2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Gözünüz aydın eğer çatlatma iğnesi vs yoksa bebiş geliyor 🥰 ayy bu Mayıs ayı ne kadar bereketli bir aymış çoğu kişi pozitif çok mutlu oluyorum bekleyişte olan herkes pozitife ulaşsın inşallah negatif olanlarda hiç üzülmesin yola devam 🙏
Çok teşekkürler. Kimsenin kucağı boş kalmasın inşallah, er yada geç herkes mucizesine kavuşsun.

Benimde ilki kimyasal oldu, ilk reglim bittikten 1 hafta sonra 2. Reglim başladı, ve pazartesi transfer oldum inşallah pozitif olur ve sağlıklı doğar❤️
ne kadar güzel keşke bende hemen kendimi hazır hissedebilsem
inşallah pozitiftir sağlıkla kucağınıza alırsınız allahın izniyle dualarım sizinle :))))

Pgt yaptirdinmi embriyo larina
11 yumurta toplandı benim embriyolarımın sayısı 3tü öğrendiiğimde bu kadar mıydı yoksa daha var mıydı dondurmadığımız diye sormuştum aslında 5 tanesi 5.güne ulaştı ama 2 tanesi kalıtsal olarak dnası uygun görülmedi bilgisi verilmişti acaba bana sormadan yapılmış olma ihtimali var mı

Sizinle de günlerimiz aynı benimki de taze transfer inşallah iğnenin etkisi geçmiştir bugün ve bundan sonraki günler katlanarak devam eder ve ikimizi de nasipn olur. Test yapmayı düşünüyor musun

canım benim benim de ilk ve son deneyişim, hayırlısı olsun hakkımızda, normal de oluyor düşük sperm ya da yumurta sayılarıyla bir bakıyorsun. normal yolla bir düşük deneyimi olan biri olarak, sağlıksız olacak bir şey baştan olmasın diye düşünüyorum, sağlıklı olacaksa normal yolla da gelir, belki bir iki sene ara verip tekrar da denersiniz. problem yapmayıp kendimize bakacağız :) senin bir kızın vardı diye hatırlıyorum, yanlış mıyım? yoksa da olsun inşallah kızın :)
Evet kızım var🥰 darısı isteyenlerin başına🤲 bizde problem yok sebepsiz… hatta kızım normal oldu♥️ üzlmedim desem yalan ama yoruldum.. hayırlısı hakkımızda

Evet kızım var🥰 darısı isteyenlerin başına🤲 bizde problem yok sebepsiz… hatta kızım normal oldu♥️ üzlmedim desem yalan ama yoruldum.. hayırlısı hakkımızda
Allah bağışlasın, üzülmek tabi normal, büyük emek ve fedakarlığı var özellikle kadının bu süreçte, yorulmakta da çok haklisiniz, inşallah okur yine sürpriz hem de, kısmet galiba biarz, tüp bebek vesile, ay bol şans hepimize, dinlen biraz, motal yapacak şeyler yapmaya çalış, kocaman sarsıldım😍😍😍

Hadi hayırla güzel güzel görürsün inşaallah canım. Transferin kaçıncı günü yarın ? Beni çok bekletiyorlar gibi geldi bana daha kese kalp atışı için 9 gün var
22. Günü bugün transferin geçen cumartesi son beta testimi yaptım bir hafta sonra kese görmeye gidebilirsiniz dediler sizin kaçıncı gününüz

X