2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Demin idrar testi yaptım birşey çıkmadı gün olarak 5gun doldu aslında erken mi yaptım hata mı yaptım bilmiyorum çok düştü keşke yapmasaydim

Demin idrar testi yaptım birşey çıkmadı gün olarak 5gun doldu aslında erken mi yaptım hata mı yaptım bilmiyorum çok düştü keşke yapmasaydim
Bu kadar erken zamanda netliği kesin olmayan bir yöntemi yapıp moralinizi bozmaya hakkınız yok. Hem erken hem idrar aşırı yanıltıcı pozitif çıksada negatif çıksa da. Hemen kendinizi toparlayın henüz hiç bir şey belli değil.

Aramızda bir gün var benimde 4.günüm bugün ama hiç test yapma düşüncesinde değilim. Çok erken bence gününüzü bekleyin boşuna stres yapmayın lütfen.

Bu kadar erken zamanda netliği kesin olmayan bir yöntemi yapıp moralinizi bozmaya hakkınız yok. Hem erken hem idrar aşırı yanıltıcı pozitif çıksada negatif çıksa da. Hemen kendinizi toparlayın henüz hiç bir şey belli değil.
Sanırım haklisiniz hiç yaşanmamış saymam lazım bu anı rabbim hepimize hayırlı evlat nasip etsin

Dün kizlar olsa çıkar dedi pazar saat 10 da yaptı transferi şimdi hesaplayinca ben testi 8de yaptım 5 gün bile tam değilken hata yaptım galiba
Naçizane fikrim çok erken olduğu yönünde. Yapmamış gibi düşünün ve test gününe odaklanın olmaz mı? Bana da burada 9.gün çıkar aslında yapabilirsin dediler ama yapmadım o gün bile. Gerçi olumsuz oldu ama son güne kadar beklemekte yarar var.

Naçizane fikrim çok erken olduğu yönünde. Yapmamış gibi düşünün ve test gününe odaklanın olmaz mı? Bana da burada 9.gün çıkar aslında yapabilirsin dediler ama yapmadım o gün bile. Gerçi olumsuz oldu ama son güne kadar beklemekte yarar var.
Teşekkür ederim haklisniz

Ben 9. Gün 329 ile öğrendim buna rağmen 7. Günde ikinci çizgi çok çok silik çıkmıştı bence bekleyin umutsuzluğa kapılmayın test için daha erken ☺️☺️

Hakkında en hayırlısı olsun ama canını sıkma gerçekten hem yaşın genç hem şükür bir şeyiniz yok bu durum bile rahatlatmalı sizi ☺️ tüp bebek süreciniz olumlu geçecek hatta bebeğinizden sonraki ikinci gebeliğiniz doğal olacak büyük ihtimalle öyle oluyor hep 😇

Benim 15 inde transfer oldu. Bugün 9. Gün testim pazartesi ben pazar evde yapacağım ama işi yerinde moralim bozulmasın hazırlıklı olayım diye siz çok erken yapmışsınız zaten 5 ve 6. günde tutunmaya başlıyormuş galiba gözükmemiş olabilir.

Benim 15 inde transfer oldu. Bugün 9. Gün testim pazartesi ben pazar evde yapacağım ama işi yerinde moralim bozulmasın hazırlıklı olayım diye siz çok erken yapmışsınız zaten 5 ve 6. günde tutunmaya başlıyormuş galiba gözükmemiş olabilir.
İnnovita diye bir testle yaptım ama bilemedim bekleyecegim zaten her türlü moralimi dyzeltmek için ugrasmam lazım sanırım. Sizden hayırlı güzel sonuçlar bekliyiruz

Bugün sabah progestan dex iğnemi saat 6 gibi vuruldum. İlk defa iğneyi çıkarırken kanadı ve hala acısı geçmedi. Felaket şekilde de morarmış hem vurduğum yer hem de etrafı. Ters bir şey mi yaptım acaba başına gelen var mı? Morarma hep yaşanan bir şey biliyorum ama bu saate kadar acısı neden geçmedi anlamadım.

Bu arada benim transferin ertesi günü birkaç damla leke gelmişti. korkmamam gerektiği işlemde ufak tefek şeyler olabiliyor ilk günlerde normal demişlerdi ama Corasprini bırak demişlerdi. Sadece sabah akşam iğne ve sabah öğle akşam estrofem tablet kullanıyorum. Corasprin önemli mi bu süreçte? Herkes kullanıyor mu?

Ay inşallah. Bu sefer de iki gün sonrası pazara denk geliyor pazartesiyi bekliycez. Perşembe ve cumartesi versek daha iyi değil öi
Bence cuma verin ben öyle yapacam inşallah cıkarsa güzel bi değer zaten pazarteside ikinci kan veririm bence sizde öyle yapın normalde bir gün önce perşembede verseniz iki gün önce olur ben bu defa kesin kararlıyım yani vaktinde vermeye, 😇

Bugün sabah progestan dex iğnemi saat 6 gibi vuruldum. İlk defa iğneyi çıkarırken kanadı ve hala acısı geçmedi. Felaket şekilde de morarmış hem vurduğum yer hem de etrafı. Ters bir şey mi yaptım acaba başına gelen var mı? Morarma hep yaşanan bir şey biliyorum ama bu saate kadar acısı neden geçmedi anlamadım.
Normal canim benimkilerde oyle oluyor yagli igne oldugu icin dagilmiyor otururken ov buz koy benimki hem kizariyor hem kasiniyor hemde şis

Canım benim 5. Gün kuruyunca belirdi. Biriyle daha görüştüm 6. Negatifti 7. Günden sonra pozitife dönmeye başladı. Yerleşme süresine bağlı değişir. Hiç canını sıkma.

X