadı da ama göğsümdekiler tedaviden öncede vardı ama göbeğimdejiler yoktu demem o ki her aldığım ilacın önce prospektüsünü okuyorum aslında hiç adetim olmayan birşeyi adet haline getirdim diyebilirim bu süreçte o kadar farklı ilaçlar kullanıyoruz ki çünkü hangi ilaç tam hatırlamıyorum ama böyle bir etkisi olduğunu okumuştum kullandığın ilaçların bir yan etkisine bak istersen sende çok fazla olursa en azından doktorunla onun üzerine konuşursunuz

Son düzenleme:
İyi geceler kızlar3.gun Embriyosunun bugün 9 günü .idrar ve kanda negatif çarşamba günü hastaneye gidip kan verecektim ama ilaçlarımı kestim kullanmak istemiyorum , göğüs,bel,sırt, bacak ,kasık bütün ağrıları çektim ama boşunaymış doktora danışmadan kestim vücuduma gereksiz hormon yüklemek istemiyorum artık ,yeterince ağri çekiyorum zaten bu saatten sonra pozitif olma ihtimali de sıfır..😞

İyi geceler kızlar3.gun Embriyosunun bugün 9 günü .idrar ve kanda negatif çarşamba günü hastaneye gidip kan verecektim ama ilaçlarımı kestim kullanmak istemiyorum , göğüs,bel,sırt, bacak ,kasık bütün ağrıları çektim ama boşunaymış doktora danışmadan kestim vücuduma gereksiz hormon yüklemek istemiyorum artık ,yeterince ağri çekiyorum zaten bu saatten sonra pozitif olma ihtimali de sıfır..😞
Bence kesmeseydiniz çok erken daha enezından test gününüzü bekleseydiniz herkesin bünyesi farklo evet bazı arkadaşlar 9 günde beta testi pozitif fakat değişebilir genede

Bence kesmeseydiniz çok erken daha enezından test gününüzü bekleseydiniz herkesin bünyesi farklo evet bazı arkadaşlar 9 günde beta testi pozitif fakat değişebilir genede
Sanmıyorum canım ya transferle beraber 9 gün olsaydı çıkardı zaten kendimi kandırmanın bir anlamı yok hayırlısı olsun artık

Sanmıyorum canım ya transferle beraber 9 gün olsaydı çıkardı zaten kendimi kandırmanın bir anlamı yok hayırlısı olsun artık
Bazen geç döllenme olabiliyor diye biliyorum transferle birlikte 9 gün yazmışsınız yani transfer gününü saymazsak 8. Gün mü bugün? Ben böyle negatif çıkıp test günü yükselenleri okudum burada ama tabi sizin kararınız🙏🏻🙏🏻

Merhaba ismin tanıdık geldi başka formda da denk gelmiştik sanırım ama hikayeni tam hatırlayamadım ikinci transferin miydi bu ayki ve sonucun şuan nasıl ☺️ düşük üzerine mi konuşuyorduk form da hatırladığım kadarıyla doğru mu
merhabalar, evet olabilir iki tane kimyasal gebelik geçirdim biri dogal biri transferle.. suan ikinci transferimi oldum sonuc bekliyorum

Kesmeyin ilacınızı kanda pozitif çıkma ihtimaliniz var. Ben 14 ünde transfer oldum 23 ünde kan verdim negatif çıktı doktorum 25 ine kadar ilaçlarına devam et tekrar kan ver ikincide negatif çıkarsa ilaçları bırak demişti negatif olduğunu bile bile ilaca devam etmiştim. Siz daha kan testi bile yapmamışsınız umutsuzluğa kapılmayın hemen kaset testler güvenilir değil benim kaset test pozitif kan da ise negatif çıktı düşünün.

Kızlar bana da yardımcı olabilirmisiniz

iyi günler baba yardımcı olabilirmisiniz.
16martta 5.gün emriyo transferi oldum.
23.mart transferden 7gün sonra beya sonucu 32
25mart transferden 9gün sonra beta 127
27mart transferden 11.güm sonra beta 347
28mart 12.gün 598
29.mart 13.gün transferden sonra 1028 değerm

En son adet tarihimde 28şubat

Acaba kaç haftalık ya da beni usg ye nezaman çağırırlar kese nezaman görülür
26 şubatta 5. Gün transferi oldum 12. Gün 894 15. Gün 2674 geldi betam aynı gün kese gördük 25 martta da kalp atışı duyduk 6+5 uyumlu dedi doktor çok şükür şu an 7+3 olduk 4 nisan da tekrar kontrolüm var canım şeninde güzel haberlerini bekliyorum ❤️🙏

anladım canım olabılır ıns bse demeostır doktorda. d
Benim eltim neredeyse günde 2 paket içiyordu ama tabi onun doğal gebelik biz gibi hormonlarıyla oynanmadığı için bizim ilaç etkileriyle sigara etkisi 2 katına çıkıyor haliyle ☺️

Bende bıraktım aslında ama transferden dolayı sadece😂tam bırakmadım biliyorum çünkü arada psikolojim oraya kayıyor Ibiraz zaman geçince kaçamaklar olur illaki

Sigara konusunda bahseden arkadaşlar ben de varım ama bu konuda bende zorlanıyorum geçen ki transferimde kullanmıştım eşimden gizli 1 tane felan gün içerisinde bu sefer birbirimize söz verdik benim için zor ama kendimce sigara bulunur ama evlat kolay bulunmuyor diye bir söz verdim gerçekten bu süreçte çektiklerim sigara yokluğundan daha stresli ve uzundu bunu da atlatırım inşallah diye düşünüyorum Allah’ın izniyle bir tutunsun 🙏

Kusura bakma hayırlı olsun bu arada senide alıntılardan ayıramadım neyse herkese toplu mesaj olmuş oldu 🙂

Merhaba okurken alıntıları ekledim ama sizi bu sigara konusuyla aynı sohbete attı alıntılar ayıramadım benimde göbek kısmımda göğsümün üzerinde bir kaç tane kırmızı lekeler var ama çoğalmadı da azalmadı da ama göğsümdekiler tedaviden öncede vardı ama göbeğimdejiler yoktu demem o ki her aldığım ilacın önce prospektüsünü okuyorum aslında hiç adetim olmayan birşeyi adet haline getirdim diyebilirim bu süreçte o kadar farklı ilaçlar kullanıyoruz ki çünkü hangi ilaç tam hatırlamıyorum ama böyle bir etkisi olduğunu okumuştum kullandığın ilaçların bir yan etkisine bak istersen sende çok fazla olursa en azından doktorunla onun üzerine konuşursunuz
kırmızı nokta nokta lekelermi sizin. Ben dün doktorumla görüştüm evet doktorum ilaçların yapabileceğini söyledi bi dermotolog görmesini istedi ilaçlrsa eğer azaltırız dedü. Sonra dermotolğa gittim oda ilaçların yapcağı bişeye benzemiyo dedü. Şuan özel bi hastasın ilaçta veremiyorum dedi nemlendirici verdi sadece işte 😕

X