2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Allah bağışlasın, üzülmek tabi normal, büyük emek ve fedakarlığı var özellikle kadının bu süreçte, yorulmakta da çok haklisiniz, inşallah okur yine sürpriz hem de, kısmet galiba biarz, tüp bebek vesile, ay bol şans hepimize, dinlen biraz, motal yapacak şeyler yapmaya çalış, kocaman sarsıldım😍😍😍
Ayy pınar sen sürekli buraya yazmaya devam et lütfen senin mesajlarınla modum yükseliyor ♥️

Fitil olarak bir rahatsızlık veriyor mu?
Su an için bir sıkıntı vermedi 3 gündür kullanıyorum.Ama diğer ilaçlar migdemi çok yakıyor bişey olmasın diye de koruyucu almıyorum doktora da sormadım alabilirmi yim diye zaten pazar günü bilet aldik pazartesi transferim var İnslalah kısmetse Allah'tan bişey çıkmazsa dua et canım bol bol bana inşallah pozitif olarak alırım sonucu güzel haberlerle gelirim 🤲

Evet canım şuan kullanmiyorum ama ağızdan kullandığım donem de aşırı derecede baş dönmesi ve 15 dakika içinde uyuyakalıyordum istemsiz
Geçen sene ağızdan da almıştım fitil olarak da kullanmıştım şimdi sadece fitil olarak verdi progestanin iğnesini de verdi prolutex oksapar vermişti şimdi biraz daha farklı ilaçlar da var birde. Transferden sonra vericekleri de olabilir belki şimdilik gidene kadar bunlari verdi

Su an için bir sıkıntı vermedi 3 gündür kullanıyorum.Ama diğer ilaçlar migdemi çok yakıyor bişey olmasın diye de koruyucu almıyorum doktora da sormadım alabilirmi yim diye zaten pazar günü bilet aldik pazartesi transferim var İnslalah kısmetse Allah'tan bişey çıkmazsa dua et canım bol bol bana inşallah pozitif olarak alırım sonucu güzel haberlerle gelirim 🤲
Mide koruyucu kullanımına birşey demiyorlar ama hemşirenize yazın en azından sorun. Yoksa ilaçlar bir süre mahvediyor. Hele antibiyotik veriyorlar ya gitmeden o benim bağırsaklarıma mideme dokunuyor o yüzden bu transferimde mide koruyucuyla başladım ilaçlara antibiyotik bitince bıraktım alıştım çünkü

Güzel haberleriniz gelsin inşallah transfer sonrası eğilip bükülme ayaklarını uzat yat😇.

Allah bağışlasın, üzülmek tabi normal, büyük emek ve fedakarlığı var özellikle kadının bu süreçte, yorulmakta da çok haklisiniz, inşallah okur yine sürpriz hem de, kısmet galiba biarz, tüp bebek vesile, ay bol şans hepimize, dinlen biraz, motal yapacak şeyler yapmaya çalış, kocaman sarsıldım😍😍😍
Teşekkür ederim, bir mesaj ne kadar iyi gelebilirse o kadar geldi♥️ Allah isteyen herkese nasip etsin bizlerle birlikte 🤲

Bu arada kızlar transfer 27 büyük ihtimalle 12 gün test günüm olucak 8 hazirana denk geliyor o da benim doğum günüm ayy inşallah hediyemi pozitifle alırım ya o kadar mutlu olurum ki dünyalar benim olur vala 🌸🤲🙏♥️Çok dua edin nolur
Denk gelmişiz benimde transferm dün oldu 4 haziran doğum günümde sonuç öğreneceğim inşaAllah sonuçlarımız pozitif olur doğum günümüzü çifte kutlamış oluruz 🤲🏻🥰

Denk gelmişiz benimde transferm dün oldu 4 haziran doğum günümde sonuç öğreneceğim inşaAllah sonuçlarımız pozitif olur doğum günümüzü çifte kutlamış oluruz 🤲🏻🥰
Aynen canım güzel denk geldi vala bende hem sevinçli hem heyecanlıyım tek embriyo transferi olucam bende umarım güzel sonuçlar alırız 😘♥️☘️ İnşallah paozitif olur

