2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Benim de aynı bu şekilde canım 5.gün 4ab kalitesi oğlum da aynı bu kalitedeydi
Merhaba tedavileri hangi doktorda oluyorsunuz acaba ben dün transferden önce ısrarla sormama rağmen açıklamadılar sadece kaliteli dediler gününe göre bünyeleri hücre bölünmeleri güzel dediler o kadar ☺️

Normal o korkacak bir şey yok. Geçen sene benim de oldu. Birkaç gün sürdü. Açık kırmızı olmadığı ve artmadığı sürece sorun yok. Yalnız geçen sene bana kanama olunca kalçadan 1 seferlik depot iğne yaptırdılar ve mümkün olduğunca yatmamı istediler. Kanama bitince normal gündelik hayatına dönebilirsin dediler
Hemşire bana da normal dedi 2 kaybım var onlarda da böyle lekelenme olunca travma kaldı herhalde 😊

Merhaba, bende bülent tıraş hastasıyım umarım hamileliğiniz olmuştur 🙏 size kaç embriyo verilmişti bana 1 veya 2 olması isteğe bağlı gibi söylendi ama kafam karıştı
Merhabalar 2 adet embriyo transferi yaptırdım ben. Kalite anlamında orta kalite altında olduğu için 2 adet koymayı uygun gördük. 3.gün 5 hücreli ve 3.gün 3 hücreli 2 adet transfer ettik. Embriyoalrın gelişimleri biraz yavaştı. Yarın kan vereceğim nasip.

Benim doğal siklusta çatlatma iğnesi ile transfer yapıldı. Çatlatma iğnesinin etkisi ne zaman bitiyor anlamak için transfer gününden beri her gün test yapıyorum. Bugün çatlatma iğnesinin 10.günü,hayalet çizgi nerdeyse görünmüyor. Demek 10 gün etkisi sürüyormuş. Buralarda çok aramıştım iğne etkisini, denemiş biri olarak yazayım merak edenlere.
Merhaba bende dogal siklus ile transfer oldum .transferden sonra kan sulandirici kullaniyormusunuz

Kızlar, tahlil günü geldiğinde benim gibi tahlil vermekten korkan var mı? Elimden gelse vermeyeceğim, sanırım olumsuz olursa gerçeklerle yüzleşmekten korkuyorum.
İnan tek değilsin bende öyleyim olumsuz olursa diye evde test bile yapmaya cesaretim yok :KK43: maddi manevi yorucu bir süreç olduğu için hazırlayamıyoruz kendimizi

Merhaba tedavileri hangi doktorda oluyorsunuz acaba ben dün transferden önce ısrarla sormama rağmen açıklamadılar sadece kaliteli dediler gününe göre bünyeleri hücre bölünmeleri güzel dediler o kadar ☺️
Ben Altunizade bahçecide tedavi oluyorum 4 yıl önce dondurulmuş embriyom o zamandan biliyorum o zaman gün gün arıyorlardı beni embriyologlar 1.günden 5.güne en sonda kalitelerini söylemişlerdi ama doktorun öyle diyorsa iyidir hiç düşünme zaten kötü kalite olsa söylerler

X