2024 Nisan ayında transfer olacaklar 😇 inşallah hep birlikte pozitif sonuç görelim 🙏🍀🌸

Merhaba, ortak olmak isteyenleri beklerim 🥳🥳🥳🥳 Nisan ayında transfer olacaklar dertleşelim mi ☺️ nasıl besleniyorsunuz? Neler yapıyorsunuz?
İsimtransfer tarihiEmbriyo gün sayısıEmbriyo transfer sayısıSonuç🤰🏼😇🙏
Sevnylan5.gün1
Edahandro3.gün2
Zeynep35455günPGT1
Mercan6065
Teacherrrrrr5.günPGT1

Merhaba beni de listeye ekler misiniz? ☺️ 23 Mart’ta 3.gün embriyoları donduruldu. Rahim kalınlığı uygun olmadığı için bu ay donduruldu. Kısmetse bayram sonrası transfer olacak.

Merhaba arkadaşlar, hepinizin yorumlarını okudum Allah yardımcımız olsun hakkımızda hayırlısı olsun 🥰🤲 Bol bol destek isteyen bir süreç İnşallah transfer sonrası bebişlerimiz tutunur ve sağlıklı gebelik süreci geçiririz. 😍❤️ Ben 28 yaşındayım. 4,5 yıldır evliyiz ve 2,5 yıldır deniyoruz. Rahim filmi çekildim tüpler açık çıktı, hormon ve kan tahlili sonuçlarım da temiz çıktı. Eşimde sperm hareketsizliği vardı bu yüzden tüp bebeğe başladık, doktorum doğal yolla gebelik olamayacağını söylediğinde çok ağladım kabullenemedim herhalde. Doktordan eve geldik akşamına tüp bebeğe karar verdik doktoru arayıp söyledik hemen gonal f iğnesini alıp vurmaya başladım ve sonrasında süreç güzel ilerledi, eşim destek oldu iğneleri vururken sağolsun yanımdaydı. Eşim bana benim için katlanıyorsun dedi ben de sevdiğim için çocuk sahibi olmak istediğim için istediğimi söyledim 😍 Güzel ve heyecanlı bir süreç 🥹 bu mübarek ayda Allah biliyor görüyor dualarımızı kabul eder 🤲

Merhaba hanımlar, 6 Nisan'da 2 embriyo transferi yapılacak öyle heyecanliyim ki varya😋😋 dualarınızı bekliyorum😊
Merhabalar, her şey yolunda giderse sizinle aynı tarihte transfer olabiliriz🙊 bana da dün kontrole gittiğimde 5 inde ya da 6sında dediler.. Ama size bi şey danışmak isterim. Doktor o kadar yoğun ki maalesef her şeyi soramıyorum hızlıca muayene edip geçti mesela dün.. Ben 19unda başladım günde üç defa estrofem kullanmaya bir de folik asit kullanıyorum bu kadar.. 30 Mart’ta progestan kanı ve rahim kalınlığı için gitcem o zaman her şey netleşir dediler. Size ekstra bir şey söylediler mi dikkat etmemiz gereken bir şey ya da sanırım iğne ve fitil veriliyormuş ama bana daha verilmedi. Dün rahim kalınlığıyla ilgili bir şey de demedi.. Sadece transfere uygun dedi..Tabi herkesin durumu kendine özel de yine de kafama takıldı🥲

