2024 Nisan ayında transfer olacaklar 😇 inşallah hep birlikte pozitif sonuç görelim 🙏🍀🌸

İnşallah hepimize şans uğur getirsin 🙏 tabiki yapabiliriz ancak nasıl yapılacağını bilmiyorum. Benim mi yapmam lazım. İnşallah listeye yazdığımız herkes pozitif olur 🙏🙏🙏🙏🙏
Evet canım ilk sayfadaki ilk yorumunun altındaki üç noktadan düzenle yapıyorsun. Biraz içini kurcalaman gerek. Tablo yap var. Renkler var. Emojiler varvar. Hatta bak bu yazdığımız yerde de var. Tepede hemen. Bak yaptım. Senin yapman lazım çünkü sadece topik sahibi ilk msjı güncelleyebiliyor.
İsim soyisimtransfer tarihi :anneadayı:
Melisa3.1.4

Merhaba kızlar opudan sonra adet oldum opu sırasında rahım fılımıde olmuştu esrofmene başladım genetıkten daha embroylar gelmedı kafam karışık şekılde devam edıyorum dua edelım bır bırımıze

Evet canım ilk sayfadaki ilk yorumunun altındaki üç noktadan düzenle yapıyorsun. Biraz içini kurcalaman gerek. Tablo yap var. Renkler var. Emojiler varvar. Hatta bak bu yazdığımız yerde de var. Tepede hemen. Bak yaptım. Senin yapman lazım çünkü sadece topik sahibi ilk msjı güncelleyebiliyor.
Melisa3.1.4
Tamam denedim oldu ☺️ teşekkür ederim. Şimdi teker teker yazalım inşallah herkes pozitif olsun 🙏 sonrasında hamilelik için grup oluşturalım 🙏🙏🙏🙏 hadi başlayalım 🥳🥳🥳😀.

Herkese merhaba, isim-transfer tarihi-sonuç bu şekilde bildirim yaparmısınız? Hepimize hayırlı uğurlu olsun inşallah 🙏

Melisa3.1.4
Sizin bilgileriniz nedir sizide yazayım 🥰

Kızlar merhaba, hepimiz pozitif sonuçlar alalım inşallah 🌸 ben de nisan ayında transfer olacağım nasipse. Nasıl hazırlaniyorsunuz ? Doktorum oruç tutmayı tavsiye etmiyorum dedi ama benim içim hiç rahat değil. Siz tutuyor musunuz?

Tamam denedim oldu ☺️ teşekkür ederim. Şimdi teker teker yazalım inşallah herkes pozitif olsun 🙏 sonrasında hamilelik için grup oluşturalım 🙏🙏🙏🙏 hadi başlayalım 🥳🥳🥳😀.
Çok tatlısın canım ❤🧿🌈🍓💕🍒 hepimize uğurlu gelsin inşalah topiğin burdan da hamilleri grubuna geçeriz.

Benim 2. Denemem
3. Gün embriyosu
2 tane transfer edilecek
Henüz tarihi belli değil. İki hafta içinde olacak. Tarih belli olunca onu da söylerim canım 🍓🍇

Kızlar merhaba, hepimiz pozitif sonuçlar alalım inşallah 🌸 ben de nisan ayında transfer olacağım nasipse. Nasıl hazırlaniyorsunuz ? Doktorum oruç tutmayı tavsiye etmiyorum dedi ama benim içim hiç rahat değil. Siz tutuyor musunuz?
Oruç tutmuyorum canım. Özellikle kabak çekirdeği, avakado, nar suyu yemeğe çalışıyorum kuzum. Elenatalın multivitaminini içiyorum bir de.

Merhaba, ortak olmak isteyenleri beklerim 🥳🥳🥳🥳 Nisan ayında transfer olacaklar dertleşelim mi ☺️ nasıl besleniyorsunuz? Neler yapıyorsunuz?
İsimtransfer tarihiEmbriyo gün sayısıEmbriyo transfer sayısıSonuç🤰🏼😇🙏
Sevnylan23.04.20245.gün1
Melisa03.04.2024
Zeynep35455günPGT1
Çok güzel olmuş eline sağlık canım 😍🥰

Hiç bilmiyorum canım. Estrofem içiyorum sadece. Doğal siklus mu demek acaba 😅
Yok canım senin ki normal estrofem kullaniyorsan 😅 doğal siklusta pek ilaç kullanmıyorsun doğal döngünde yumurtan ne zaman çatlarsa ona göre transfer yapıyorlar. Transfer tarihimi bilmiyorum deyince senin de doğal sandım 🤭

X