2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Acile gittik ama hamilelik suphesi nedeniyle sadece parol verebilirim dedi oksurmekten icim cikiyor pek umudum kalmadi ☹
Doktorunuzla konuşun multivitamin falan önersin. Birde korkmayın. Ben bildiğiniz ateşler içinde 2 gün yattım. Coronadan şüphelendiler. Ama tutundu. Maalesef 7. Haftada gelişimi durduğu için kürtaj oldum ama sebep olarak bana kromozom bozukluğu olabileceği söylendi. Yani hasta olmamla bir alakası yoktu ❤️

Tesaduf benimde ayni. Sendemi 3. Gun embryosu ? Vakit gecmiyor ama hic bir belirtim yok. Umutsuzum. Bide 6 hucreliydi benimki
Evet benim de dondurulmuş 3.gün embriyosu transferi yapıldı. Günler yavaş ilerliyor evet ya. İlla belirti olacak diye bir şey yok ki burada yazılanları okuyunca herkesin yapısı farklı. Ben kaç hücreli olduğunu biliyorum sormamıştım.

Evet benim de dondurulmuş 3.gün embriyosu transferi yapıldı. Günler yavaş ilerliyor evet ya. İlla belirti olacak diye bir şey yok ki burada yazılanları okuyunca herkesin yapısı farklı. Ben kaç hücreli olduğunu biliyorum sormamıştım.
Bende de belirti yok sadece dün akşama doğru bel ağrım ve hafif belli belirsiz sancım oldu sonra geçti bugün de bir ara bel ağrısı ve sancı geldi geçti şimdi başka herhangi bir şey yok hatta his olarakta bir şey yok rabbimin takdiri tabi

Doktorunuzla konuşun multivitamin falan önersin. Birde korkmayın. Ben bildiğiniz ateşler içinde 2 gün yattım. Coronadan şüphelendiler. Ama tutundu. Maalesef 7. Haftada gelişimi durduğu için kürtaj oldum ama sebep olarak bana kromozom bozukluğu olabileceği söylendi. Yani hasta olmamla bir alakası yoktu ❤️
Gorustum bol c vitamini al cok kotuysen serum taktir atesin yoksa korkma dedi cok sukur genetik testleri yapmistik bizim kromozonlarda sorun yok ama embriyonunkini blmiyorm tabi valla benimde sesim gitti kulagim bogazim oyle kasiniyor test yapmayacaktim test gunune kdr ama br yanim yap ogren br yanim sabret diyor

Bende 19 yumurtadan son kalan embryo oldugunu duydum. Transfere agliyarak girmistim korkudan. Okadar uzuldumki son oldugunu duyunca. Tutmazsa sil bastan baslicam. Keske kucuk bir belirti olsada umitlensem😔

Bende 19 yumurtadan son kalan embryo oldugunu duydum. Transfere agliyarak girmistim korkudan. Okadar uzuldumki son oldugunu duyunca. Tutmazsa sil bastan baslicam. Keske kucuk bir belirti olsada umitlensem😔
Öyle düşünmeyin sizinki altın yumurta size tutunduktan sonra bir iki önemi yok ki şöyle düşünün bir kaç kez deneme sonucu yumurtalar bitiyor bir kaç kez denenmiş oluyor her deneme umut her olumsuzluk umuda darbe gibi evet sil baştan başlamak gerçekten zor hepimizin o ihtimali var benimde son bir hakkım kaldı şu an tutunmazsa rabbime sığınalım asla kolay bir yol değil ama umutsuzluk yok 🌸

Hıımm anladım canım. Ama üzülme bebişin sana tutunur içini rahat tut hayırlısıyla güzel sonuçlar görürsün. Pozitif ol. Rabbim kaderimizde ne yazdıysa onu yaşayacağız. Allahtan ümit kesilmez

Bende de belirti yok sadece dün akşama doğru bel ağrım ve hafif belli belirsiz sancım oldu sonra geçti bugün de bir ara bel ağrısı ve sancı geldi geçti şimdi başka herhangi bir şey yok hatta his olarakta bir şey yok rabbimin takdiri tabi
Benim de hafif bi bel ağrısı oluyor arada. Öyle canım rabim ne yazdıysa onu yaşayıp göreceğiz ama beni umudum var güzel sonuçlar göreceğiz 🤲🥰

belki2903 belki2903 sizinle aynı ay transfer olmuştuk, sizin de negatif mi geldi? Ocak grubundaydım ben de. Yeniden deniyorum inşallah size de bana da nasip olur. Size kaç embriyo konulmuştu o listede göremedim sizi? Doktor ilkinden farkli bir tedavi uyguluyor mu merak ettim?

