2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Hepinize hem ben hem eşim çok dua ediyoruz dua edin kalp atışlarını da duyalım ben daha önce o aşamadım kaldım. Şimdi onun için korkar oldum bile 🙈 Allah herkese bu heyecanları yaşatsın inşallah 🌸🤍
İnşallah çok güzel geçer bütün sürecimiz 🥰 kalp atışına ne zaman gideceksiniz canım kaç haftalık dedi bir de yolk sac falan göründü mü ayy çok sordum aynı süreçte olunca 🥲

Merhabalar cumartesi opu oldum bugün bu kâğıdı atmışlar çok detaylı bilgi alamadım bilenler yardımcı olabilir mi
Sormadın mı bunu sen nasıl bilebilirsin ama soyle tahmin yuruteym. 12 yumurta toplanmış 7 si döllenms 2 güne dollenenlerden sadece 2 si güzel gidiyor gibi görünüyor.

Amin canım inşallah transferimi oldum çok şükür sağlıkla şimdilik bir sorun yok bakalım ama birşeye üzüldüm son iki emriyom kalmi
Çoooookkk teşekkür ederim Rabbim hepimizin kucaklarını doldursun inşallah ❤️❤️❤️
Amin canım inşallah transferimi oldum çok şükür sağlıkla şimdilik bir sorun yok bakalım ama birşeye üzüldüm son iki emriyom kalmıstı tek transfer etti diğeri çöpe gitti çözüldüğü için 😪😪

Amin canım inşallah transferimi oldum çok şükür sağlıkla şimdilik bir sorun yok bakalım ama birşeye üzüldüm son iki emriyom kalmi
Amin canım inşallah transferimi oldum çok şükür sağlıkla şimdilik bir sorun yok bakalım ama birşeye üzüldüm son iki emriyom kalmıstı tek transfer etti diğeri çöpe gitti çözüldüğü için 😪😪
Pardon risk mi vardı da tek transfer yaptı, ay şu merkezlerin embriyoları toplu dondurmasına sinir oluyorum. Ben özellikle bu defa üstüne basa basa tekli dondurmalarını istedim artık.

Evet bende çift transfer oldum bir tanesi tutundu çiftin şansı daha yüksek ikisi de tutunabilir bir tanesi de hakkınızda hayırlısı olsun inşallah az kalmış güzel haberlerinizi bekliyorum 🥰
Yaaaaa inşallah güzel haberler veririm haftaya bugün öğrenmiş olacağım dayanabilirsem test yapmazsam 😂🧡🧡

Herkese merhabalar bugün test günümdü. Transfer sonrası 12. gün Beta HCG değerim 20 çıktı doktorum olmamış dedi büyük ihtimalle kimyasal yine de iğneni günde 1 e indirip 2 gün devam et test ver tekrar ne olur ne olmaz ama umutlanma dedi. Tamamen düşünce ilaçları bırak adet olunca gel 3. transferi yapalım dedi :KK43: Bu sefer 2 embriyo koyacağız dedi rahime çizik atarız dedi. Betası 20 lerde olup sonradan artan olur mu bir umut var mı? Bir de rahim çizdiren var mı, transfer esnasında mı yapılıyor?

Kızlar sizde de oluyor mu bu sefer oldu galiba deyip mutlu olup diğer gün olmadı diye ağlayan artık duygularım alt üst oldu 🥹

Kızlar sizde de oluyor mu bu sefer oldu galiba deyip mutlu olup diğer gün olmadı diye ağlayan artık duygularım alt üst oldu 🥹
Evet bende de oluyor. Şu an 7.günüm ama adet tarihim çok yakın sanki olacak gibi hissediyorum. Sonra da inşallah bu kez tutundu diye mutlu oluyorum.

Pardon risk mi vardı da tek transfer yaptı, ay şu merkezlerin embriyoları toplu dondurmasına sinir oluyorum. Ben özellikle bu defa üstüne basa basa tekli dondurmalarını istedim artık.
Yok canım maşallah çok güzeldi herşeyi izledim gayet iyiydi bir sorun yok yani sadece ikisini de çift olarak dondurdugu için birini elemek zorunda kaldı

Benimde regl tarihim geldi ilaç kullanıyorum ve daha test günüme çok var
Benim ilk transferde test tarihim adet günüme denk gelmişti. Negatif gelince ilaçları bıraktım hemen regl oldum. Hiç gecikme olmadı. Bu kez yarın regl günüm normalde test günüm 1 Haziran. Yani 5 gün var arada.

Herkese merhabalar bugün test günümdü. Transfer sonrası 12. gün Beta HCG değerim 20 çıktı doktorum olmamış dedi büyük ihtimalle kimyasal yine de iğneni günde 1 e indirip 2 gün devam et test ver tekrar ne olur ne olmaz ama umutlanma dedi. Tamamen düşünce ilaçları bırak adet olunca gel 3. transferi yapalım dedi :KK43: Bu sefer 2 embriyo koyacağız dedi rahime çizik atarız dedi. Betası 20 lerde olup sonradan artan olur mu bir umut var mı? Bir de rahim çizdiren var mı, transfer esnasında mı yapılıyor?
Benim transferlerimde de doktorum Rahime çizik atıyor hafif kılcal kanama yaratıyor bebek tutunuyor önceki transferlerimin ikisinde pozitif.

Histeroskopi deniliyor ona canim hem rahminin icine bakiyor hemde cizik atiyor mart ayinda bana da yapildi adetim bitince hemen arkasindan yapti diger adetmi bekledik ondan sonrada basladik tedaviye suan hamileyim keseyi gormedik daha ama kan tahlilinde cikti

X