2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

İyi geceler kızlar transferimin bugün 7 günü erken gebelik testim negatif ben ilaçlarımı kesmek istiyorum çok ciddi ağrılarım var psikolojim bozuldu göğüslerime sütyen dahi takamıyorum ilaçları kesinlikle kullanmak istemiyorum o ilaçları aldıkça boşuna aldığını düşünüyorum doktorun bilgisi dahilinde ilaçları bıraksam ne gibi sıkıntı olur

Bence ilk günler hareket anlamında kendimizi kısıtladığımız için kaslarımız hamlaşıyor. Ağrının temel sebeplerinden biri bu diye düşünüyorum. Bir de hormonlar bel, sırt ve karın ağrısı yapıyor. Normal diyorlar.
Kızlar yarın Kıbrıs'a gidiyorum transfer için bana dua edin lütfen inşallah pozitif sonuçla gelirim ♥️🤲

İyi geceler kızlar transferimin bugün 7 günü erken gebelik testim negatif ben ilaçlarımı kesmek istiyorum çok ciddi ağrılarım var psikolojim bozuldu göğüslerime sütyen dahi takamıyorum ilaçları kesinlikle kullanmak istemiyorum o ilaçları aldıkça boşuna aldığını düşünüyorum doktorun bilgisi dahilinde ilaçları bıraksam ne gibi sıkıntı olur
Bende aynı hissattayim yarın kan verip sonuca göre kesmek istiyirum ama zerre cesaretim yok benimde eşiminde ama artık ilaç kullanmak istemiyorum 😭

Eğer ilaçları bırakmak istiyorsan önce kan tahlili ver canım sonra doktorunla konuş. Erken gebelik testi de olsa idrar testi yanıltır. Çünkü zaten yerleşme 5-6 günde oluyor. Ne zaman idrara karışacak. Acele etme canım bekle 3 gün daha kan ver

Bende aynı hissattayim yarın kan verip sonuca göre kesmek istiyirum ama zerre cesaretim yok benimde eşiminde ama artık ilaç kullanmak istemiyorum 😭
Gerçekten negatif olup bu ilaçları içmekten nefret ediyorum geçen hangi transferinden sonra günün gelmeden kan testi vermiştim negatif olup ilaçları kesince 2 gün sonra adet olmuştum yani şu saatten sonra da içmeyeceğim bir daha sizde kan verin sonra bırakın gerçekten gereksiz hormon yüklüyoruz

Eğer ilaçları bırakmak istiyorsan önce kan tahlili ver canım sonra doktorunla konuş. Erken gebelik testi de olsa idrar testi yanıltır. Çünkü zaten yerleşme 5-6 günde oluyor. Ne zaman idrara karışacak. Acele etme canım bekle 3 gün daha kan ver
Bu ilaçları moralimidaha da çok bozuyor .Bir iki gün daha bekleyip kan veririm duruma göre bırakırım o zaman teşekkürler

Kızlar yanımda Kaset test vardı şimdi yaptım malesef negatif(bugün 5.gün diyebiliriz) ...yarın sabah yine yapıcam çıkmazsa gidip kan verip bende ilaçları bırakmayı düşünüyorum gerek yok içmeye.

Bende transferden beri hiç evi süpürmedim robottan faydalandım hep WC banyo yıkıyorum mutfağı topluyorum yemek yapıyorum yorulsam dinlenmeye çalışıyorum ama bugün bel ağrım var benimde hafifte karın ağrısı adet ağrısına benzer 🥲
çok yapma sen yine de ben de biraz fazla yurifun dün ayniii ağrı geldi, ilk haftalsr daha çok dikkat etmemiz lazım aslında sanırım 🍀🐞

X