2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Kızlar yanımda Kaset test vardı şimdi yaptım malesef negatif(bugün 5.gün diyebiliriz) ...yarın sabah yine yapıcam çıkmazsa gidip kan verip bende ilaçları bırakmayı düşünüyorum gerek yok içmeye.
Geçen günü burdan bakınırken birine denk geldim kıbrısta yapmış 3 emriyo biri bölünmüş 4uz olmuş 5.gun testte cikmamis benimde 5.gun çıkmadı bor umut gezinirken gördüm inşallah bizimde sonradan çıkar

Günaydın kızlar. Bugün 12. Günüm. Daha önce biliyorsunuz 8. Gün 110, 10. Gün 336 değerim vardı. Henüz ailelere söylemedik bugün gidip söyleyeceğiz sürpriz yapacağız, kutunun içine koyabilmek için test yapayım dedim. İnanılmaz silik çıktı. Şok içerisindeyim. Test mi bozuk yoksa değerim düşmeye başladı acaba. Kafayı yemek üzereyim

Kızlar bugün ilk kez leke geldi dünden beri karın ağrısı bel ağrısı adet ağrısına benzer vardı ne yapmalıyım endişelendim

Günaydın kızlar. Bugün 12. Günüm. Daha önce biliyorsunuz 8. Gün 110, 10. Gün 336 değerim vardı. Henüz ailelere söylemedik bugün gidip söyleyeceğiz sürpriz yapacağız, kutunun içine koyabilmek için test yapayım dedim. İnanılmaz silik çıktı. Şok içerisindeyim. Test mi bozuk yoksa değerim düşmeye başladı acaba. Kafayı yemek uzereyim
Markadan markaya degisebilir belki

Evet arkadaşlar herkese merhabalar 🌸 tüp bebek sürecine bu ay sonu itibariyle başlayacağım. Tek başlık altında, bu süreçte olanların merak edip, soru sorup, paylaşım yapabileceği bi topik açmak istedim. Herkes için güzel hayırlı haberler diliyorum 🤍

ÜYE ADI TRANSFER GÜNÜEMBRİYO SAYISITEST GÜNÜSONUÇ:anneadayı:
belki2903 belki2903 13 Mayıs223 Mayıs:KK43:
S skacir 1 Mayıs211 Mayıs:anneadayı:
@Kubra Avci27 Mayıs16 haziran
@Asli4721 Mayıs131 Mayıs
@Neptunnn2 Mayıs212 Mayıs:KK43:
@hopebaby11 Mayıs212 Mayıs:anneadayı:
@mercan606510 Mayıs221 Mayıs
Kivirbas95 Kivirbas95 7 Mayıs217 Mayıs:anneadayı:
@Zeynep35458 Mayıs118 Mayıs
@acitatlisos14 Mayıs122 Mayıs:anneadayı:
@aycicegix8 Mayıs120 Mayıs:KK43:
@tubiii8914 Mayıs225 Mayıs:KK43:
@Asihbe2 Mayıs112 Mayıs:KK43:
@sedu06630 Nisan111 Mayıs
@ecegul30 Nisan111 Mayıs:anneadayı:
@nehirgunes3 Mayıs216 Mayıs
@Hakmell29 Nisan111 mayıs:KK43:
@partalina_7 Mayıs215 Mayıs:anneadayı:
@Warriror2 Mayıs114 Mayıs:KK43:
@blahblah12330 Nisan112 Mayıs:KK43:
H hayallerrhayatlar 17 Mayıs227 Mayıs:anneadayı:
C cidal 19 Mayıs129 Mayıs
@dimmplee4 Mayıs216 Mayıs
@Kmsl066 Mayıs217 Mayıs
@Rose2384 Mayıs214 Mayıs:KK43:
@Azmerr6 Mayıs216 Mayıs:anneadayı:
@yildizcml7 Mayıs116 Mayıs
@_tomrishatun10 Mayıs220 Mayıs
@symmm13 Mayıs223 Mayıs:KK43:
@emy34016 Mayıs215 Mayıs
@efnan078 Mayıs120 Mayıs:KK43:
@msjj9 mayıs219 Mayıs:anneadayı:
@Papatya4458347 Mayıs116 Mayıs:anneadayı:
@gulcankn8 Mayıs120 mayıs:anneadayı:
@anneolmaistiyorum17 Mayıs228 Mayıs
BY2015 BY2015 10 Mayıs119 Mayıs
@nilya ay6 Mayıs216 Mayıs
@mussset20 Mayıs21 Haziran
@severdi
@Pinar3149 Mayıs221 Mayıs:anneadayı:
tulumbachen tulumbachen 15 Mayıs225 Mayıs
@aysgl14 Mayıs224 Mayıs:KK43:
@Mucize08082013 Mayıs122 Mayıs:anneadayı:
@pembeciceksi14 Mayıs229 Mayıs
@masalinci113 Mayıs224 Mayıs:KK43:
@senem1997h14 Mayıs123 Mayıs:anneadayı:
@kbratp24 Mayıs24 Haziran
@Piyanistkiz11 Mayıs123 Mayıs:anneadayı:
@duygukarakok2 Mayıs212 Mayıs:anneadayı:
@dhn24 Mayıs14 Haziran
@neslihaninblogu15 Mayıs127 Mayıs
@nazeliff23 Mayıs22 Haziran
Maalesef sonucum negatif

