2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Kızlar günaydın dün size sonucumu göstermiştim çizgi gözüküyordu bu sabah yine yaptım ama bu sefer bişey gözükmüyor çok morelim bozuldu acaba kasetler mi yanlıştı keşke yapmasaydım pişman oldum eşimede dün söylemiştim mutluluğumuz yarım kaldı 🥲
Merhaba hangi markayla yaptınız şuanda da biraz var gibi çizgi ama bilemedim

Merhaba hangi markayla yaptınız şuanda da biraz var gibi çizgi ama bilemedim
Prodoctor diye bir marka dünde onu yapmıştım çift çizgi çıkmıştı eşim şimdi eczaneye iyi bir test almaya gitti içimiz rahat etmedi bide onu yapacağız test günüm yarın ama ben akşam kan vermeye gideceğim sanırım

Kızlar günaydın dün size sonucumu göstermiştim çizgi gözüküyordu bu sabah yine yaptım ama bu sefer bişey gözükmüyor çok morelim bozuldu acaba kasetler mi yanlıştı keşke yapmasaydım pişman oldum eşimede dün söylemiştim mutluluğumuz yarım kaldı 🥲
Merhaba foto net değil ama yine çizgi var gibi?

Prodoctor diye bir marka dünde onu yapmıştım çift çizgi çıkmıştı eşim şimdi eczaneye iyi bir test almaya gitti içimiz rahat etmedi bide onu yapacağız test günüm yarın ama ben akşam kan vermeye gideceğim sanırım
Hayırlısı inşallah güzel sonuç çıkar sonucu bizimlede paylaşın

Anladım canım güzel haberler inşallah 🤍 peki Tarlusal ı kestikten ne kadar sonra adet oldun? Yumurta toplandıktan sonra sanırım değil mi?
Daha olmadim suan yumurta toplamadan sonra 10.gunum adetime 2 gun var muhtemelen gunumde olurum .insallah guzel haberler verebilirim

E basbayağı çizgi var canım bunda.. neden üzüldün ki? İdrar yoğunluğuna göre değişebilir belirginliği

Kızlar testim henüz gelmediği için yapamadım ama birşey sorcam az önce hapşurdum ve rahmim ağrıdı bu belirti olabilir mi

Ben çok silik bir çizgi görüyorum sanki

Kızlar bugün benim 8. Günüm lekelendim. Elim ayağım titredi korkudan. Hemşireye yazdım ama daha cevap vermedi. Progestan fitil kullanıyorum. Bu sabahı daha koymamıştım. Koyayım mı onların cevap vermesini mi bekliyim sizce ?

Kızlar bugün benim 8. Günüm lekelendim. Elim ayağım titredi korkudan. Hemşireye yazdım ama daha cevap vermedi. Progestan fitil kullanıyorum. Bu sabahı daha koymamıştım. Koyayım mı onların cevap vermesini mi bekliyim sizce ?
Arayıp ulaşma şansın yok mu canım lekelenmelerde korkacak bir şey yok diye biliyorum yerleşme lekelenmesidir inşallah ama geç olmadan da fitilini koy bence ben her sabah uyanır uyanmaz koyuyorum

Önceki transferimde aynı şeyi yaşadım sonucu alana kadar ilaçları saatinde devam etmemi söylemişlerdi.

Arayıp ulaşma şansın yok mu canım lekelenmelerde korkacak bir şey yok diye biliyorum yerleşme lekelenmesidir inşallah ama geç olmadan da fitilini koy bence ben her sabah uyanır uyanmaz koyuyorum
Önceki transferimde aynı şeyi yaşadım sonucu alana kadar ilaçları saatinde devam etmemi söylemişlerdi.
konuştum az önce. Kan sulandırıcımı kestiler pazara kadar. Fitile devam hatta ayrıca makattan alınacak bir fitil daha yazdı tek doz. Umarım yerleşme kanamasıdır. Geçen transferimde yaşamamıştım. Korktum o yüzden

Kızlar eşim eczaneden predictor markasını alıp geldi en iyisi buymuş çok çok silik bişey görüyorum sizde görüyormusunuz lütfen var olsun ya morelim aşırı bozuldu 😔

Eklentiler

• IMG_7405.jpeg
    IMG_7405.jpeg
    57,2 KB · Görüntüleme: 65
X