2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Beni de listeye ekler misin? Transfer 30 Nisan. 1 Embriyo Test günü 12 Mayıs

Merhaba fitilden dolayı akıntı oluyor, değişik bazen batma yaşıyorum bazen bel ağrısı ama bende bilemedim inşallah tutunuyordur
Evet fitil geri geliyor akınıtı geldiğini hissedince ister istemez bir tedirgin oluyorum inşeAllah amin tutunuyorlardır

Progestan fitili kullandıktan 3-4 saat sonra akıntı oluyor sanırım fazla olan akıyor. Peçete kullanıyorum görüyorum. İdrarımdada akıyor beyazımsı siz de dikkat ettiniz mi?
Evet bende 30 nisanda oldum transfer böyle iç çamaşırımı hem sürekli değiştirip hemde kontrol ediyorum akıntı olunca tedirgin oldum biraz

Arkadaşlar maalesef bende polip varmış , histeroskopi olmam gerekiyor. Çok ümitliydim bu ay transfer olurum diye. 6 Mayısta yumurta toplayacak ve inşAllah güzel embriyolar olursa donduracak, ondan sonra ameliyat gününe karar vermem gerekiyor ama ben korkuyorum. Aranızda bu durumlardan bilgisi olan var mı?

Histereskopi bende oldum korkulacak bişey yok merak etme benim olma nedenim kürtaj sonrası kalıntıdan dolayı olmuştu daha sağlıklı ilerlemen için bir yandan iyi kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…