2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Test yapmayı dusunuyormusunuz
Çatlatma iğnesi yapıldığı için transferin ertesi gününden beri evde erken gebelik testi yapıyorum. İlacın etkisi nerde geçecek göreyim diye. Bu sabah bile hala çook silik hayalet çizgi çıktı. Sonra gün içinde yaptığımda çıkmıyor. Valla dün dayanamadım kan verdim negatif çıktı. 2 gün daha beklerim belki, çıkmazsa yoktur diye düşünüyorum.

Çok çok çok normal. Öncelikle kendini pozitif tut ama her durumun senin için hayırlı olduğuna da kendini ikna et. Test günü hastaneye gitmek istememiştim. Eşime yalvarmıştım. İlaçlardan mı ne bir sürü rüya da görüyor insan 🙈 herşeye duygulanıyordum. Şimdi de biraz öyleyim dün dua ettim sağlıkla tutunsunlar diye başladım hüngür hüngür ağlamaya duama duygulandım 😅😅 burada önemli olan her iki sonuca da psikolojik olarak hazır olmak. İnsan olumsuza hiç hazır olamıyor ama hayırlısı olduğunu kabul etmek biraz içini rahatlatıyor ☺️
Ben de sürekli kötü rüyalar görüyorum. Kan yer icinde uyanıyorum. İlaçlar yapıyor müdür acaba ya

E ecegul
IMG_7382.jpeg

Kizlar benimde pozitif elhamdulillah rabbime sukurler olsun persembe gunu lekelenmem geldi 8.gundu kan verdim 219 cikti doktorhemen pruloton igne ye ednol fitile basladi kesildi cok sukur bugun 10.gunum 491 cikti rabbim saglikla kucagimiza almayi bekleyen herkese de saglikla haberi almayai nasip etsin😍😍

Kizlar benimde pozitif elhamdulillah rabbime sukurler olsun persembe gunu lekelenmem geldi 8.gundu kan verdim 219 cikti doktorhemen pruloton igne ye ednol fitile basladi kesildi cok sukur bugun 10.gunum 491 cikti rabbim saglikla kucagimiza almayi bekleyen herkese de saglikla haberi almayai nasip etsin😍😍
Hayırlı olsun ya sağlıkla kucağına almak nasip olsun inşallah 🙏 ya benimde test günüm Salı iki günde bir artışa bakılacak Salı günü mü test yapsam pazartesi bilemedim Salı günü yapsam olur herhalde

X