Mide koruyucu kullanımına birşey demiyorlar ama hemşirenize yazın en azından sorun. Yoksa ilaçlar bir süre mahvediyor. Hele antibiyotik veriyorlar ya gitmeden o benim bağırsaklarıma mideme dokunuyor o yüzden bu transferimde mide koruyucuyla başladım ilaçlara antibiyotik bitince bıraktım alıştım çünkü
Aynen Aynen canım bana da antibiyotik verdi nedense hiç kullanıyordum şimdi onu vermiş ben bir sorayım gerçi gitmeme de bişey kalmadı ama bundan sonra süreçte verirse alırım olmadi

11 yumurta toplandı benim embriyolarımın sayısı 3tü öğrendiiğimde bu kadar mıydı yoksa daha var mıydı dondurmadığımız diye sormuştum aslında 5 tanesi 5.güne ulaştı ama 2 tanesi kalıtsal olarak dnası uygun görülmedi bilgisi verilmişti acaba bana sormadan yapılmış olma ihtimali var mı
Sormadan yapilmiş ihtimali olmaz diye dusunyorum çunki pgt ucretli dolar bazinda alinyor siiz dolar bazinda odeme yapdinizmi?

Benim değerim yükselmemiş çok üzüldüm gerçekten hayırlısı böyleymiş Rabbim kolaylaştırsın
Pazar günü son kanı vereceğim 😭😞

Bir sonraki denemenizde hemen başladınız mı başına gelen var mı 3.denemem olacak daha da korkmaya başladım.Doktoruma histereskopiyi soracağım
Rabbim sen bizim yar ve yardımcımız ol
zorlukların üstesinden gelmemize yardım et aminn😞🤲🏻

Benim değerim yükselmemiş çok üzüldüm gerçekten hayırlısı böyleymiş Rabbim kolaylaştırsın
Pazar günü son kanı vereceğim 😭😞

Bir sonraki denemenizde hemen başladınız mı başına gelen var mı 3.denemem olacak daha da korkmaya başladım.Doktoruma histereskopiyi soracağım
Rabbim sen bizim yar ve yardımcımız ol
zorlukların üstesinden gelmemize yardım et aminn😞🤲🏻
Geçmiş olsun. bence 48 saat sonra tekrar kan vermelisin. Son değerin nasıl tam 48 saat geçti mi? Benim de ilk 48 saat düşük gelmişti sonrasında toparladım (62 den 94 e çıkmıştı). Ben transfer öncesi hem Histeroskopi oldum ben rahmim dar olduğu için hem de bir tüpüm sorunluydu aldılar. Bu işlemleri olmazsan düşük tehlikesi yapar demişti hekimim bu ilk aylarda olabileceği gibi 6-7. Aylarda da olabilir çok üzülürsün demişti.

Son düzenleme:
Mide yanması bende de çok fazla zaten normalde de mide ağrısı çeken biriyim ama ilaçlarda etkiliyor ekstra 🙄

Evet arkadaşlar herkese merhabalar 🌸 tüp bebek sürecine bu ay sonu itibariyle başlayacağım. Tek başlık altında, bu süreçte olanların merak edip, soru sorup, paylaşım yapabileceği bi topik açmak istedim. Herkes için güzel hayırlı haberler diliyorum 🤍

ÜYE ADI TRANSFER GÜNÜEMBRİYO SAYISITEST GÜNÜSONUÇ:anneadayı:
belki2903 belki2903 13 Mayıs223 Mayıs:KK43:
@skacir1 Mayıs211 Mayıs:anneadayı:
K Kubra Avci 27 Mayıs16 haziran
@Asli4721 Mayıs131 Mayıs
@Neptunnn2 Mayıs212 Mayıs:KK43:
@hopebaby11 Mayıs212 Mayıs:anneadayı:
@mercan606510 Mayıs221 Mayıs
Kivirbas95 Kivirbas95 7 Mayıs217 Mayıs:anneadayı:
@Zeynep35458 Mayıs118 Mayıs
@acitatlisos14 Mayıs122 Mayıs:anneadayı:
@aycicegix8 Mayıs120 Mayıs:KK43: