2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Screenshot_20240511-102833_Word.jpg
kızlar merhaba eşimin sperm sonuçları anlayan var mı

Kızlar ben bir şey sormak istiyorum ben farklı 5 tane hap kullanıyorum ek olarak iki iğne birde suya katmalı magnezyum sizlerde bu kadar fazla ilaç kullanıyor musunuz ?

Kızlar ben bir şey sormak istiyorum ben farklı 5 tane hap kullanıyorum ek olarak iki iğne birde suya katmalı magnezyum sizlerde bu kadar fazla ilaç kullanıyor musunuz ?
Evet canım bende günde 3 iğne estrofem coraspin vitamin fitil kullanıyorum ilaçlar çok yani benimde

İyi geceler kızlar prolutex iğne yapan var mı göbekten benim göbeğimde bezeler oluştu felaket açıyor nasıl iğnelere devam edeceğim bilmiyorum
Merhaba ben de kullanıyorum , iğne yağlı bir iğne o sebeple yaptıktan sonra ovalayın dağılması için 2-3 dakika kadar, böyle yapınca beze olmuyor dağılıyor acısı da daha hafif kalıyor , birde böyle deneyin , bende ilk yaptığımda yapıp çektim ovalamadım hiç yaklaşık 5 dk sonra hem beze gibi biz yapı oldu hemde dokunamayacak derecede ağrı oldu , ovalayıp dağıttıktan sonra azaldı bu şikayetlerim ☺️

selam hanımlar , bende 9 Mayıs 2 embriyo transferim oldum🤗🤗
Merhaba , bende 3 iğne,1 folik asit , 3hap, ve birde fitil kullanıyorum benimde çok fazla ☺️

X