2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Test yapmayı dusunuyormusunuz
Çatlatma iğnesi yapıldığı için transferin ertesi gününden beri evde erken gebelik testi yapıyorum. İlacın etkisi nerde geçecek göreyim diye. Bu sabah bile hala çook silik hayalet çizgi çıktı. Sonra gün içinde yaptığımda çıkmıyor. Valla dün dayanamadım kan verdim negatif çıktı. 2 gün daha beklerim belki, çıkmazsa yoktur diye düşünüyorum.

Ben de sürekli kötü rüyalar görüyorum. Kan yer icinde uyanıyorum. İlaçlar yapıyor müdür acaba ya

Kizlar benimde pozitif elhamdulillah rabbime sukurler olsun persembe gunu lekelenmem geldi 8.gundu kan verdim 219 cikti doktorhemen pruloton igne ye ednol fitile basladi kesildi cok sukur bugun 10.gunum 491 cikti rabbim saglikla kucagimiza almayi bekleyen herkese de saglikla haberi almayai nasip etsin

Hayırlı olsun ya sağlıkla kucağına almak nasip olsun inşallah ya benimde test günüm Salı iki günde bir artışa bakılacak Salı günü mü test yapsam pazartesi bilemedim Salı günü yapsam olur herhalde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…