2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Opu sonrası mı ohss olmuştun nasıl anlaşıldı ve tedavi edildi anlatır mısın

Opu sonrası mı ohss olmuştun nasıl anlaşıldı ve tedavi edildi anlatır mısın?
Opu olacagım gün sabah beste çok şiddetli agrıyla uyandım karnım belim müthiş agrıyordu midem bulanıyordu tahmin ettim ama kondurmadım üşüttüm heralde dedim saat sekizi zor ettim çok berbattı. Hastaneye gittik hemşireye çok agrım var dedim normal o yumurtaların gelişti fazlaysa yumurta nda ondandır dedi opuya aldılar cıltım kendıme gelince doktor geldi anlattı fazla uyarılmıs yumurtalıkların şu toplamıs transfer yapmıcsz dınlen kendini hazır hissedince gel dedi. Dostınex diye bi hap verdiler bunun için 10 kullan bırak dediler o şikayetin olursa acil bi kafın doğuma git dediler ama çok şükür şikayetim olmadı. Şubat'ta böyle oldum nisan adetinde gittim herşey iyiydi

Bugün sabah progestan dex iğnemi saat 6 gibi vuruldum. İlk defa iğneyi çıkarırken kanadı ve hala acısı geçmedi. Felaket şekilde de morarmış hem vurduğum yer hem de etrafı. Ters bir şey mi yaptım acaba başına gelen var mı? Morarma hep yaşanan bir şey biliyorum ama bu saate kadar acısı neden geçmedi anlamadım.
iğneyi sürekli vurduğumuz için göbek bölgemiz aşırı ödemli ödemli yere denk gelmiş olabilir bence korkulacak bir şey yok ufak kanama olabiliyor arada ama hemşirenize danışın yine de içiniz rahat etsin.

iğneyi sürekli vurduğumuz için göbek bölgemiz aşırı ödemli ödemli yere denk gelmiş olabilir bence korkulacak bir şey yok ufak kanama olabiliyor arada ama hemşirenize danışın yine de içiniz rahat etsin.
Aynen bencede öyle çünkü bugün dördüncü gün ve karnım berbat bi halde hem agrıyor hem mosmor nereye yapsam diye sasırıyorum öncede morarırdıda bu kadar erken olmazdı dediğiniz gibi sürekli tedaviden dolayı ödemli

Kızlar herkese hayırlı olsun ben de transferimin 5 günündeyim geçen transferimde çok ağrılarım olmuştu bütün belirtileri diye yaşadım ama negatifte şimdi o kadar çok ağrılarım yok göğüslerim çok kötü elleyemiyorum bir de tek taraflı solda ağrı var bu durumu yaşayan var mı neden çift taraflı değil de tek taraflı ağrı oluyor

Herkese merhabalar, 18 mayısta transfer oldum 27 mayıs test tarihim. Transfer günü harici bugün 6. Günüm. Sadece progestan fitil ve prolutex iğne kullanıyorum. Sabah test yaptım, bu çizgiyi 5 yıldır görmek için uğraşıyorum. Sizce sevinmeli miyim. Kimseye bişey diyemedim şaşkınlıktan ve korkudan🥺

Eklentiler

• IMG_1113.jpeg
    IMG_1113.jpeg
    25,5 KB · Görüntüleme: 75
  • IMG_1112.jpeg
    IMG_1112.jpeg
    29 KB · Görüntüleme: 79
Benim de 7. Günde aynı bu
Herkese merhabalar, 18 mayısta transfer oldum 27 mayıs test tarihim. Transfer günü harici bugün 6. Günüm. Sadece progestan fitil ve prolutex iğne kullanıyorum. Sabah test yaptım, bu çizgiyi 5 yıldır görmek için uğraşıyorum. Sizce sevinmeli miyim. Kimseye bişey diyemedim şaşkınlıktan ve korkudan🥺
şekilde çıktı ikinci çizgi 9. Gün de pozitif aldım kan testinde inşallah senin de öyledir kan testi ver istersen varsa çıkar ☺️

Hayırlı olsunnn benim de 7. Günde böyleydi 💃💃

Gözünüz aydın eğer çatlatma iğnesi vs yoksa bebiş geliyor 🥰 ayy bu Mayıs ayı ne kadar bereketli bir aymış çoğu kişi pozitif çok mutlu oluyorum bekleyişte olan herkes pozitife ulaşsın inşallah negatif olanlarda hiç üzülmesin yola devam 🙏

İlk defa böyle bir şeyle karşılaşınca herhalde bir terslik var diye düşündüm. Teşekkür ediyorum.

X