Selam hanımlar, 3. Denememle buradayım. Farklı bir merkezde yeniden tedaviye başladım. Doktorum bana transfer haftası için iki seçenek sundu, iki protokol de bana uygunmuş, karar senin dedi. Ben ne seçeceğimi bilmiyorum. İlk seçenek prolutex 25 mgX2 progestan vajen fitil 200 mgX2. Göbekten vurulacak evden kendim de yapabilirim. ikinci seçenek progestan ampul 50X2. Kalçadan vurulacak gergin aile hekimine ya da acile gidip vurmam lazım. Fiyat olarak ilki daha pahalı bu arada. Ama hangisini seçeceğimi bilemiyorum. Neye göre seçeceğimi de bilmiyorum. Merkezim kararı bana bıraktı. Fikir verir misiniz?

belki2903 belki2903 sizinle aynı ay transfer olmuştuk, sizin de negatif mi geldi? Ocak grubundaydım ben de. Yeniden deniyorum inşallah size de bana da nasip olur. Size kaç embriyo konulmuştu o listede göremedim sizi? Doktor ilkinden farkli bir tedavi uyguluyor mu merak ettim?
Geçen sene haziran temmuz gibi transfer olmamış mıydı sizin? Sanki o zaman aynı gruptaydık çok tanıdık geliyor adınız

Evet arkadaşlar herkese merhabalar 🌸 tüp bebek sürecine bu ay sonu itibariyle başlayacağım. Tek başlık altında merak edip bu süreçte olanların paylaşım yapabileceği bi topik açmak istedim. Herkes için güzel hayırlı haberler diliyorum 🤍

ÜYE ADI TRANSFER GÜNÜEMBRİYO SAYISITEST GÜNÜSONUÇ:anneadayı:
belki2903 belki2903 2
S skacir 1 Mayıs211 Mayıs
K Kubra Avci
@Asli47
@Neptunnn2 Mayıs212 Mayıs
@hopebaby11 Mayıs212 Mayıs
@mercan606510 Mayıs221 Mayıs
Kivirbas95 Kivirbas95 7 Mayıs217 Mayıs
@Zeynep35458 Mayıs118 Mayıs
@aycicegix8 Mayıs120 Mayıs
@tubiii8914 Mayıs225 Mayıs
@Asihbe2 Mayıs112 Mayıs
@sedu06630 Nisan111 Mayıs
@ecegul30 Nisan111 Mayıs
N nehirgunes 3 Mayıs216 Mayıs
@Hakmell29 Nisan111 mayıs
@partalina_7 Mayıs215 Mayıs
@Warriror2 Mayıs114 Mayıs
blahblah123 blahblah123 30 Nisan112 Mayıs
@hayallerrhayatlar17 Mayıs
@cidal
@dimmplee4 Mayıs216 May

Evet arkadaşlar herkese merhabalar 🌸 tüp bebek sürecine bu ay sonu itibariyle başlayacağım. Tek başlık altında merak edip bu süreçte olanların paylaşım yapabileceği bi topik açmak istedim. Herkes için güzel hayırlı haberler diliyorum 🤍

ÜYE ADI TRANSFER GÜNÜEMBRİYO SAYISITEST GÜNÜSONUÇ:anneadayı:
belki2903 belki2903 2
S skacir 1 Mayıs211 Mayıs
K Kubra Avci
@Asli47
@Neptunnn2 Mayıs212 Mayıs
@hopebaby11 Mayıs212 Mayıs
@mercan606510 Mayıs221 Mayıs
Kivirbas95 Kivirbas95 7 Mayıs217 Mayıs
@Zeynep35458 Mayıs118 Mayıs
@aycicegix8 Mayıs120 Mayıs
@tubiii8914 Mayıs225 Mayıs
@Asihbe2 Mayıs112 Mayıs
@sedu06630 Nisan111 Mayıs
@ecegul30 Nisan111 Mayıs
N nehirgunes 3 Mayıs216 Mayıs
@Hakmell29 Nisan111 mayıs
@partalina_7 Mayıs215 Mayıs
@Warriror2 Mayıs114 Mayıs
blahblah123 blahblah123 30 Nisan112 Mayıs
@hayallerrhayatlar17 Mayıs
@cidal
@dimmplee4 Mayıs216 Mayıs
Beni de ekler misiniz transfer tarihim 6 mayıs, 2 tane 5. Gün embriyosu transfer edildi, 3. transferim. inşallah herkes olumlu sonuçlar alır 🤲🏻✨

Transfer öncesi ve sonrasında estrofem tablet ve progesten iğne ile devam ediyorum kızlar. Sizin doktorlarınız da aynı tedaviyi mi uyguluyor merak ettim

X