2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Kızlar unutup yanlış bilgi vermişim 22 yumurta ultrasonda görünmüş 18 i toplanmış 11 i döllenmiş 2 si 5.günde 4ab kalitede dondurulmuş.

Transferden Sonra evde oturmuşum örgü örmüşüm yürüyüş yapmışım gezmişim
Beslenmeme kabız olmamak için kayısıyı eklemişim. Ceviz badem fındık bolca tüketmişim hergün 3 lt su içmişim🤗

Trasferimin 2.günü hafifi Kasık ağrısı olmuş
3.günü ayaklarım buz gibi ama bedenim alev atıyormuş
4.günü aşırı kasık ve bel ağrısı yaşamışım kasıkta şiddetli batma tek taraflı ve kısa süreli olmuş
4 ve 5. günler göğüslerim aşırı şişmiş ve dokunamayacak kadar acıyormuş üzerine yatamıyor sağa sola dönemiyordum.ishal olmuşum.
6.gün sabah idrar testi yaptım ve pozitif gördüm.
Bana da moral oldunuz pozitifliğinizle Allah razı olsun 🥰 Şimdi ikinci bebiş için Allah yardımcınız olsun hayırlısıyla yine pozitif sonuçlar görün ☺️ Benim de bugün transferden sonra 6.günüm ve evde kaset test yapmayı düşünmüyorum direkt kanda görmek istiyorum. Kısmetse 12.gün kan vermeyi düşünüyorum 🥰 Rabbim hayırlısıyla sağlıkl kolaylıkla bebeğimizin tutunmasını nasip etsin 🤲🏻🤲🏻

Selam kızlar inşallah hepinize pozitif sonuçlar diliyorummm
Özel hastanede yaptıranlar varsa güncel maliyetleri hakkında bilgi verebilir misiniz
Amin inşAllah Rabbim istryen herkese nasip etsin Kayseri memorialda yaptırdım.Fakülte hast rapor çıkarttırdım tüp bebek için 48 bin tl ilçalardada 30 bin tl ödeme yaptık tabi taporlu fiyat bunlar.

Bana da moral oldunuz pozitifliğinizle Allah razı olsun 🥰 Şimdi ikinci bebiş için Allah yardımcınız olsun hayırlısıyla yine pozitif sonuçlar görün ☺️ Benim de bugün transferden sonra 6.günüm ve evde kaset test yapmayı düşünmüyorum direkt kanda görmek istiyorum. Kısmetse 12.gün kan vermeyi düşünüyorum 🥰 Rabbim hayırlısıyla sağlıkl kolaylıkla bebeğimizin tutunmasını nasip etsin 🤲🏻🤲🏻
Amin canım inşallah 🤲 hayırlısı olsun pozitifi görürsün inşallah 😍

Çok geçmiş olsun canım nasip işi hiç öyle deme hangimizin ne sonuç çıkacağını bilemeyiz nasibimizde varsa olacak inş en kısa sürede seviniriz

Kızlar ben kahveyi çok severdim doktorum bana yiyecek içecekte kısıtlama yok demesine rağmen kahve hiç tüketmiyorum çayda çok açık bir iki bardak belki içiyorum belki içmiyorum transferden beri siz içiyormusunuz

Son düzenleme:
Bu süreçte verdiğimiz uğraşların sonucunu hayırlısıyla hepimiz pozitif görürüz inşallah canım 🤲😍 Kusura bakma kaçırmış olabilirim sen transfer oldun mu olacak mısın?
Amin insalalh canım 🙏 🤲 😘 Bu 4.denemem İnslalah son olur kavuşuruz hepimiz sağlıkla kucağımıza alırız çocuklarımızı.Estafurullah canım yok daha transfer olmadım tedaviye başladım.Su an ilaç olarak imom levatrom ve ecopirin kullanıyorum.Adetimi bekliyorum ilacımin 1 de bitti hala olamadım 6 gün oldu inşallah fazla gecikmeden olurum rahim hazirliklarina başlayacağız ona göre transfer günüm belli değil henüz.sen transfer oldun mu?

Amin insalalh canım 🙏 🤲 😘 Bu 4.denemem İnslalah son olur kavuşuruz hepimiz sağlıkla kucağımıza alırız çocuklarımızı.Estafurullah canım yok daha transfer olmadım tedaviye başladım.Su an ilaç olarak imom levatrom ve ecopirin kullanıyorum.Adetimi bekliyorum ilacımin 1 de bitti hala olamadım 6 gün oldu inşallah fazla gecikmeden olurum rahim hazirliklarina başlayacağız ona göre transfer günüm belli değil henüz.sen transfer oldun mu?
Benimde 4 toplama 3.transfer iki ameliyat histeroskopi derken çok uzun bir yoldu inşeAllah hepimiz emeklerinin karşılığını alırız seviniriz

Kızlar ben kahveyi çok severdim doktorum bana yiyecek içecekte kısıtlama yok demesine rağmen kahve hiç tüketmiyorum çayda çok açık bir iki bardak belki içiyorum belki içmiyorum transferden beri siz içiyormusunuz
Bana kahve yasak, çay serbest oda açık 2-3 bardak içilebilir dendi

Hıım anladım canım, doktoruna sormadın mı? Belki ekstra ilaç verir adetinin gelmesi için. 30 Nisanda transfer oldum canım.

Ben çay da kahve de içmedim canım transferden beri 6 gündür. Kabız olmamak için yediklerime dikkat ediyorum

X