2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Muayene olmadın mı canım?Belli olması lazım normalde çünkü yüksek değer benimki 1010.9 falan dı ikizlerimi öğrendiğimde senin baya yüksek çünkü ikizdir diye düşünüyorum büyük ihtimalle tabiki nasip kısmet hayırlısı olsun inşallah ♥️ ☘️ 🤲
İlk muayene ultrasonla alttan mi yapılıyor yoksa karından mı

Evet arkadaşlar herkese merhabalar 🌸 tüp bebek sürecine bu ay sonu itibariyle başlayacağım. Tek başlık altında merak edip bu süreçte olanların paylaşım yapabileceği bi topik açmak istedim. Herkes için güzel hayırlı haberler diliyorum 🤍

ÜYE ADI TRANSFER GÜNÜEMBRİYO SAYISITEST GÜNÜSONUÇ:anneadayı:
belki2903 belki2903 2
@skacir1 Mayıs211 Mayıs
K Kubra Avci
@Asli47
N Neptunnn 2 Mayıs212 Mayıs
H hopebaby1 1 Mayıs212 Mayıs
M mercan6065
@Kivirbas957 Mayıs217 Mayıs
Zeynep3545 Zeynep3545 8 Mayıs118 Mayıs
@aycicegix8 Mayıs120 Mayıs
@tubiii8914 Mayıs225 Mayıs
@Asihbe2 Mayıs112 Mayıs
S sedu066 30 Nisan111 Mayıs
@ecegul30 Nisan111 Mayıs
Beni de ekler misiniz transfer tarihi 2 Mayıs tek embriyo 14 Mayıs test tarihi

Merhaba arkadaşlar benimde mayısta transferim olucak adet olmayı bekliyorum,lucrin vuruldum bugün 13.günü ve hala regl olmadım endişeli ve stresliyim sizler kaçıncı günü regl oldunuz
Bende dün vuruldum lucrin. 16 mayısa kontrol var bende çok endişeliyim ne zaman olucam regl diye olmaz isek ne olucak kesin regl olucakmıyız

Bende dün vuruldum lucrin. 16 mayısa kontrol var bende çok endişeliyim ne zaman olucam regl diye olmaz isek ne olucak kesin regl olucakmıyız
Ben lucrinden 2 saat regl oldum panik oldum. Doktora sorduğumda bazıları 10 günde oluyor bazıları 15 günde bazıları geçici menopoz yaşıyor dedi. Kişiden kişiye değişiyor demişti.

Transfer olan kızlar affederisiniz akıntılarınız ne durumda fitil kullanıyoruz ya merak ettim sizlerde durumlar nasıl

X