2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Benim değerim yükselmemiş çok üzüldüm gerçekten hayırlısı böyleymiş Rabbim kolaylaştırsın
Pazar günü son kanı vereceğim 😭😞

Bir sonraki denemenizde hemen başladınız mı başına gelen var mı 3.denemem olacak daha da korkmaya başladım.Doktoruma histereskopiyi soracağım
Rabbim sen bizim yar ve yardımcımız ol
zorlukların üstesinden gelmemize yardım et aminn😞🤲🏻

Çok çok üzüldüm canım. Nasibimizde olani yaşiyoruz.

Benimde hcg değerim düşüyor. Kendi doktorumumla pazartesi görüşeceğim. Şimdilik bekliyorum. Adet olmadim ama ilaçları biraktim. Doktorum uygun görürse adet sonrası tekrar transfer istiyorum.

Ben de bugün 2. Testimi verdim. İnsan erken test alıp pozitifi görünce de tam rahat edemiyormuş. Kese için gün verirlerse de paylaşabilir misiniz? Bakalım yine aynı güne mi randevu verecekler:)
Kızlar 8. Gün 110 du değerim
Bugün 10 gün 366 çıktı. Çok artmış gibi normal mi bu 🥹

Bence cuma verin ben öyle yapacam inşallah cıkarsa güzel bi değer zaten pazarteside ikinci kan veririm bence sizde öyle yapın normalde bir gün önce perşembede verseniz iki gün önce olur ben bu defa kesin kararlıyım yani vaktinde vermeye, 😇
Ben geçen transferimde 10. Gün yaptırmıştım pozitif çıkmıştı 12. Günde tekrarladığımda düşüşe geçmişti malesef. Ya cumartesi 12. Gün yaptırmak daha iyi aslında, dayanabilirsem☺️

Mide yanması bende de çok fazla zaten normalde de mide ağrısı çeken biriyim ama ilaçlarda etkiliyor ekstra 🙄
Aynen canim benim sorma bende öyleyim normalde de çekiyorum zaten safta kesesinden özellikle çok yanıyor ama yapicak bişey yok doktora sorup koruyucu alayım bence mahvetti beni baya

22. Günü bugün transferin geçen cumartesi son beta testimi yaptım bir hafta sonra kese görmeye gidebilirsiniz dediler sizin kaçıncı gününüz
18.günüm benim de ama kese ve kalp atışına beraber çağırdılar ayrı kese için önden çağırmadılar beni. Nasip zaman geçiyor bi şekilde zor da olsa önemli olan iyi şeyler görmek. Sende sağlıklı olduğunu görürsün inşaallah 🤍

Belirtileriniz kaçıncı günden sonra başladı arkadaşlar 🥰 3.gün benimde nasipse bugün 🥰🤲🤲🧿🧿 pek birley hissetmiyorum 🙈 inşallah benimledir yavrum 🤲🤲🤲
Kızım her sabah kardeşim günaydın deyip karnımı öpüyor 🥲🤲🤲

ne kadar güzel keşke bende hemen kendimi hazır hissedebilsem
inşallah pozitiftir sağlıkla kucağınıza alırsınız allahın izniyle dualarım sizinle :))))
İnanın hislerinizi çok iyi anlıyorum. Olumsuz sonucu alınca doktorun storylerini bile geçtim:) konudan uzaklaşmak istedim. Bu bahsettiğim zaman dilimi tam 2 ayı buldu ama. İlaçları bıraktıktan 14 gün sonra regl oldum ve 14 gün sürdü ardından bir hafta sonra yeniden başladı.
Hazır hissetmedim aslında çok ama arayı açarsam motivasyonum bozulur diye peşi sıra denemek istedim. Bir de tedavi arasını açmamanın iyi de olduğunu söyleyenler oldu. Umarım pozitif olur sağlıkla gelirler dünyaya hepimizinkiler.

Belirtileriniz kaçıncı günden sonra başladı arkadaşlar 🥰 3.gün benimde nasipse bugün 🥰🤲🤲🧿🧿 pek birley hissetmiyorum 🙈 inşallah benimledir yavrum 🤲🤲🤲
Kızım her sabah kardeşim günaydın deyip karnımı öpüyor 🥲🤲🤲
Benimde 4.günüm bugün. Bazen kasık ağrısı oldu dün ve bugün de çok az bel ağrısı. Başka belirti yok. Çok iyiymiş ya benim de bir kızım var fakat ne yapacaksınız kardeşi ben yetmiyor muyum diyor:KK28:

Geçen sene ağızdan da almıştım fitil olarak da kullanmıştım şimdi sadece fitil olarak verdi progestanin iğnesini de verdi prolutex oksapar vermişti şimdi biraz daha farklı ilaçlar da var birde. Transferden sonra vericekleri de olabilir belki şimdilik gidene kadar bunlari verdi
Doktorunuz kim acaba

Kızlar düzenli yumurta yiyebiliyor musunuz? Benim midemi bulandırıyor artık sanki görmek istemiyorum. Bugün yiyeyim dedim içinden civciv çıktı 😭 bağırdım attım. Çok kötü oldu içim. Akşam öğünlerimi proteinli geçirmeye çalışıyorum ama kahvaltıyı beceremiyorum domates peynir zeytinle geçiyor bazen de tost

X