2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

2’si de tutmuş kızlaaaar 🥰🥰🥰🥰🧿🧿🧿
merhaba arkadaşım seninle aralık ayında beraberdik sanki :)
bebişlerini sağlıkla kucağına al inşallah
Hayırlı olsun canım benim diğer tüp bebeklerim de 5 güne emriyosuydu. erken çıkınca bu da çıkar diye düşündüm onlara güvendim belki de ilaçlarımı bir akşam kullanmadım ama şu an devam ediyorum belirtileriniz var mıydı peki diyeceğim de gerçi ilaçlar bütün belirtileri yapıyor
ilk transferim kimyasal olmuştu o zaman ilk 4 5 gün o ağrıları hissettim ama sonra kesildi ağrılar sıfır hiç bişe kalmadı
2. transferde yine aynı 4 5 gün ağrı oldu sonra kesindi hiçbirşey kalmadı ama sadece günde 1 2 kez çok hafif bıçak batmaları olmuştu başka da belirti diyebileceğim hiçbirşey olmadı
ne lekelenme ne göğüs hassasiyeti ne de kramp

kızlar günlerdir beta hcgyle alakalı çok saçma sonuçlar alıyorum 14,35 le öğrendiğim değer perşembe günü 10,88 e kadar düşmüştü doktorum kimyasal olduğunu ilaçları bırakmamı ama bugün için tekrar kan görelim demişti
dün regl oldum ona rağmen bugün gittim kan vermeye tekrar 12,65e yükselmiş doktorum da inanamadı muayene için çağırdı başına gelen var mı böyle bir şey daha önce

kızlar günlerdir beta hcgyle alakalı çok saçma sonuçlar alıyorum 14,35 le öğrendiğim değer perşembe günü 10,88 e kadar düşmüştü doktorum kimyasal olduğunu ilaçları bırakmamı ama bugün için tekrar kan görelim demişti
dün regl oldum ona rağmen bugün gittim kan vermeye tekrar 12,65e yükselmiş doktorum da inanamadı muayene için çağırdı başına gelen var mı böyle bir şey daha önce
Evet ilk transferimde 10 çıktı sonra 9 oldu ilaç bıraktım 120 ye çıkmıştı ama geriden geldiği için kürtaj olmuştum 🥹 yani ne yapacağımızı bilemedik ilaçları kullansam acaba Yaşar mıydı diye çok düşünmüştüm

merhaba arkadaşım seninle aralık ayında beraberdik sanki :)
bebişlerini sağlıkla kucağına al inşallah

ilk transferim kimyasal olmuştu o zaman ilk 4 5 gün o ağrıları hissettim ama sonra kesildi ağrılar sıfır hiç bişe kalmadı
2. transferde yine aynı 4 5 gün ağrı oldu sonra kesindi hiçbirşey kalmadı ama sadece günde 1 2 kez çok hafif bıçak batmaları olmuştu başka da belirti diyebileceğim hiçbirşey olmadı
ne lekelenme ne göğüs hassasiyeti ne de kramp
Ben tüp bebeklerimi hatırlamıyorum 4 sene önceydi geçen ay yaptırdığımda çok şiddetli bütün belirtileri yaşadım ama negatifti şimdi sadece aşı göğüs ağrım var ucuna falan dokunamıyorum Bir de sadece sol kasığım ağrıyor şiddette ara ara ağrılarım var onun dışında bende de bir şey yok tabii ki bunların hiçbiri sonuç değil ilaçlarını çok fazla etkisi var biliyoruz bunu geçenki tüp bebekte çok iyi anladım 😂

Evet ilk transferimde 10 çıktı sonra 9 oldu ilaç bıraktım 120 ye çıkmıştı ama geriden geldiği için kürtaj olmuştum 🥹 yani ne yapacağımızı bilemedik ilaçları kullansam acaba Yaşar mıydı diye çok düşünmüştüm
doktor ihtimal vermedi mi peki sağlıklı olmasına neden kürtaj yapıldı

Bende adet olmayı bekliyorum 5ci gun çağırdılar dondurulmus transfer olacağım benimde doktorum doğal transfer yapıyormuş merak ediyordum açıklayıcı yazmışsınız çok teşekkür ederim inşallah Rabbım yüzünüzü guldursun🧡 rahim kalınlığının kaçtı en son acaba transfer olmadan birde progesteron degerleriniz adetken gittiğiniz de ve son değeriniz kaçtı
Amin inşallah Allah'ım hepimizin yüzünü güldürsün son tedavilerimiz olsun 🤲 transfere girerken rahım kalınlıgım 10.2 dediler progesteron değerim adetliyken aferin 3. Gün ilk vermişim 0.14 en son progesteron da zaten transfer günü verdim girmeden bir iki saat öncesiydi 5.27 oda

Bu dönemde sanırım psikolojik olarak çok etkileniyoruz. Bu gece iki rüya gördüm. İlkinde elimde 4-5 çift bebek ayakkabısı ve patik vardı minnacık. Elime mavi olanı aldım ve eşime uzattım. O anda ağlamaya başladık. Diğerinde ise kuzenim bir tane bayram şekeri bırakıyordu elime. Hayrolsun inşallah.

İnşallah teşekkür ederim 🙏🧡 transefer gününü saymazsak 5. Gün az kaldı bakalım bekleyeceğiz bu arada çift embriyo oldu şansımız artsın diye siz öyle bir şey duydunuz mu
Evet bende çift transfer oldum bir tanesi tutundu çiftin şansı daha yüksek ikisi de tutunabilir bir tanesi de hakkınızda hayırlısı olsun inşallah az kalmış güzel haberlerinizi bekliyorum 🥰

X