Cetrotide vermediler onun yerine 3 doz serum aldım. 25 yumurtam toplandı diye hatırlıyorum. 17 tanesi döllendi 5 tanesi 5. Güne ulaştı 2 tanesi 6. Gün donduruldu. İlk transferim de 1 tane verildi. Pozitifi gördük ama gelişim göstermedi. 2.’de iki tane transfer oldum bakalım kaçı tuttu sürpriz 🤗 Pazartesi öğreneceğiz 🥰
İnşallah ikisi de tutmuştur 🥰 sabah aradılar 18 tanesi döllenme belirtisi gösterdi dediler ancak 24 saat bile olmadı 29 taneden 🫢 umarım dirayetli şekilde giderler 5. Güne en azından 8/10 tanesi de dondururum tekrar aynı acıyı yasamam

Doktoruna lekeyi hemen söyle canım önemli
Çünkü. Kaçıncı günün bugün ?
Dün kese gördük 5.5 haftalık dedi Dr kese alanında kanama falan yok gayet iyi demişti dün daha sonra biraz stres yorgunluk derken bel ağrım başladı sabahta bel ve hafif karın ağrısı WC’ye gittim idrarla birlikte hafif kahverengimsi leke geldi sonra peçeteye sürdüm ona da geldi şimdi uzanıyorum genelde oluyormuş ama bilemedim ya

Günaydın kızlar. Bugün 12. Günüm. Daha önce biliyorsunuz 8. Gün 110, 10. Gün 336 değerim vardı. Henüz ailelere söylemedik bugün gidip söyleyeceğiz sürpriz yapacağız, kutunun içine koyabilmek için test yapayım dedim. İnanılmaz silik çıktı. Şok içerisindeyim. Test mi bozuk yoksa değerim düşmeye başladı acaba. Kafayı yemek üzereyim
Allah korusun öyle düşünmeyin lütfen

Bnmde yanlis hatirlamiyorsam 200 lerdeyken bile silik cikmisti kendini strese sokma her markanin duyarliligni baska oluyor

Son durumum bugün transfer günü hariç 7.gunum transfer günü hariç 4.gun yaptım negatif çıktı sonrada bütün cesaretim kırıldı ne yapmalıyım bilmiyorum idrar testi artık yapmadım kanda vermedim adet gunum de Çarşamba öyle işte

Canım kan testini niye kaçırdin?
Transfer günü haric 4cü gün positif bir test icin cok erken.
Klinikte yapilan kan testinde sadece gebeliğe bakmiyorlar. Ayrica mesela progesteron değerin inceleniyor.
Benim ilk gebeliğimde doktorum ilaclari tekrar ayarlamak durumunda kalmıştı. Eğer baktırmasaydim düşük yaşardım.

Tüp bebek aşamasında lütfen doktorunuza güvenin. 4cü gün positif cikan binde bir

Son durumum bugün transfer günü hariç 7.gunum transfer günü hariç 4.gun yaptım negatif çıktı sonrada bütün cesaretim kırıldı ne yapmalıyım bilmiyorum idrar testi artık yapmadım kanda vermedim adet gunum de Çarşamba öyle işte
Çok acelecisiniz. Çok erken test yapıp moralinizi bozuyorsunuz. 5. Gün embriyo ancak tutunuyor kana bile yeni yeni karışıyor. İdrar da ne çıkmasını bekliyorsunuz? Sonra kendinizi üzüp strese sokuyorsunuz eğer varsa o yavrucağı da strese sokup üzüyorsunuz. Kendinize de yazık ediyorsunuz. Lütfen canlanın ☺️ tabi ki negatif gelecektir. Ben geçen ki gebeliğimi 58’le öğrendim muhtemelen erken gebelik testinde bile çıkmazdı. Kan gününe kadar kendinizi motive edin. Burada erken idrar testi yapıp ilaç bırakmak isteyenlere kızıyorum. Biz ne zorluklarla çıkıyoruz bu yola. Aylarca tedaviyle uğraşıyoruz. 10 gün de bekleyin tadını çıkartın hamile gibi davranın hatta 🥰

Canım kan testini niye kaçırdin?
Transfer günü haric 4cü gün positif bir test icin cok erken.
Klinikte yapilan kan testinde sadece gebeliğe bakmiyorlar. Ayrica mesela progesteron değerin inceleniyor.
Benim ilk gebeliğimde doktorum ilaclari tekrar ayarlamak durumunda kalmıştı. Eğer baktırmasaydim düşük yaşardım.

Tüp bebek aşamasında lütfen doktorunuza güvenin. 4cü gün positif cikan binde bir
Bilmiyorum ki birde benim 6.gun embriyosuydu ya çıkar diye düşündüm cesaret etsem gidip bakacağım da gidemem doktor bana 12.gun git dedi o dedigi günde cuma günü beklemekte istemiyirum ilaçlardan dolaya yani hiç bilmiyorum işte öyle

Çok acelecisiniz. Çok erken test yapıp moralinizi bozuyorsunuz. 5. Gün embriyo ancak tutunuyor kana bile yeni yeni karışıyor. İdrar da ne çıkmasını bekliyorsunuz? Sonra kendinizi üzüp strese sokuyorsunuz eğer varsa o yavrucağı da strese sokup üzüyorsunuz. Kendinize de yazık ediyorsunuz. Lütfen canlanın ☺️ tabi ki negatif gelecektir. Ben geçen ki gebeliğimi 58’le öğrendim muhtemelen erken gebelik testinde bile çıkmazdı. Kan gününe kadar kendinizi motive edin. Burada erken idrar testi yapıp ilaç bırakmak isteyenlere kızıyorum. Biz ne zorluklarla çıkıyoruz bu yola. Aylarca tedaviyle uğraşıyoruz. 10 gün de bekleyin tadını çıkartın hamile gibi davranın hatta 🥰
Ne güzel yazmissiniz hamile gibi davrandigim günler çok mutluydum

X