Merhabalar, her şey yolunda giderse sizinle aynı tarihte transfer olabiliriz🙊 bana da dün kontrole gittiğimde 5 inde ya da 6sında dediler.. Ama size bi şey danışmak isterim. Doktor o kadar yoğun ki maalesef her şeyi soramıyorum hızlıca muayene edip geçti mesela dün.. Ben 19unda başladım günde üç defa estrofem kullanmaya bir de folik asit kullanıyorum bu kadar.. 30 Mart’ta progestan kanı ve rahim kalınlığı için gitcem o zaman her şey netleşir dediler. Size ekstra bir şey söylediler mi dikkat etmemiz gereken bir şey ya da sanırım iğne ve fitil veriliyormuş ama bana daha verilmedi. Dün rahim kalınlığıyla ilgili bir şey de demedi.. Sadece transfere uygun dedi..Tabi herkesin durumu kendine özel de yine de kafama takıldı🥲
Merhaba benimde ilk transferimde sizin gibi başladı. Estrofemi 3 tane kullanıyordum daha sonra biri vajinal yoldan olmaz üzere sayısını artırmıştı. Sonrasında iğnelere başlanıyor hatta transfer sonrası hem göbekten hem de kalçadan iğne olmuştum. Kan değerlerinize göre hareket ediyor olmalılar. İğne fitil progesteron hormonu. Bu sebeple endişe etmenize gerek yok. İkinci kontrolünüze gittiğinizde iğneleri ekleyecektir. Kişiye özel veriliyor diye düşünüyorum.

herkese merhaba, arada başka şeylerde konuşulduğu için kaçırdığım olabilir. Bence bu grup altında değil yeni bir nişan transfer grubu açarak listemizi tutalım. Bu sebeple siliyorum listeyi.

Grubu açtım gözden kaçırdıklarım varsa lütfen oradan yazın. Hepimize bol şans diliyorum 🙏🙏🙏

Merhaba
Estrofemi ben de bugünden itibaren 4e çıkardım onun dışında başka bişey kullanmıyorum rahim kalinligina iyi dedi transfere kadar daha da kalinlasacak dedi, progestan yazmıştı onu henüz kullanmaya başlamadım bı iğne varmış ne olduğunu bilmiyorim transferden önce yapacakmisim cuma kontrolüm var onda detaylı anlatır,
İnşallah hepimizin de gönlündekini Rabbim hayırlı kılar..

Merhaba benimde ilk transferimde sizin gibi başladı. Estrofemi 3 tane kullanıyordum daha sonra biri vajinal yoldan olmaz üzere sayısını artırmıştı. Sonrasında iğnelere başlanıyor hatta transfer sonrası hem göbekten hem de kalçadan iğne olmuştum. Kan değerlerinize göre hareket ediyor olmalılar. İğne fitil progesteron hormonu. Bu sebeple endişe etmenize gerek yok. İkinci kontrolünüze gittiğinizde iğneleri ekleyecektir. Kişiye özel veriliyor diye düşünüyorum.

Merhaba
Estrofemi ben de bugünden itibaren 4e çıkardım onun dışında başka bişey kullanmıyorum rahim kalinligina iyi dedi transfere kadar daha da kalinlasacak dedi, progestan yazmıştı onu henüz kullanmaya başlamadım bı iğne varmış ne olduğunu bilmiyorim transferden önce yapacakmisim cuma kontrolüm var onda detaylı anlatır,
İnşallah hepimizin de gönlündekini Rabbim hayırlı kılar..
Amiin 💕 nasıl geçti kontrolünüz iyi geçmiştir inşallah

Amiin 💕 nasıl geçti kontrolünüz iyi geçmiştir inşallah
Pek iyi geçmedi ya:KK43: rahim kalınlığı 6 ydi moralim bozuldu kan testi istedi doktor progesteron ile estradiol bakacak yarın kontrole tekrargitcem muhtenelen progestan kullanımına başlatacak.
İnşallah yolunda gider de herşey transfer yapılır tutar embriyolar, gerçekten maddi manevi çok yıpratıcı yorucu,
Bu benim ikinci tedavim, ilkinde 2 embriyo oluştu 5 yıl önce, transferden önce eski eşimle bosandik embriyolar imha edildi sonra ikinci evliliğimi yaptım tekrar tedavi sil baştan..
Acaba diyorum bazen birşeylerin olmaması olmasından daha mı hayırlı bilemiyorim ay çok karamsarim gerginim.. Allah hepimizin yardimci olsun

X